Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    muszę kupic smoczek z większą dziurką i spróbować. Zęby mu wyszły dwa pierwsze miesiąc temu, a górnych jeszcze niewidać... Niemam pojęcia, a jeszcze od kilku dni katarek ma maleństwo
    dobrze że nam jeszcze nigdy poważnie nie chrował





    Skomentuj

    •    
         

      To pewnie przez katarek.Moj nie jest niejadkiem ale jak ma katar to niewiele je i zle spi.Za kilka dni pewnie bedzie lepiej.Nam pediatra przy katarku radzila zeby dzidzia spala na lekko podniesionym materacyku.Mozna wlozyc np.ksiazki pod nogi lozeczka od strony glowki,latwiaj sie maluchowi wtedy oddycha.

      Skomentuj


        Juleńka i mama:06.01.2008

        Skomentuj


          dziewczyny jest ktoś?

          Skomentuj


            szukasz pracy a moze chcesz sie odchudzic bez efektu jojo

            a ja zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
            musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
            zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908
            pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
            kochany synek Hubert 26.09.2008r

            Skomentuj


              Napisane przez aurelka11 Pokaż wiadomość
              a ja zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
              musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
              zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908
              pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
              sorry aurelka ale mam nadzieje ,ze Twoja praca polega na rozmowie ,bo gdybys miala pisac do potencjalnych nabywcow to nie wroze Ci kokosow

              Skomentuj


                sorry ale mam nadzieje ,ze Twoja praca polega na rozmowie ,bo gdybys miala pisac do potencjalnych nabywcow to nie wroze Ci kokosow

                Hi hi hi dobre...

                Skomentuj

                •    
                     

                  dziweczyny teraz dzieciaki nie będą już nam tak spały są coraz starsze. Tylko odkładam te ubranka i hurtem wywiozę do domu dziecka. Już nawet pieluszki od dawna ma większe troszkę mi się przykro zrobiło bo porzegnaliśmy ten piękny okres niemowlęcy, ale teraz też jest wspaniale gaworzy podnosi się już i śmieje. Jest cudowy tylko że czaso chłonny bo nawt nie mam czasu przy kompie posiedzieć
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    My kąpiemy Agatkę w wanience w łazience na podłodze, bo też mamy prysznic
                    Kiedy byliśmy na święta u teściowej to wanienkę wkładaliśmy do dużej wanny i przez pierwsze kilka kąpielibyły straszne płacze, później się uspokoiła. Nie wiem co było tego powodem myślałam że może samo to miejsce, bo łazienka była w ciemnych kafelkach, a nasza jest bardzo jasna, nie wiem

                    Skomentuj


                      Hej dotka ,
                      Fajnie że synek sam zasypia oby tak dalej.
                      Witam julenke i jej Mamę

                      Będe wieczorkiem Mamusie
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej mamunki ja też zajrzę wieczorkiem popisać,byłam z małym na szczepieeniu dzis ma 77 cm i waży 9,800był bardzo grzeczny
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          u nas od samego poczatku nie bylo problemu z kapiela, maly nie plakal, a teraz jak jest czas kapieli, to trzesie sie caly z radosci, w wanience bawi sie kaczuszka(czytaj gryzie ile wlezie), no i sie pluskamy. Kapal sie dwa razy z tatusiem w wannie w lazience i poczatkowo podobalo mu sie, ale widzialam na jego twarzy zdziwienie i tak jakby mial sie do placzu zanosic. tez pewnie przez nowe miejsce, w koncu dla takiego maluszka duza wanna, to jest wyczyn, ale mysle, ze pomalu kazde sie przyzwyczai, trzeba tylko stopniowo, zeby dzidzia sie nie przestraszyla, no i najlepiej na poczatku kapac sie razem z nia.
                          dziewczyny, ja troche z innej beczki, wracacie do pracy za jakis czas? zastanawiem sie jak to u was wyglada. ja za miesiac musze wracac i troche sie tego obawiam.pozdrawaiam.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            heja.
                            Gabrys je kolacje z kaszki i potem jeszcze cyca jadl na dobicie.
                            dzis zrobilam mu lzejsza kolacje o 18, o 19,20 dostal cycusia i dam mu ok 22 kaszki z butli zobaczymy jak przespi.

                            jakis taki slaby jest, cjhodzi i sie przewraca tak jakby tracil rownowage i przewraca sie strasznie w takich "bezpiecznych" sytuacjach, nie wiem czy to dlatego ze jest oslabiony,czy za duzo go interesuje i zapomina o trzymaniu pionu czy moze blednik mu wariuje??
                            teraz spi smacznie , zaraz bede prasowac a potem lulu.
                            jutro idziemy do okulisty.

                            Skomentuj


                              Czesc mamuski ja tlko na chwilke wpadlam
                              Pieczulka z tego co piszesz to jezeli nie dajesz malemu cyca w nocy powinien spac do rana po takiej kolacyjce Wiesz co moj byl taki slaby jak mial poczatki grypy zaladkowej...oby to nie to,nie chce cie straszyc

                              Skomentuj


                                witam
                                jest ktoś?
                                Marysia miała problemy z zaśnięciem.
                                ale teraz smacznie śpi




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X