Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Izunia bo była niewidzialna
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Silek sama piekłaś,czy kupowałaś?Bo ja chcę upiec biszkopt i przełożyć bitą śmietaną może jeszcze galaretką,taki lekkostrawny aby mała mogła trochę zjeść bez obaw,na razie nie daję jej słodyczy.
      AMELKA UR.27.03.2008

      Skomentuj


        no zartuje hi hi nie chce wejsc mi bo za duzy rozmiar pliku
        a fotosik mi nie wchodzi dzis ale jutro dam fotke obiecuję

        Torcik smakował i malemu i wszystkim -sama robiłam
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          ja robiłam sama zawsze robię
          kupiłam spody gotowe i przekładalam kremem karpatka,marmolada i nutellą
          bardzo pyszny wyszedł ,na wierzch krem i ozdoby
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
            no zartuje hi hi nie chce wejsc mi bo za duzy rozmiar pliku
            a fotosik mi nie wchodzi dzis ale jutro dam fotke obiecuję

            Torcik smakował i malemu i wszystkim -sama robiłam
            MOŻE ZDRADZISZ RECEPTURĘ?
            AMELKA UR.27.03.2008

            Skomentuj


              A ja tort zamówiłam.Z napisem roczek Amelki o smaku truskawkowym
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                ja tez robie glownie ze spodow gotowych, ale ostatnio sie zrobily blech i bede piec sama ale nie bede przecinac(chyba ze mi mocno wyrosnie) i na to zrobie mase z bitej smietany , musu z brzoskwini i co tam jeszcze wymysle.

                ale sorki wam padam na pyszczek wiec spadam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dobranoc Dorotko
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Izabell,ładna ta twoja Amelka,właśnie oglądałam zdjęciaoki,spadam,bo.. oko mi "leci",dużo sobie nie pogadałyśmy,ale cieszę się,że pierwszy raz trafiłam na kogoś
                    AMELKA UR.27.03.2008

                    Skomentuj


                      Dobranoc Edytko
                      Zapraszam częsciej
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamusie!! mam pytanko napiszcie jak kąpiecie swoje maluszki bo my kąpaliśmy w wanience na stojaku a teraz za bardzo chlapie i przenieśliśmu małą wanienke do dużej wanny ale tylko raz udało nam się wykąpać Jasia bez płaczu, a ostatnie dwa razy tak płakał, że nie miałam serca go zmuszac do kapieli. nie wiem już co robić. napiszcie czy macie jakieś sposoby?
                        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                        Skomentuj


                          hej, ja dzis jestem w szoku bo mlody pospal do 5,30 bez jekniecia nawet(a w dzien mi chyba z 5 godzin lacznie spal),ale nie ma juz takiego katarku i dalam mu butle z kasza ok 23, nie wiem czy to ok, ale jezeli ma spac to sie nie bede dlugo zastanawiac tylko bede mu ta kasze w butli dawac. musze jeszcze potem sprawdzic czy spokojnie przespi jak zamiast cycusia wieczorem dostanie kasze, ale tu moze byc trudniej
                          no nic, sama nie wiem co robic czy go dokarmiac czy nie, ale chyba tego potrzebuje ,jak nie przesypia mi nocy bez butli .moze sie nauczy spac bezwzgledu na to co sie dzieje i potem bedzie mozna z tego zrezygnowac,
                          tak to jak sie wybudzil to mi na rekach spi spokojnie i nawet jeszcze 3h do tej 6 a jak go odkladam do lozeczka to co 15-30 min placz...chyba ze dam cycusia to wtedy w lozeczku tez spi w miare spokojnie(ale wracac do nocnych karmien?!?bez sensu)

                          teraz spi padniety(bo od 6 brykał) a pozatrym jest troszke oslabiony lekami a ja tez jakos tyak na rzesach dzis chodze... dzis musze sie polozyc chyba razem z Gabrysiem o 20 to sie wyspie w koncu

                          Skomentuj


                            Napisane przez dziunia_ania Pokaż wiadomość
                            hej mamusie!! mam pytanko napiszcie jak kąpiecie swoje maluszki bo my kąpaliśmy w wanience na stojaku a teraz za bardzo chlapie i przenieśliśmu małą wanienke do dużej wanny ale tylko raz udało nam się wykąpać Jasia bez płaczu, a ostatnie dwa razy tak płakał, że nie miałam serca go zmuszac do kapieli. nie wiem już co robić. napiszcie czy macie jakieś sposoby?
                            Ale nie piszesz co jest powodem tego płaczu?Zmiana miejsca tak wpłynęła?A nie myślałaś o tym,żeby ze Swoim Maluszkiem wykąpać się razem w dużej wannie?Byłaby to fajna zabawa, a może Jasiowi łatwiej byłoby się wspólnie z Mamą oswoić z nowym miejscem...no chyba, że to nie chodzi o miejsce.Może podczas kąpieli coś się wydarzyło-zachlapane oczko, połknięta woda...i stąd ten płacz przy kąpieli...A zmiana miejsca kąpieli zbiegła się w czasie...
                            My kąpiemy Kubusia w wannie w pokoju, niestety łazienkę mamy małą i na dodatek mamy w niej tylko prysznic.Myślimy jednak,żeby mimo wszystko przenieść się do łazienki, bo z dnia na dzień po kąpieli w pokoju jest coraz większa kałuża wody na podłodze.Cieszymy się jednak, że Kubut się lubi kąpać.Jak się okazało duża "wanna"- basen też Mu się podobał

                            Skomentuj


                              no chyba zmiana miejsca powoduje ten płacz. tez myslałam żeby się wykąpać z Jaśkiem bb o może jak zobaczy, że ja się kąpie to może mu przejdzie. ale wcześniej nie było problemu z kąpiela ... ech no zoabaczymy jutro znoweu kąpiel i ciekawa jestem jak to będzie.
                              Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                              Skomentuj


                                Napisane przez dziunia_ania Pokaż wiadomość
                                no chyba zmiana miejsca powoduje ten płacz. tez myslałam żeby się wykąpać z Jaśkiem bb o może jak zobaczy, że ja się kąpie to może mu przejdzie. ale wcześniej nie było problemu z kąpiela ... ech no zoabaczymy jutro znoweu kąpiel i ciekawa jestem jak to będzie.
                                Trzymam kciuki, żeby było bezstresowo i wesoło przede wszystkim

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X