Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Beti79 Beata30 Olivia17.05.2008 Rottweil
    Dzieki juz myslalam ze sobie nie zasluzylam byc na tej liscie

    Skomentuj

    •    
         

      mój Jasio też uwielbia jak się do nieg spiewa, najbardziej lubi jak nuce kaczuchy i "na wojtusia" a co do książek to tak jak i u Was książki lądują w buzi i sa tak pogniecione, że ledwo cos rozczytać dlatego kupuje mu czasem takie gazetki dla dzieci i sobie je"czyta" czyli gniecie tak jak mu się podoba
      Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

      Skomentuj


        Witam wszystkie Mamusie
        najpierw się pochwalę, że egzamin zdałam 0 błędów. To dopiero wewnętrzny, mam nadzieję, że państwowy też tak dobrze pójdzie, ale wcześniej czekają mnie jazdy... brrr już się boję

        Ja też śpiewam z mężem Agatce, czasem nawet bardziej woli jego głos. Śpiewamy o wszystkim i śmiejemy się, że jesteśmy konkurencją dla Gracjana Roztockiego nie wiem czy o nim słyszałyście jak nie to sprawdźcie na youtube

        Skomentuj


          Gratuluje ewpaw zdanie egzaminu ja tez jestem w trakcie robienia prawka i powinnam sie zapisac na teorie państwową ale miałm wymówke - sesja w szkole, a teraz chyba będe musiała sie zapisac.
          Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

          Skomentuj


            ja też się do Was dołączam sierpień 2008

            WITAM WSZYSTKICH
            jestem tu nowa,mamuśka pół rocznego Bartoszka,niebardzo jeszcze wiem jak się tutaj poruszać.Mam nadzieję ,że szybko rozgryzęCzytałam o przespanych nocach Waszych,no ja niestety każdą noc mam zarwaną co godzinę.Bartuś ciągnie "cycusia" .POZDRAWIAM wszystkich

            Skomentuj


              Czesc mamuski,
              ewpaw gratulacje, mowilam, ze pojdzie jak po masle
              Ja mam prawko 9 lat, zdawalam, jak mialam 17 lat, ale mam bardzo malo praktyki. Wlasnie mam zmiar pojezdzic troszke, bo od kwietnia do pracy wracam. Do pracy mam dosc blisko, piechotka 25 min, samochodem 10, wiec musze sie przelamac i zaczac jezdzic. Nigdy nie lubilam prowadzic samochodu, ale teraz jak jest maly musze zaczac, bo bez samochodu z malym dzieckiem to ani rusz. Przeciez nie moge non stop polegac na moim M.
              A jak tam wasze dzieciaczki dzisiaj? Jakie maja humorki? Moj własnie drzemie sobie.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                Moja Agatka też właśnie śpi... oj chyba już się budzi
                Musze pochwalić się, że Agatka przewróciła się dziś dwa razy z brzuszka na plecki
                a pogoda okropna, straszna chlapa, wczoraj było tak samo, ledwo wózek pchałam, mięsnie sobie wyrobię

                Napiszcie Mamusie czy wozicie już swoje maleństwa w spacerówkach, czy jeszcze nie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć dziewczyny
                  witam nowe mamy
                  magdusia31 to mamy dzieciaczki prawie w tym samym wieku mój patryk jest z września
                  PATRYŚ 10-09-2008


                  Skomentuj


                    mój Jasio też śpi. a co do prawka to macie racje bardzo sie przydaje. chociasz nie lubie prowadzić wiem, że czasami trzeba :/
                    Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                    Skomentuj


                      a co do spacerówki to tak ostatnio przerobiłam wózek na spacerówke bo już mi tak się zsuwał w gondoli, że chyba było mu nie wygodnie. ale jeszce na spacerze w spacerowym nie byliśmy.
                      Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Dziewczyny. Jak tam dzień mija... U mnie fatalnie. Kurcze im dłużej śpię tym się gorzej czuję Nikola juz wydobrzała jeszcze trochę pokasłuje ale tak to jest ok A mam pytanie przy okazji.. czy któraś z was uzywała PULMEX BABY DLA DZIECIACZKA?
                        NIKOLKA-30.08.2008

                        Skomentuj


                          Agatka znowu zasnęła, deszcz pada więc dziś siedzimy w domku

                          Skomentuj


                            Hej. Nikola śpi więc mam trochę czasu. Wymęczyłam ją masażem dłoni i całych rączek. Musimy to robić bo mała ma przywiedzeniowe ułożenie kciuków tzn że bardzo zaciska piasteczki i napięcie mięśni jest nieregularne i nierówne wszędzie. Nikola tego bardzo nie lubi dlatego muszę się bardzo napracować żeby jakoś skkupić jej uwagę. Słabo obraca się z brzuszka na plecki ale to rownież jest spowodowane napięciem mięśni. Ale nie łamiemy się i już widać znaczące postępy Pozdrawiam
                            NIKOLKA-30.08.2008

                            Skomentuj


                              A my wlasnie ze spacerku wrócilismy(bylismy nad morzem), troszku wialo, ale chartuje mojego malego, no i troszke sie dojodowal. Teraz jestesmy po obiadku i maly, jak to o tej porza ma sjeste.
                              Juz od miesiaca uzywamy spacerowki. Dostalam od rodzicow JEEP i jestem b. zadowolona. Bardzo lekka i zwrotna. Narazie jeszcze wkladam ocieplacz do srodka, wiec pasy, zeby malego zapiac sa pod spodem. Jednak on jest bardzo ciekawski i sie wychyla, wiec niedlugo bede musiala go zapiac. Przewaznie ustawiam malego w pozycji polsiedzacej, zeby mogl sobie wszystko obserwowac, zreszta nie siedzi jeszcze stabilnie, to nie bede go na sile prostowac w tym wozku.
                              Vikka a powiedz mi, jak sie objawialo to napiecie miesniowe? i kiedy lekarz to stwierdzil. czasami sie zastanawiam czy z moim malym jest Ok, bo on strasznie sie prezy i napina miesnie nozek.Nie wiem , ale pewnie gdyby bylo cos nie tak, to lekarz by zauwazyl.
                              ewpaw wiem, ze siedzenie w domciu jest przygnebiajace, zwlaszcza gdy na dworze plucha, ale nie lam sie, ja zawsze wlaczam malemu muzyke, ja spiewam i klaszcze, a on szaleje na lozku.
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                czesc wam,
                                ja wlasnie u tesciow sie o net doprosilam
                                teraz sobie odpoczywam,
                                Gabrys w nocy tez szaleje,tu nie chce jesc kaszy z butli wiec moje testy musza poczekac.

                                u nas deszczowo... na spacerze zmoklam jak kura

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X