Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gabrys sie dopiero zaczał puszczac jak polazil 2 dni przy taborecie(u mojej mamy to wymyslil,miala swierzo podfilcowane taborety i bylo mu latwo )bo u mnie to wykladziny i dywanik a tam duzo miejsca, normalnie biegal
    a potem zaczał sie puszczac, bo wczesniej sie bal i nawet nie probowal, a stal bez trzymanki juz chyba od miesiaca ale gdy tylko wykumal ze sie nie trzyma to szybciutko siadal na pupe.

    Skomentuj

    •    
         

      tak demontarz klamek i uchwytow to chyba najlepsze, ja mam w pokoiku takie zabezpieczenia na rzepy, i czesc zaklejam tasma klejaca.
      a puki co ,te do przykrecane do szafek to nie dla nas, bo sobie paluszki by przytrzasnał,

      Skomentuj


        Błażejek 11 Kwiecień.
        BŁAŻEJEK 11.04.2008r. godz.14. 10 Pierwszy ząbek 17.10.2008r.
        Drugi ząbek 27.10.2008 Teraz ma już 6 ząbków. http://www.mamacafe.pl/suwak/3412.png

        Skomentuj


          Moj tez siada jak sie zorientuje ze stoi bez trzymanki,tak ostroznie i jak sie przy tym koncentruje Po kuchni smiga trzymajac sie smietnika,moze juz niedlugo zacznie chodzic...moj mezczyzna malutki

          Skomentuj


            witam Błażeja i jego mamę

            Skomentuj


              Najpierw zakladalismy gumki ale maly jest silny i paluszkisobie przytrzasnal.Kupic cos chcielismy ale myslelismy ze moze to nie dziala tak do konca.A to prosty sposob i nic nie kosztuje

              Skomentuj


                Dobrywieczor pani Rybko

                Skomentuj

                •    
                     

                  My też witamy wszystkich
                  BŁAŻEJEK 11.04.2008r. godz.14. 10 Pierwszy ząbek 17.10.2008r.
                  Drugi ząbek 27.10.2008 Teraz ma już 6 ząbków. http://www.mamacafe.pl/suwak/3412.png

                  Skomentuj


                    Dobrywieczór
                    BŁAŻEJEK 11.04.2008r. godz.14. 10 Pierwszy ząbek 17.10.2008r.
                    Drugi ząbek 27.10.2008 Teraz ma już 6 ząbków. http://www.mamacafe.pl/suwak/3412.png

                    Skomentuj


                      czesc kobity.mnie znowu nawiedziło i robilam te rogaliki nadziewanewięc 2h bylam zajęta.a teraz czytam o co kaman na forum

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Frochu - Grochu to rozumiem, że na nasz sabat te rogaliki?
                        Bo filmik się kurzy

                        Witam nową mamcię


                        Skomentuj


                          Froh ty masz zdrowie zeby rogaliki jeszcze piec nocami

                          Skomentuj


                            nusiak daj cynk kiedy to upieke podwójne ilościbo tyle gęb będzie do jedzenia
                            chyba zaloże jakiś zakladzik produkcyjny " rogal z forum" hehe bo coraz lepsze mi wychodza

                            Skomentuj


                              "rogal z forum" hmmm brzmi intrygująco

                              Skomentuj


                                Ojjj fajnie by było się spotkać W sumie to nie wiem jak Twoja Milenka się
                                czuje? Bo nie gadałyśmy o tym po weekendzie

                                Rogal z forum - potrawa firmowa Frocha


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X