Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ewelinka gratulujemy ząbka!
    a w butkach to mój misio tylko w wózku jeździ bo chodzic po dworze nie chce.
    właśnie na spacer idziemy bo słonko u nas pieknie wyszło!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      dzień dobry
      właśnie gotuje obiadek, a po obiadku spacerek.
      Marysi wszedzie pełno. własnie do szafki wchodzi




      Skomentuj


        Dziendoberek,my juz po obiadku
        Maly dzisiaj wczesnie wstal i zaraz chyba zasnie

        Skomentuj


          Moja mała właśnie sobie śpi, ja buszuję po necie, piję zieloną herbatkę
          i wcinam pączusia Potem obiadek i na spacer. Ładna u nas dziś pogoda.
          A jak Wasze maluszki?


          Skomentuj


            Moj chyba znowu urosl bo spodenki cos krotki sie zrobily.Za kilka dni skonczy 10 miesiecy a rozm.80 bedzie juz chyba powoli na niego pasowac...

            Skomentuj


              Ehhh z tymi rozmiarami to szału można czasami dostać
              Kiedyś kupiłam i dostałam od znajomych dla Julki dresiki Coccodrillo. Wszystkie (bo było
              ich trzy) miały rozmiar 68. A teraz sytuacja wygląda tak, że jeden jest już
              za mały, jeden w sam raz a kolejny ciut za duży? I bądź to człowieku mądry
              Last edited by Nusiak; 17-02-2009, 12:30.


              Skomentuj


                No wlasnie.Na niektorych metkach jest napisane 80cm 9-12 miesiecy a na innych 18 miesiecy.Synek bedzie mial 10 a wielkoludem jakims nie jest...Wydaje mi sie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej,
                  Ja sie zawsze zastanawiam nad ubrankami gdzie jest napisane 6-12 m-cy , raz takie załozyłam jak Amesia miała 7m-cy i za duze a teraz już za małe
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Rozmiar rozmiarowi nierowny,glupio tylko jak cos sie w prezencie dostaje i ktos kupowal kierujac sie wiekiem;my mamy jedne spodeni ktory maly nosil 2 razy a sa wlasnie 6-12 m-cy

                    Skomentuj


                      hej dziewuszki!
                      wlasnie doczytalam wszystko
                      u nas wiosna i zaraz wyruszamy na spacerek i na zakupy marchewkowe!
                      slonce tak pieknie swieci ze szok!
                      wklejcie moze troche fotek polskiej zimy to se chociaz poogladam,
                      ja bym chetnie cos wlepila ale niestety nie umiem
                      BuCIKI piekne!WSZYSTKIE!szkoda ze nieumiem wlepiac zdjec bo tez bym sie pochwalila
                      teraz uciekam bo na spacer pora,pozniej zajrze,moze uda mi sie z wami poklikac
                      BUZIAKI i milego dnia dla wszystkich!
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a u nas zimno,poszła na spacer bo musiałam odrazu zaliczyc apteke (dentinox) i sklep
                        a teraz zajadam moje ulubione płatki "fitness" Jogurtowe mniam mniam

                        Skomentuj


                          Dzieciaczek moj zasnal wiec sie zaraz za prasowanie biore..brrr nie cierpie tego.Froch oberzalam sobie wczoraj te egzorcyzmy na you tubie i sie teraz boje wlasnego cienia

                          Skomentuj


                            a cóz Wy wszystkie takie bojaźliwe???

                            Skomentuj


                              te glosy brrr...tak se zawsze glos diabla wyobrazalam

                              Skomentuj


                                Moja Agatka urodziła się 06.08.2008. 15 minut po północy 3 kg i 55 cm Teraz ma już 6 i pół miesiąca i waży ok 9,5 kg mała kluseczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X