Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    papatki

    Skomentuj

    •    
         

      Ja lecę na spacerek


      Skomentuj


        no ok, to ja ide z Ami potanczyc,papa

        Skomentuj


          ojej jak tak czytam to ciesze się że mam swoje mieszkanie....

          ja tez tylko huggies bo w pampersach też mnie to jajo między nogami wkurzało.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            a kupiłam te nowe Huggie Jeans co pokazaywałam w waku dziwy itd.
            i są do d....!
            jak nie huggiesy!
            więc paczka leży a dzis kupiłam normalne jak zawsze w zielonym opakowaniu, promocja mega paki w carrefurze 43 zł.
            tych jeans nie polecam!
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              hej dziewczyny,ja wlasnie po spacerku,fajnie jest mieskac w domu bo zostawilam mala w ogrodku przy otwartych drzwiach i ona sobie nadal smacznie spi a ja ja mam na oku,spi juz ponad godzineniema to jak swieze powietrzeciekawe ile jeszcze pospi
              PINKI dzieki za pochwalenie pokoiku,chyba mamy ten sam kolor ulubiony,ja poprostu kocham roz,i Gabi ma prawie wszystkie ciuchy rozowe!!!no i pokoik oczywiscie tez musial byc rozowymoj maz stwierdzil ze mam fiola na punkcie rozu,nawet nasza sypialnia jest pol rozowa a pol fiolkowa,dobrze ze mam tak wyrozumialego meza,bo inny to by mnie juz pewnie dawno z tym rozem pogonil!
              Silek milo mi ze tez ogladnelas moja galerie,ja tez twoja na bierzaco ogladam,i wogole filmiki tez,i wszystkich dziewczyn ogladam wszystko co wlepiaja,tylko ja ostatnio to rzadko bywalam na forum,znaczy czytam wszystko na bierzaco ale jak ja jestem to wy juz spicie wiec zadko mam okazje porozmawiac z kimkolwiek,to wszystko przez ta przeprowadzke i maz mial urlop wiec bylo malo czasu,teraz postaram sie nadrobic
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                a co do pieluszek to ja wlasnie pampersy wole i od urodzenia ich uzywamy i nie wymienimy,bo hugisy tez probowalismy,ale jakos nie podeszly
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Gabrysiowi mimo tych gumek na plecach w haggis kupa wychodzi na plecy bo nie moge go mocno zapinac bo mu biodra obciera.

                  dzis Gabrys wstal o 6 ale po 8 juz zjadl sniadanie i jeszcze do 10 sie zdrzemnelismy, potem po deserku spacerek i jeszcze godzinka snu i obodzil sie strasznie zaplakany i calyczas marudzi i co chwila mocno placze... nie wiem o co mu chodzi, nigdy tak nie mial poobserwuje bo moze chory

                  Skomentuj


                    Pieczulka nie chce znawcy udawac ale to na zabki wyglada,lub zle sie obudzil,moja wlasnie jak sie nieraz z placzem obudzi to taka pozniej maruda ze szok nic jej nie pasuje i nie chce sie bawic,niewiem czemu tak ma
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      a ja uciekam bo teraz pora u nas na zupke no i klan
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc wszystkim
                        Patryczek


                        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                        Skomentuj


                          no mam nadzieje ze to juz kulminacja tego zeba bo ja od 3 tyg mam strasznie marudne noce i nic nie pomaga

                          Skomentuj


                            hey ja wlasnie wrocilam z galerii,noi musialam kupic mojej gwiazdeczce kamizelkę w h&m taka jak Nusiakova bo tak mi sie spodobala.
                            kupiłam jej też buciki w deichman takie po domu(domówki)

                            Skomentuj


                              hello Foszek ja tez musze po buciki kajs skoczyc
                              takie domowi, ile dalas
                              Patryczek


                              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                              Skomentuj


                                wiesz co te domowki kupiłam Za 19zł.
                                kuzynka mi poleciła,bo mają za*****istą gumę i sie nie ślizgaja

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X