Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    niema nikogo szkoda,myślałam że poklikamy.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Hej
      My dzis jak i wczoraj bylysmy caly dzien na dzialceAmelka spala praktycznie non stop wiec na wieczor bedzie spala az do rana .Dzis obudzila sie 9 a poszla spac o 21.
      Niunia ma 6,5 m-ca ale jeszcze niepotrafi sama dlugo siedziec chwieje sie na boki i do tylu.Nie ma tez zabkow.Fajny bobasek z niej.NAjbardziej uwielbiam jak sie smieje , nawet ja sie wtedy po placze ze smiechu.
      Ja jestem z GDyni a Wy??
      Marzenaz23 Amelka po przebudzeniu zawsze ma czerwona skore pod szyjka i tez sie troche luszczy ale ja bardzo duzo samruje oliwki a po drugie zawsze jak cos sama je to wpadnie jej cos tam wiec moze od tego.
      Buziaki Mamusie :P
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #93
        Moze masz i racje izabell ja też staram sie smarowac dokładnie i czesto.Narazie sie nie martwie

        Skomentuj


          #94
          Do Marzenaz23 : Moze spróbuj maluszka nie smarować oliwką a kremikiem, bo mnie się wydaje że oliwka tylko w niewielkim stopniu zwiększa stopień nawilżenia skóry. Mnie lekarka doradziła, żeby malucha nie smarować na noc niczym, bo nie jest to niezbędne, tylko na spacerki grubą warstwę kremiku dawać, a po powrocie do domu go zmywa. Stosuję sie do tego i mala ma idealna skorke choc kiedys zdarzaly sie jakies niespodzianki. Czasami tylko kremikiem Oilatum ja smaruje po kapieli. Może twojemu malenstwu tez to pomoze.
          Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

          www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

          Skomentuj


            #95
            Bartuś urodził się 26 czerwca rośnie jak na drożdżach...
            Attached Files
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #96
              ok madzik sprubóje z tym kremem,moze pomoze mam nadzieje

              Skomentuj


                #97
                widze że kobitki weekendujecie
                wpadne jeszcze pózniej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Dobry wieczór
                  DZis byl ciezki dzien
                  Amelka pol dnia przeplakala , byla zla choc niewiem o co.Na rekach placz na kolanach placz.Z tego wszystkiego wypila tylko o 10 mleczko i nic wiecej nawet po kapieli nie wypila.Zabki to nie sa gdyz sprawdzalam , juz niewiem co robic
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #99
                    Biedne malenstwo ;-/ oby spokojnie spala w nocy i obudziala sie usmiechnieta rano. A moze jakies chorobsko ja dopadlo? bo po takiej pogodzie jaka panowala w zeszlym tygodniu to bardzo prawdopodobne, chociaz lepiej zeby to zadna choroba nie byla!
                    Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                    www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                    Skomentuj


                      izabell no to miałas ciężki dzień.Mój Kuba strasznie marudził wieczorkiem,dzisiaj rano zreszta też.Mnie sie wydaje że to ząbki bo dziąsła ma takie zaczerwienioneale zobaczymy.
                      Dzisiaj sie zapowiada piękny dzień,super bo mam już dosc tej brzydkiej pogody.Buzki kobitki wpadne pózniej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzień dobry mamuśki

                        U nas nocka spokojna, standardowo 2 pobudki i właśnie dospypia u mnie w łóżku!! Mój synek ostro rwie się do chodzenia hehe a o raczkowaniu nadal nie myśli, choć jak leży do mu się dupka do góry unosi i skacze jak żabka
                        Już teraz go nawet na sekundę nie można zostawić samego na łóżku!!!

                        Izabell oby dziś maleństwo było uśmiechnięte i spokojne
                        Moj też niedawno był taki marudny ale już mu przeszło,ale ząbków nadal nie widać ( choć ma napuchnięte dziąsła ) - więc może niedługo...
                        Zatem głowa do góry, będzie lepiej

                        Skomentuj


                          Powiedzcie mi dziewczyny od kiedy wkładacie dzidzie do chodzika?Ja zaczełam jak mały miał 5 i pół miesiąca.Teraz ma prawie 6 i super przebiera nogami a w chodziku jak jest to lepiej mu z drogi zejsc bo jezdzi jak wariat no i oczywiscie ucierpiały na tym moje kwiatki bo obrywa mi liscie

                          Skomentuj


                            ja z rodzenstwem bylismy wkładani do chodzika i jakos normalnie chodzimy i nie mielismy problemów z bioderkami.A po drugie Kuba sie nie od pycha tylko przebiera nóżkami normalnie i całymi stopami nie palcami

                            Skomentuj


                              Dzis pierwszy dzien Amelki w chodziku :d
                              Juz za pierwszym razem przeszla z kuchni do pokoju.Ja z rodzenstwem tez bylam wychowana na chodziku
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Cześć Dziewczyny!

                                ufff długo mnie nie było, a to dlatego, że wkońcu napisałam
                                moją pracę mgr, dzisiaj ją oprawiłam i oddałam do dziekanatu.
                                Teraz tylko czekać na termin obrony

                                Izabell mam nadzieję, że Amelka już spokojniejsza jest.
                                Swoją drogą podejrzewasz co jej było ??

                                Co do chodzika i ja nie mam zamiaru przykładać ręki do złych
                                nawyków mojego syna.
                                Chodzik to nie tylko obciążenie na bioderka, ale i kręgosłup.
                                To nieprawidłowa praca stawów i mieśni.
                                To, że mnie moja mama wsadzała do chodzika i mi nic nie jest
                                to i Bogu dzięki, kiedyś nie mówiono na temat prawidłowego rozwoju
                                czy prawidłowego karmienia. Teraz wiemy bardzo dużo na ten temat
                                a i tak się tą wiedzę lekceważy, twierdząc, że jeśli ja jestem zdrowa
                                to i moje dziecko też będzie.
                                Ja nie mam zamiaru oczywiście tutaj kogoś krytykować. Przedstawiam
                                tylko i wylącznie swoje zdanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X