Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja też spia ja gotuje jej zupke

    Skomentuj

    •    
         

      Moja dopiero od 2 tygodni je sloiczkowe jedzonka raz dziennie, juz sie nie moglam tego doczekac, tak jej to smakuje, ze sie przyjemnie patrzy

      Skomentuj


        Musze tez przygotowac jakis obiad, bo dzis tesciowa przybywa w odwiedziny ale jeszcze mi sie nie chce, pozniej cos zrobie

        Skomentuj


          moja jadła do 8 m słoiczki poźniej zaczęlam jej domowe zupki gotowac i słoików juz nie je bo nie lubi

          Skomentuj


            Ja tez bym chciala sama gotowac, ale jeszcze chyba za wczesnie. Ja od 2 miesiaca karmilam modyfikowanym, bo starcilam pokarm i w sumie nie wiem kiedy moge sama jej cos zrobic. Jak myslisz?

            Skomentuj


              chyba najbezpieczniej jak Ty po 8 miesiacu

              Skomentuj


                izabell śliczna ta twoja Amelka!!ja też mam Amelkę o 10 dni starszą od twojej:-)
                Amelka 02.03.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  a ile miesicy ma twoja gwiazda?

                  Skomentuj


                    A ja jeszcze do teraz podaje słoiczki. Oczywiście też gotuję, ale jak
                    robię zupkę albo drugie dania "zakazane" dla dziecka to daję słoik, ale już
                    nie wszystkie mu smakują.

                    Skomentuj


                      Moja jeszcze malutka 4,5 misiaca, ostatnio probowalam jej stopniowo zmienic mleko z HA bebilon na zwyklu bebilon, dodala 1 lyzeczke zwyklego zamiast ha i Amelia przez 2 dni nie ruszyla mleka, wkoncu ja przekonalam w sumie troche na sile ale tylko samo HA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hehe same Amelki, moja tez

                        Skomentuj


                          może jak skonczy 5m to możesz jej zrobić zupkę własnej roboty.słoiczki sa już od 4m.

                          Skomentuj


                            A jaka moglabym zrobic, sama marchew z ziemniakiem, czy cos jeszcze. Bo sloiczki lubi wszystkie od jabluszek z dodatkami, po marchewki, ziemniaki ze szpinakiem, zupki jarzynowe tez jadla i nic jej nie zaszkodzilo.

                            Skomentuj


                              dziewczyny dzięki za podpowiedzi co do prezentu na roczek, zaraz przejrzę ten wątek o którym pisałyście ale strasznie długo mi zeszło z czytaniem waszych pogawędekdobrze że Amelka śpi choć zostało jej tylko max pół godzinki, ona jak zegarek
                              co do moich pomysłów na prezent to krzesełko uczydełko, szczeniaczek uczniaczek, jakieś fajne zabawki do kąpieli i książeczki oczywiście, najlepiej dużo bo mała bardzo lubi (od chrzestnej ma dostać jeździk więc to odpadło z listy)
                              pisałyście o postępach waszych pociech, więc moja jeszcze nie chodzi tzn. przejdzie 3 kroczki od fotela do ławy jak się trzyma a dalekie trasy pokonuje raczkując, wspina się za to na schody i tu mamy problem!!!
                              co do walentynek to niezbyt romantycznie u dziadków nadrobimy po powrocie!
                              Amelka 02.03.2008

                              Skomentuj


                                gdzie szukać tego wątku "prezent na roczek" bo nie mogę znaleść??? a Amelka już się kręci, mówiłam że jak zegarek
                                Amelka 02.03.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X