Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wiecie moja starsza córa ma niewielką próchnice ale jednak bo ją późno nauczyłąm myc ząbki (a co dopiero cały czas z soczkiem czy mleczkiem lekka przesada)
    teraz młodszej wieczorem po ostatnim karmieniu (już przez sen) myję dziąsła
    i mam zamiar ja zapoznać ze szczoteczką jak pojawia sie pierwsze ząbole
    jeśli chodzi o temperature to do - 5 ale z niemowlakiem, z noworodkiem do -1
    ja wychodziłąm z 8 mieszieczna Julką nawet przy -10 ale jak świeciło słonko i tak na 15 -20 min


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny!
      u nas pogoda paskudna, leje i zimno strasznie. Milenka siedziała wczoraj i dzisiaj rano na nocniczku i zrobiła za każdym razem kupę
      zasuwa mi już przy meblach po całym pokoju i jak stoi przy czymś i się trzyma potrafi złapać równowagę i puścić się i tak sama stoi przez kilka- kilkanaście sekund

      Skomentuj


        to super
        lada dzień a zacznie biegać
        Aninka a jak mówisz na swoja Milenkę ( ja mam siostrę milenę i mówimy na nia Milka)


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Ja urodziłam zdrową córeczkę Kasię 1 października o 9:03. Mała miała 56 cm i 3850. Urodziłam siłami natury. Nastawiałam się na poród w wodzie ale lekarz powiedział, ze nie mogę bo dziecko jest duże i może dojść do cesarki. Poród był bolesny ale to chyba normalne. Położna miła - wcześniej dostała kasę więc pewnie dlatego. Ogólnie nie było tak strasznie mąż mi bardzo pomagał.

          Skomentuj


            a u nas pochmurno ale ciepło. niedługo idziemy na spacerek.




            Skomentuj


              Bylam i wrocilam
              Lekarz powiedzial ze Amelka jest za mala.Zrobi sie zabieg jak bedzie starsza jak bede widziala jakies problemy w mowieniu czy jedzeniu dziecka.
              A wiec ok

              A my idziemy na spacerek u nas cieplusio i słoneczko
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Moja Nadia przyszła na świat w pierwszym dniu 38 tygodnia ciąży
                O 24:00 odeszły mi wody, urodziłam o 9:35. Nadia waży 3,400 i ma 56 cm.
                Dostała 10 pkt. w skali Apgar.Trafiłam na fantastyczną położną, dzięki współpracy z nią dało się uniknąć nacięcia krocza- na czym bardzo mi zależało. Lekarz który był przy porodzie też fantastyczny. Mój mąż również bardzo mi pomagał.Jestem pod wrażeniem jego opanowania...inaczej to sobie wyobrażałam...myślałam, że będzie panikował...
                Już dwie godz. po porodzie poszłam pod prysznic...a dzisiaj- 5 dzień rozważam wyjście z Małą na spacer...nie wiem,czy to nie za szybko???
                Może lepiej ją wystawić na chwilę w wózeczku na balkon???Doradź...


                Skomentuj

                •    
                     

                  a wiec superIZA ze obejdzie sie narazie bez zabiegu
                  efcia
                  Michalinka ma 7 miesięcy

                  Skomentuj


                    Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
                    Moja Nadia przyszła na świat w pierwszym dniu 38 tygodnia ciąży
                    O 24:00 odeszły mi wody, urodziłam o 9:35. Nadia waży 3,400 i ma 56 cm.
                    Dostała 10 pkt. w skali Apgar.Trafiłam na fantastyczną położną, dzięki współpracy z nią dało się uniknąć nacięcia krocza- na czym bardzo mi zależało. Lekarz który był przy porodzie też fantastyczny. Mój mąż również bardzo mi pomagał.Jestem pod wrażeniem jego opanowania...inaczej to sobie wyobrażałam...myślałam, że będzie panikował...
                    Już dwie godz. po porodzie poszłam pod prysznic...a dzisiaj- 5 dzień rozważam wyjście z Małą na spacer...nie wiem,czy to nie za szybko???
                    Może lepiej ją wystawić na chwilę w wózeczku na balkon???Doradź...
                    jeśli mogę powiem jak ja zrobiłam urodziłam w styczniu i poszłyśmy na spacer w 6 dobie gdzieś 40-50 minut, bo pogoda była przepiękna wcześniej nie wietrzyłam małej i było ok.

                    Skomentuj


                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      to super
                      lada dzień a zacznie biegać
                      Aninka a jak mówisz na swoja Milenkę ( ja mam siostrę milenę i mówimy na nia Milka)
                      Milka też czasem wołamy Milena, Malina, Milusia, Milucha, Miluś, Melina

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ach i jeszcze Miluchna

                        Skomentuj


                          Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
                          Moja Nadia przyszła na świat w pierwszym dniu 38 tygodnia ciąży
                          O 24:00 odeszły mi wody, urodziłam o 9:35. Nadia waży 3,400 i ma 56 cm.
                          Dostała 10 pkt. w skali Apgar.Trafiłam na fantastyczną położną, dzięki współpracy z nią dało się uniknąć nacięcia krocza- na czym bardzo mi zależało. Lekarz który był przy porodzie też fantastyczny. Mój mąż również bardzo mi pomagał.Jestem pod wrażeniem jego opanowania...inaczej to sobie wyobrażałam...myślałam, że będzie panikował...
                          Już dwie godz. po porodzie poszłam pod prysznic...a dzisiaj- 5 dzień rozważam wyjście z Małą na spacer...nie wiem,czy to nie za szybko???
                          Może lepiej ją wystawić na chwilę w wózeczku na balkon???Doradź...
                          Ja z małą na spacerku byłam tydzień po porodzie balkon to też dobre wyjście bo spacer musi być krótki a nie oszukujmy się więcej będzie ubierania niż tego spaceru
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Roxana na temat mamy podająca butle zamiast
                            smoka wszystko napisała, podpiszę się tylko pod jej postem

                            U lekarza bylismy nowe ćwiczenia na pokazali na wzmocnienie
                            mięśni brzuszka. A tak Pani dr powiedziałam, że wszystko jest
                            w porządku

                            Skomentuj


                              Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
                              chciałabym zrobic taka tabele nasze imiona ,imiona dzieci wiek nasz dzidzi,miejscowosc,płwec dziecka.
                              Co wy na to?
                              dziewczyny które jeszcze nie podały mi danych NAPISZCIE

                              Skomentuj


                                Marzenka bardzo dobry pomysł !!!
                                A więc...

                                a wiek dziecka to podać w miesiącach (będziesz tą tabelkę
                                potem aktualizować?)czy datę urodzenia ??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X