Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziewczyny zamiast tego piwa to powinnyscie dostac gryzaki :P
    ja siedze i buszuje po necie.
    daga a karmisz piersia czy butelka?zamierzasz wracac do pracy,masz jeszcze starsze dzieci?
    taki maly wywiad rodzinny :P

    Skomentuj

    •    
         

      A my tak o wszystkim i o niczym. Co nam ślina na klawiaturę przyniesie.
      A co Twoja dzidzia już potrafi? Bo my to mamy akurat styczniowe dzieci
      2008, więc maja już roczek.


      Skomentuj


        HALLO MAMCIE

        ja zaraz dojde musze doczytać
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Silek ja nie wnikam i nie to że myślę tylko o jednym: ale gdzie Ty chcesz
          dochodzić?

          Ale zobaczcie jak się tłumaczy. Sama tropi innych ale już wytropiona to nie
          chce być I zaraz się melduje, że jest.


          Skomentuj


            Piszę jak na spowiedzi...To nasze pierwsze maleństwo.Z tym karmieniem to był problem,chciałam go karmić piersią ale moje brodawki są wklęsłe,nakładki niewiele dały i mały nie miał ochoty się do tego plastiku przystawiać poza tym,miałam niewiele pokarmu,przez 2 miesiące odciągałam i jak udało mi się z obu piersi uciągnąć za jednym posiedzeniem 50 ml to byłam szczęśliwa...więc wniosek z tego jeden,mały jest na sztucznym.Do pracy wracam po maciezyńskim,niestety w dzisiejszych czasach życie z jednej wypłaty to niezły wyczyn,nie ma wyjścia trzeba wracać.Całe szczęście,że jest w domu babcia,problem niani rozwiązany

            Skomentuj


              hahhaa uwaga

              Silek DOCHODZI..... publicznie na forum

              Skomentuj


                Napisane przez Daga_06 Pokaż wiadomość
                Piszę jak na spowiedzi... chciałam go karmić piersią ale moje brodawki są wklęsłe,
                mi lekarz powiedział,że mąż w ciązy mógł pracować na formą sutka....i naciągać bo miałam podobny problem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                  mi lekarz powiedział,że mąż w ciązy mógł pracować na formą sutka....i naciągać bo miałam podobny problem
                  pracował i nic to nie dało...laktator też ich nie wyciągnąłtaka ich uroda wklęsła

                  Skomentuj


                    Mi powiedział to samo, a właściwie położna zaraz po porodzie. I też te
                    nakładki za bardzo nie pomogły. Tzn coś się polepszyło, ale ja i tak nie
                    miałam pokarmu. Jak już brodawki się ładne zrobiły to pokarmu ni chu chu.


                    Skomentuj


                      moja córa też jest bejbe butelkowa .... i jest git majonez

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        chwilka z innej beczki...jak się włącza okno szybkiej odpowiedzi bo nie mam pojęcia

                        Skomentuj


                          Dla mnie też to nic strasznego. Chociaż teraz jest taka nagonka na to
                          karmienie naturalne, ale jak się nie da? Ja tylko po pierwszej wizycie u
                          pediatry, która na wiadomość że małą dokarmiam butlą powiedziała: biedne
                          dziecko. Miałam ochotę jej zdzielić ale zmieniałam lekarza :P


                          Skomentuj


                            mnie położna środowiskowa powiedziała że jak nie będzie pił z piersi to będzie sięwolno rozwijał i takie tam pierdoły....a chłop z niego jak dąb,wielki i silny

                            Skomentuj


                              No to jestem , pewnie nie tęskniłyście za mną

                              Amelka już śpi ,
                              WELCOME HOME nowe Mamusię i ich pociechy.

                              Amelce widać już białe kreski w górnych jedynkach , więc czekamy na wyklucie.

                              Daga ale ta położna ci życiową radę powiedziała, niech mnie piorun trzaśnie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                mały jest na BEBILONIE ,ciągnie flaszkę równo,jednorazowo wypija już 150ml. nie ma kolek ani wzdęć...od kilku dni ślini się jak cholera i zauważyłam że idą mu zęby,dolne jedynki wybieliły dziąsełka...troszkę wcześnie na zęby ale co zrobić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X