Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey dziewczynki dawno mnie tu nie bylo,staralam sie doczytac wszystko ale jakos sie tak pogubilam w tych stronkach i nie wiem nawet ile przegapilam

    No teraz trzeba bedzie jakos te straty nadrabiac,ale jak skoro czasu brak,mala biega jak szalona i trzeba ja strasznie pilnowac,wszystko sciaga,lapie i ucieka na schody,mam teraz istne szalenstwo

    a w nowym domku jest fajnie juz sie urzadzilismy i zadomowilismy,mala tez,podoba jej sie bo ma wiecej miejsca do biegania

    dzis u nas padal snieg,ciekawe czy jutro tez bedzie,mam nadzieje ze nie bo mam ochote na spacerek wyjsc,a bylo juz tak ladnie prawie wiosna i tu masz dzis snieg,ale na szczescie nie duzo

    mam nadzieje ze sie polapie tutaj bo widze ze duzo nowych mam jest-WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE no i mam nadzieje ze w koncu bende miala wiecej czasu na pisanie z wami
    z tego co czytalam to widze ze duzo ostatnio piszecie o chorowaniu i grpach,u nas na szczescie na razie ok i brak wirusow,a wszystkim chorym mamom i dzidziusiom zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!

    koncze bo sie strasznie rozpisalam,a nawet nie wiem czy jest tu ktos jeszcze??? bo jak nie to moze jutro ktos przeczyta te moje bazgroly,mam nadzieje ze ktos przeczyta,ze moje wysilki sie nie zmarnuja,hihi
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      no papa
      shannon

      Skomentuj


        a tak na marginesie to często patrzę na www.gumtree.ie
        ciao

        Skomentuj


          ja wczoraj bylam na imieninach u cioteczki, i tylko zajzalam na chwile, jakzobaczylam ile popisalyscie to zrezygnowalam, a pozatym mezus fukal ze odrazu po przyjsciu tylko do kompa siada ale jak on tak robi to jest wszystko ok
          dzis ide z Gabrysiem do lekarza bo cos mi wyglada na czerwone gardlo i zakatarzony ...

          Skomentuj


            witam mamusiea ja wczoraj się nie pożegnałam bo przysnęłam, dziś się usprawiedliwiwm i znikam pa
            MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
            25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
            30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

            Skomentuj


              witam Te Mamy które już nie śpią
              na dobry początek coś do przeczytania "14 dni z życia mężatki"

              http://www.videoshock.pl/content/14-...4%99%C5%BCatki

              Skomentuj


                Czesc mamusie ja tylko na chwile.
                Kolezanka zaraz przyjdzie na pogduszki,wreszcie jakas odskocznia
                Niezle tu naskrobalyscie wczoraj,dzis to juz napewno padnie oczekiwana stronka
                Cyprianek

                Skomentuj

                •    
                     

                  własnie guzik było skrobane...:/
                  ale może dziś będzie 1000

                  Skomentuj


                    witam witam!
                    ja na momencik bo trzeba syna do szkoły wysłać, i wstawic obiadek na gaz niech sie pichci.
                    wpadne jak misio zaśnie.
                    froch ja nie cierpię horrorów! żadnych!

                    po obejrzeniu 2 części "piły" i "oszukać przeznaczenie" to juz wcale nie ogladam.
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      co za wirusy grypy wtargnęły na nasz rocznik ooo już skasowali
                      Last edited by froch; 03-02-2009, 11:26.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witajcie. Ja coprawda urodziłam 23go listopada ale termin miałam na 6go grudnia i tak jakoś ciągle czuję sie grudniówką. Więc mam pytanko czy mogę tu u Was bywac?

                        Skomentuj


                          może któras wie czemu mam pomarańczowe kółeczko koło nicka??a jak wchodzę na online to mam gwiazdkę??czyżby jestem big star na forum??
                          chyba,że to normalne

                          Skomentuj


                            Witajcie nas Kryspinek też się urodził w grudniu

                            Skomentuj


                              hej
                              Marysia już lepiej. już nie gorączkuje. tylko kaszelek został.
                              w nocy też ok było.
                              ja w nocy goraczke miałąm ale tez juz lepiej mąz herbatke w nocy robił
                              w aptece po leki był.
                              zaraz ide obiadek robić. robie potrawke z parówek. mam nadzieje że wyjdzie robie pierwszy raz




                              Skomentuj


                                monia to dobrze ze jest już ku lepszemu..biduleczki..
                                pierwsze razy są najlepsze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X