Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o! juz obejrzałam.

    ja tez nie zajarzyłam że tam sa zdjęcia i by tam zaglądnąć..

    iza szacuneczek bystrzaku!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      hej
      a ja zauwazyłam i też już poogladalam
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Mój Bartuś ma tak na buzi tylko chodziłam po lekarzach z tym to twierdzili że to wina kosmetyków, kosmetyki zmieniałam kilkukrotnie i teraz kapie i smaruję niunia tylko oilatum ale i tak mu nie znikaja. spróbuję jeszcze balneum i mustella. a może to uczulenie na coś co jesz? spróbuj wyeliminować nabiał z diety jeśli karmisz piersią mojemu trochę pomogło albo to alergia kontaktowa na proszek do prania. Mi jeden lekarz powiedział ze jak to wszystko nie pomoże to dziecko jest alergikiem i jak dorośnie to zrobić testy uczuleniowe i tego unikać ale problemy z tymi naszymi dziciaczkami grudniowymi
        Last edited by bartuś grudzień; 29-01-2009, 16:12.
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          no trza zacząc czytać dokladniej...

          Skomentuj


            No zdalismy sie na los z dzidzią co ma byc to bedzie,ale jakos specjalnie nie pracujemy nad tym(bo oboje jacys padnieci jestesmy ) a pozatym teraz jeszcze mam w wakacje wesele brata na horyzacie i dlatego chyba bedziemy troszke bardziej uwazac bo chce sie troche na luzie pobawic

            ale chcemy drugiego maluszka tak do ok 2 lat odstepu (+/- rok)

            Skomentuj


              Wydaje mi sie, ze nie- staram sie go nie przegrzewac-poza tym jak na moje oko jest ich za duzo i nie sa podobne do potowek:/
              Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

              Skomentuj


                Dziękować dziękować
                Pamiętajcie aby wszystko czytać
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  No wlasnie tez myslalam zeby wykluczyc nabial.. no i czekolade bo ostatnio troche jej za duzo w mojej 'diecie; :P moze pomoze..

                  Dziwi mnie to ze nie od samego poczatku ma te krosteczki.. wiec proszek raczej odpada, bo stosuje od poczatki jeden a ten sam.. moze wlasnie ta oliwka bo zmienilam mu z Hipp'a na Johnson's baby.. a podobno one uczulaja czesciej niz inne-przynajmniej tak mi sie ostatnio obilo o uszy..

                  Od dzis zaczynam kapiel w Oillatum i stosowanie tylko oliwki z Hipp'a jak nie pomoze wyklucze ten nabial i czekolade, a ok 5 lutego mam isc z Malym na szczepienie wiec jak sie nie pogorszy ale tez nie poprawi to dopiero wtedy o tym powiem lekarzowi..

                  Teraz nie wyglada to zle w sumie, bo tak jak pisalam bardziej je czuc niz widac..
                  Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                  Skomentuj


                    witam mamusie aj dopiero poczatkujaca mam jestem a z racji ze wy macie juz wiecej doswiadczenia mam pyt kiedy podaliscie swoim dzidzia pierwszy raz jabłuszko??




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      sloneczko
                      mój miał równo 3 i pół miesiąca jak mu podałam jabłko.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a moja Natalka miała skończone 4 miesiące, najpierw dawałam jej ugotowane jabłuszko, a pozniej surowe
                        Natalka - 24 lipca 2008r.

                        Skomentuj


                          no wlasnie tez tak chcialam po 3miesiacu czyli mamy jeszcze troche czasu do urozmaicenia




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            mam jeszcze jedno pyt dajecie dziecia butle przed kapiela czy po niej??




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Ja daję zawsze po kąpieli
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Nie wiem czy dotrę do Was dziś kobitki , mojej żabce ubzdurało sobie właśnie zasnąć.I po śpi tak do 20 mniej więcej.Zanim ją wykąpie , i pójdzie spać trochę czasu minie.
                                A więc w razie czego , miłego klikania w literki (uważajcie aby farba się nie zmazała)
                                Ciao
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X