Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    collen mąż mówi że nie wolno a tam ma być niby taka mastka to ma chronić niby podobno samo sie oczyszcza tak jak u dziewczynki nie wolno za głęboko myć .Ja już sama nie wiem ale ja swojemu nie odciągam boje się ale nie jest przyklejony jest ok ,nawet się kiedyś pytałam lekarza to rozwiała moje obawy mówiąc że wszystko jest w porządku z siusiaczkiem.Trzeba interweniować jak się coś sączy czy np.napletka nie można odkleić lub jak jest zaczerwienienie -to były jej słowa
    ps:Collen ja ci odpisałam na twoje pytanko o sosach
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
      collen mąż mówi że nie wolno a tam ma być niby taka mastka to ma chronić niby podobno samo sie oczyszcza tak jak u dziewczynki nie wolno za głęboko myć .Ja już sama nie wiem ale ja swojemu nie odciągam boje się ale nie jest przyklejony jest ok ,nawet się kiedyś pytałam lekarza to rozwiała moje obawy mówiąc że wszystko jest w porządku z siusiaczkiem.Trzeba interweniować jak się coś sączy czy np.napletka nie można odkleić lub jak jest zaczerwienienie -to były jej słowa
      ps:Collen ja ci odpisałam na twoje pytanko o sosach
      Witam Mamuśki! Od niedawna tu jestem Mam dwumiesięcznego synka Kacperka i też nie wiem co z tym napletkiem...Odciągać, nie odciągać...?
      Kurde! Takie to wszystko malutkie i delikatne...Położna mówiła,żeby odciągać,ale ja tam nie widzę,żeby wogóle coś odchodziło. hm..

      Skomentuj


        ojeju nawet nie miałam pojecia, ze z tym napletkiem tyle zachodu ...
        ja mam córeczke i tez nie wiedzialam jak sie obchodzic z jej cipusią, najpierw myslałam, ze to reszki kremu jej siedza przy wejsciu do pochwy, ale pózniej pobrudziła sobie kupką i wytarłam jej tą wydzielinkę niechcący, o której tez sa zdania podzielone - czy usuwac to czy nie...

        Skomentuj


          witam,ja mam 7 miesiecznego chłopaczka i słyszłam ze nie wolno odciagac wiec tego nie robie.
          http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

          Skomentuj


            a co do gilania, a kuku i takich zabaw to uwielbiam to i myślę, ze Emusia tez bo brechta się tak cudnie normalnie tak ją całuję po stópkach, raczkach, pupci, brzuszku ach co tu wymieniac - całą ją uwielbiam całować i chyba wszędzie ma łaskotki mój pączuszek, te jej fałdeczki, ach cudowne uczucie jak sie wystarczy popatrzec na dziecko a ono sie smieje bo kocha mamusie, prawda? najbardziej mnie rozbraja jej śmiech jak się złoszcze, normalnie wymiekam i odrazu złosc mi przechodzi...

            Skomentuj


              Roxana zgadzam sie z toba w 100% ten smiech jest lekiem na cale zło Kubus jak zaczyna sie smaic to ja az sily trace tak mnie rozbraja a jak jeszcze do tego macha raczkami to juz w ogole odlatuje ostatnio niestety usmiechu nie było bo zabkowal ale zabus juz wyszedl i usmiech powrocil z gorna jedyneczka
              http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

              Skomentuj


                Roxana jaka miłość do córki bije z twoich postów
                Wszystkie kochamy nasze Skarby ale Ty to chyba najczulej
                piszesz o swojej córci.

                dziubdziunia gratuluję ząbka

                Kurcze mój Julek już trzecią noc się budzi, przed chwilką wlaśnie
                był koncert. Podejrzewam, że mu idą górne jedynki.
                Ojj jak się biedny napłacze i namęczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam dziewczynki Ja tam naciagam siusiaczka poniewaz jak i polozna jak i lekarz powiedzieli ze nalezy to robic bo inaczej sprawa moze trafic do chirurga. Jak Patryczek byl maly to maz to robil ale chyba za slabo bo lekarz stwierdzil ze jeszcze chwila i trzeba bybylo nacinac Masakara ale teraz juz jest ok
                  Patryczek


                  http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                  Skomentuj


                    Dzień dobry niedzielne mamusie


                    Edysob to mnie teraz wystraszyłaś , ja chyba jednak dziś pooglądam mojego
                    siusiaczka . pa lece do kościółka
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Ja urodziłam swoją córeczkę 23 tego miesiąca
                      Poród wspominam bardzo dobrze
                      Ile ważyła Twoja kruszynka? Jak przebiegł poród? Długo rodziłaś?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jaka_ja GRATULUJĘ Tobie z całego serduszka!!!
                        Niech córcia rośnie zdrowo No to czekam na
                        zdjęcie malutkiej Nadi

                        Skomentuj


                          majajula a ja z kolei ie wiedziałam, że dziewczynkom też
                          się robi takie zabiegi pielęgnacyjne jak czyszczenie pochwy.

                          U nas ten napletek ładnie schodzi, pokazał się już prawie cały
                          "siusiaczek" Mam tylko nadzieję, że tymi czynnościami nic
                          mu nie uszkodzimy

                          Skomentuj


                            Ahaaaaa i zapomniałam się pochwalić!!!
                            Syncio mój dzisiaj bawił sie na kanapie i coś mu
                            strzeliło do głowy i zaparł się o oparcie i wstał na nóżki

                            To znak, że jeszcze musimy obniżyć łóżeczko

                            Skomentuj


                              Napisane przez edysob Pokaż wiadomość
                              Witam dziewczynki Ja tam naciagam siusiaczka poniewaz jak i polozna jak i lekarz powiedzieli ze nalezy to robic bo inaczej sprawa moze trafic do chirurga. Jak Patryczek byl maly to maz to robil ale chyba za slabo bo lekarz stwierdzil ze jeszcze chwila i trzeba bybylo nacinac Masakara ale teraz juz jest ok
                              Ojej! to ja nie wiedziałam,że to się tak może skończyć...:/ Ale jak to się odciąga,bo ja jakoś nie umiem Chyba muszę się zapytać położnej

                              Skomentuj


                                Isabel_13 najlepiej przy kąpieli lub bezpośrednio po niej
                                ponaciągaj w dół (delikatnie) potem posmaruj oliwką.
                                Jak nasmarujesz przed to to potem nie dasz rady uchwycić
                                siusiaczka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X