Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Silek moze to ciemieniucha...a co do wlosow Amelka ma ich duzo i sie po prostu wycieraja .Rosna juz jej prawdziwe wloski a nie te po urodzeniu
    A czy zabki?? Hmm dzis amela jest straszna marudzi , placze nie chce smoka mlaska jezykiem .ALe nic wiecej
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      No to raczej nie ciemieniucha -córcia ma 8 lat
      coś nas dziś malutko
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Ach zapomnialam ze masz starsza córcie
        Mało , Marzenka pojechala do MAmy na weekend
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Fajnie .odpocznie sobie .U mojeje malej te problemy zaczeły sie ok 6m-cy
          temu popytam w aptekach o coś wzmacniającego cebulki włosa.Sylwia moja ma już 8 latek a Damianek prawie 8 m-cy tak że widzisz różnica wieku między nimi jest duża,po Sylwi długo nie moglismy się zdecydować na drugie dziecko chciałam skończyć szkołe i troche popracować teraz mamy parke i myśle że wystarczy he he
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Dzień dobry mamusie dawno tu nie zaglądałam i miałam trochę do poczytaniaIZABELL przykro mi z powodu Amelki i tego co ją czeka ja to przezywałam gdy Michalina miała 5 tyg (mała urodziła się z nadziąślakiem w buzi) miała zabieg pod pełną narkozą. Więc wiem jak to jest, a miał być tylko zabieg przy miejscowym i do domu a tu było ogólne i musiałyśmy zostać na noc na obserwację. Ale wszystko ok najgorsze było to że nie mogła jesc od godz 2 w nocy- zabieg był o 11 i po zabiegu 2 godz
            efcia
            Michalinka ma 7 miesięcy

            Skomentuj


              Silek7 tak sobie pomyślałam, ze moja 8 letnia siostrzyczka tez miała łupież, gdy nie wypłukiwała dobrze szamponu z włosów... ale u Twojej to moze cos poważniejszego jesli nie znika po szmponie przeciewłupiezowym...

              Skomentuj


                Witam! Ja też mam Kacperka Ma dwa miesiące i jest taki kochaniutki Urodzil się 21 sierpnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  No to niech Marzenka sobie odpocznie, oby pogoda
                  jej dopisała

                  Silek może Sylwia do dermatologa by poszła??
                  Hehe ja tak czytam, że nizoral nie pomaga, dziewczyny piszą
                  że może ciemieniuch i tak sobie myślę, małemu dziecku nizoralem
                  ale nie odzywam się A Twoja córcia to już pannica

                  Skomentuj


                    SILEK7 moja szwagierka tak miała od małego i później okazała się ze to łuszczyca wiem że pomagał olejek spirytusowy, dobrzeby było jakbyś poszła z mała do dermatologa
                    efcia
                    Michalinka ma 7 miesięcy

                    Skomentuj


                      Witaj Iza. Ojjj to jeszcze takie Maleństwo masz
                      Super!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A mój Kacperek urodzil sie 21 sierpnia Więc właśnie niedawno skończył dwa miesiące...Jak ten czas szybko leci

                        Skomentuj


                          Witam Nowa Mamusie prawie moja imienniczke :P
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            A nasza Michalinka kończy dzisiaj 7 miesięcy!!!
                            A więc wszystkiego naj ....

                            Skomentuj


                              Pozdrawiam nową mame i Kacperka
                              Collen ja byłam u dermatologa i on coś wspominał o łojotokowym zapaleniu skóry ale była leczona i nic ,pojde do innego .A wczoraj p[rzypadkowo wyczytałam ze dzieci które we wczesnym dzieciństwie miały skaze białkowa to poznie mimo że z tego wyrosły to i tak nie tolerują białka mleka tak prawidłowo jak ich rówieśnicy.Podobno to białko rozkłada sie w organizmie i tworzą sie złogi które są wydalane na zewnątrz w postaci trądziku i łupieżu ,włoski sie przetłuszczają itp.Pierwsze słysze ale może to prawda?Moja Sylwia miała skaze już nie ma a na obecny dzień pije mleko litrami , wiec może za dużo?Wiecie co ,ja sie zapytam lekarz czy istnieje taka możliwość i na razie przez tydzień nie będzie piła mleka a w zamian wapń dostanie w innej postaci i zobaczymy
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Sto lat sto lat dla Michasi!!!

                                A tak wogóle to dziś przypadkiem trafiłam na forum o lizaniu smoczkow ale się dziewczyny kroiłyście
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X