Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    froch ale monia jemu chce cos kupić
    teściowi!
    więc jemu te kawę he he
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      froch
      a ja właśnie odgrzebałam twoje zdjęcie co mi na g g dałaś i chciałam cie zapytac czy ty się z kości na ości odchudzasz?
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        jakbym tak wygladała to bym tu z wielką paczką cukierków siadła i miała gdzieś odchudznie...
        ale niestety....
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          a w weekend wraca zima...
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            bartuś a czemu wiecej dzieci nie planujesz? ja mimo koszmarnego porodu nie chce skonczyc na jednym
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              a co do leżenia na brzuszku to moja mała to bardzo lubi a połozna mi powiedziała ze trzeba kłaśc na brzuszku bo wtedy łatwiej gazy dzieciaczka odchodza
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                Witam wszystkie mamusie i ich kwietniowe dzieciaczki.Moj synus urodzil sie 25 kwietnia,ma 5 zabkow(3 kolejne powinny sie lada dzien przebic),raczkuje po calym domu i chodzi przy meblach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  wiecie co, Marysia chyba usłyszała moją rozmowe z mężem wczoraj odnośnie spania w innym pokoju i tak ładnie w nocy spała. obudziła sie tylko raz o 4 rano zjadła i dalej spała do 8 zawsze 2 pobudki mam czasami wiecej




                  Skomentuj


                    Mamcia no własnie staram sie tak co jakiś czas na pare minutek kłaść, choć nawet na chwile nie jest zadowolony no ale może z czasem mu sie to bardziej spodoba pożyjemy zobaczymy

                    A Kevinek znowu ma czkawke, męczy go już od czasów ciąży po pare razy dziennie hehe
                    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                    Skomentuj


                      No widzisz Monia jaką masz duża córeczkę Bardzo fajnie , że Ci tyle spała.Oby było tak częściej

                      Amelka prawie śpi , ząbki ją męczą.Kupiłam Bobodent ale ona sobie nie daje posmarować.Macie jakieś sposoby aby otwierała buzie?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Iza jak mam ten sam problem ząbkowy
                        ale ja bobodentu nie używam bo właśnie mała nie chce buźki otwierać
                        woli gryzaki wodne i tak je ostatnio molestuje


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Amelka smoczka też wypluwa.Tylko palusie w buzi.Udało mi się raz posmarować żelem miała ulgę ale z płaczem otwierała buzie.A ja chciałam tylko dobrze
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            a ja mialam dzis sadny dzien
                            Gabryś takiego spido-broja dostał ze szok.
                            jak nie targanie drzwiami, to wyciaganie rzeczy z pufy , jak ja wkladam do pufy to zabawki na ziemie , potem posciel z lozka naszego i swojego, z brudniakiem sie przewrocil ale nic... dostal sie do srodka wiec caly happy ! no szok normalnie robil mi to na zlosc
                            jak maz wrocil to dom to bylo pobojowisko.
                            a jeszcze kolędę dzis mielismy, Gabrys byl zszokowany szczeka normalnie na ziemi leżała

                            teraz spi...

                            a maz rzuca palenie, bo chce sobie tv cyfrowa zalozyc ,a ja dalam takie ultimatum,zobaczymy jak mu pojdzie juz 3 dni nie pali.ale cyfrowke juz zamowil...
                            czy wasi faceci tez sa takimi gadżeciarzami? on by chcial miec wszystkie nowinki techniczne,normalnie kaprysi jak dziecko jak mu powiem ze nie... zamiast pomyslec ze ta kasa na inne rzeczy jest potrzebna

                            Skomentuj


                              witam wszystkich!

                              mój mąż pieczulka to zależy

                              auto by chętnie zmienił na porządną furke no ale kasy nie ma... ha ha
                              telefon ma stary gracik i jakoś go telefony nie kręcą
                              mój syn ma lepszy od niego
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Ja używam Dentinoxu, mała je go bardzo namiętnie ale zjadała go, albo
                                gryzła moje palce. Kupiłam więc jej taki gryzak-smoczek z Tommy Tipee.
                                Ma kształt jak to coś co bokserzy wkładają do ust w czasie walki smaruję
                                tego gryzaka i jej daje


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X