Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny.Jaka u was byla dzis pogoda u nas cieplutko wiec korzystalismy z jesiennego słoneczka.,majajula jesli chodzi o to czy dawac wiecej obiadku to gdy my zaczelusmy jesc obiadki i kuba chcial wiecej to zapychalam go takim malutki sloiczkiem marchewki gerbera a gdy sie bawil to dawałam mu biszkopty
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

    Skomentuj

    •    
         

      u nas lałao więc cały dzień w domku
      ale i w domu można świetnie sie bawić
      a i majka dzisiaj śpioszkiem była więc wypoczełam


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Wiatm

        majajula ja dawalam kaszke mleczno-ryzowa juz od 4 miesiaca moj maly sie nia zajadal i do tej pory je woli od mleka

        nicola ja podczas mojego pobytu z malym po porodzie roznych sie rzeczy naogladalam az strach sobie to wszystko przypominac ale na opieke nie nazekam starali i opiekowali sie i mna i Patryczkiem

        collen w tychach o ile mi wiadomo jest tylko jeden duzy basen i to wlasnie tam sa te zajecia. Jak bedziech chciala to moge ci podac nr tel. Jezeli chodzi o jedzenie to jak moj maly poczuje w zupce jakas malutka grudke to zaraz wymiotuje wiec daje mu tylko sloiczki bo te sa przetarte na miazge
        Patryczek


        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

        Skomentuj


          jak tam dziewczyny dzieciaczki pokąpane i już śpia czy dokazują??


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Witajcie
            Amelka juz spi ale dzis byla strasznie marudna , placzliwa i dziwnie smoka gryzla.Tak na boku .
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Cześć dziewczynki

              Witam serdecznie Emilkę
              U nas była piękna pogoda więc byliśmy na długim spacerku ,małemu bardzo poprawił sie humorek po tym
              Iza to co opisałaś to typowy objaw wyrzynania się ząbka,misiowi teraz wyrzyna sie drugi i też gryzie bokiem smoczek i jest rozdrażniony , dziś mi przegryzł dydamąż pędził po drugi i kupił 2 na zapas he he .
              Niunio mój już śpi ,dostał czopek na noc (viburcol),troche pomaga.
              Ja za waszym przykładem daje nasze jedzonko powoli i faktycznie wciąga dziś zjadł całą miseczke zupki jarzynowej i 1 skrzydełko
              ale od mlesia coś stroni...
              Dziś mu dawalam Hipp a jutro znowu podam porcje krowiego , na razie ok.
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                Mój Damianek zaczyna już fajnie gryżć ,nie boicie sie dawać bobaskom piętki ?ja chcialam dac ale sie dlawił
                Attached Files
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Silek myslisz ze to zabki??Zadnych inncy objawow niema.Dzis musialam ja lulac do snu ale co chwile sobie smoka na bok brala i placz , za chwile spala a tu znowu placz i dydek na bok.
                  Ja mam 5 dydusiów dla Małej:P
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Ja daje taką piętke dniową badz dwudniowa. , swieza nie bo ma ostre kanty.
                    Pod moim okiem Amela kawełek po kawałku sobie memla i po czasie niema nic
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Witam mamusie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        CZesc MARZENKO
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Mały już spi wiec chwila dla mnie.
                          Ja tak samo daje pietki ja Iza.

                          Mój Kuba nie miał problemów z gryzieniem,jak po raz pierwszy dal mu zupke z marchewki i ziemniaka zmiksowane to tak gryzł jakby by były grutki,a miał wtedy 4 miesiące.

                          Skomentuj


                            Witam Izunia

                            Skomentuj


                              Czesc Marzenko
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                No to Iza spodziewaj sie ząbków,mój Kuba też tak robił i ząbale wyszły.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X