Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Iza tak budzi sie tylko poto zeby spac z toba, ja ostatnio oduczalam mojego ,massakra, ile placzu i zawodzenia, teraz tez sie przebudza ale poglaszcze poloze spowrotem i spi, a czy marudzi czy nie zalezy np od tego czy w dzien go na rekach usypialam(ostatnio mialam gosci i chcialam zeby koniecznie zsasnął a byl juz padniety) to od 4 do 6co 15min mi marudzil bo mial nadzieje ze go wezme do siebie

    Skomentuj

    •    
         

      Trzeba bedzie odzwyczaic , tyle ze jak?Jak ona sie przebudzi o 5 to wszyscy spia i niemoge jej zostawic w lozeczku aby sama zasnela
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        no to jest najwiekszy problem bo hałasować będzie i to głośno. ja nawet na raczki nie brałam chyba ze sie juz bardzo zanosił płaczem ale to do uspokojenia i nie dawałam mu zasnac na rekach bo przy okazji oduczałam go zqasypiania na rekach. ale o 4 to jedna noc i chyba z godzine poltorej ryczał az padł,
        nastepnej nicy o 1 zrobił awanture tez godzinna,nastepny dzien ok22 a nastepna juz przy zasypianiu ale te juz byly krótsze. potem jeszcze raz o 4 ale to byly tylko takie przebudzanki chwile poplakal a potem spal.i pare dni od 20 do 24 tez marudzil co jakis czas
        a potem nawet mi sie o 24 na jedzenie nie obudził.

        zachodu troche bylo i jeszcze walczymy ale juz z nami nie spi

        a i musisz sie dogadac najlepiej przy weekendzie to robic jak rano nie trza wstac do pracy, ale nie mozesz patrzec ze inni sie nie wyspia bo tak to nigdy nie odzwyczaisz

        Skomentuj


          Ja chyba niedam rady z moimi domownikami bo ida do pracy rano
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            wiesz 4 rano to nie srodek nocy trza sie dogadac uprzedzic to moze wczesniej sie poloza spac, ja kiedys wstawalam do pracy o 4 wiec to nie jest niemozliwe popros o zrozumienie i Ty sie tez musisz zmobilizowac i nie odpuscic, bo to najtrudniejsze

            Skomentuj


              ale tez spadam spac bo nie wiem jeszcze co mnie w nocy czeka spacerku nie bylo to moze byc roznie 3mam za was kciuki.

              Skomentuj


                Och PIeczulko zeby to bylo takie latwe.Mama by zrozumiala ale brat choleryk nie.Mu nawet przeszkadza jak ona placze(a to chrzestny) , ale wkoncu trzeba bedzie sie przemocDObranoc
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Zgadzam się z Pieczulką,
                  że takie akcje trzeba przeprowadzać
                  raczej drastycznie Tzn trzeba być
                  konsekwentnym i jak początkowo
                  będzie ciężko to się trzymać.
                  Z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
                  Najgorzej jednak zacząć.
                  Ja tez musiałam coś podobnego zastosować,
                  ale to dotyczyło jedzenia w nocy.
                  Zaczęło się robić tak,
                  że mała najadała mi się w nocy
                  i w dzień nie chciała jeść.
                  Pierwsza noc była najgorsza,
                  i potem tak co trzy nocki był lekki płacz.
                  Ale dawaliśmy jej napić się wody i pomagało.
                  Zasypiała. Czasami oczywiście była scena,
                  ale nie trwała długo.
                  Moja mama oczywiście mówiła,
                  że trzeba jej dać jeść jak tak płacze
                  Ale wytrwaliśmy i bardzo się z tego cieszę.

                  Natomiast co do spania w naszym łóżku...
                  jak Julka do nas przychodzi nad ranem
                  (koło 7-8) to zaczyna się szaleństwo.
                  Ona nawet nie wie, że tam może spać.
                  Jej nasze łóżko kojarzy się z zabawą


                  Skomentuj


                    witam
                    ja tez odzwyczajam Marysie od nocnego jedzenia. podobnie jak u nusiaka najada sie w nocy a wdzien nie chce prawie nic. probuje sposob goplany. daje mniej mleka na ilosc wody. codziennie jedna porcje mniej. dzisiaj troche popłakała w nocy ale mam nadzieje ze bedzie lepiej.




                    Skomentuj


                      cześć dziewczyny co słychać? ja próbuję majeczkę odzwyczaić od zasypiania przy piersi w dzień. Przed chwilą mi się to udało i Maja śpi sama w łóżeczku. Ciężko było ale jakoś dałam radę. Maja strasznie płakała, ale nie miałam wyjścia. tylko tak strasznie było mi jej żal jak marudziła i płakała. Chodziłam do niej dopiero wtedy jak zanosiła się płaczemAle teraz słodko śpi

                      Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                      a tak na inny temat: dziewczyny, gdzie kupujecie ubranka dla maluszkow? mnie przerazaja ceny ubranek w sklepach
                      a słyszałyście o takim sklepie jak PEPCO? jeśli macie je w swoich miejscowościach(lista sklepów jest na www.pepco.pl) to zajrzyjcie tam. Mają wszystko: ciuszki, zabawki, art. dla domu po korzystnych cenach. Kupuję tam ciuszki dla małej. Body mają po 6-7 zl, ostatnio kupiłam komplecik spodenki i bluza za 30zł i pajacyki welurowe po 15 zł. Mają naprawdę fajne rzeczy a i dla domu coś można kupić i jakieś ciuszki dla siebie.
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja tylko na moment bo młody szaleje
                        wstalismy wszyscy o 10 więc szybko nie zasnie

                        u nas jest pepco
                        wprawdzie musze przejechac połowe miasta stąd rzadko bywam ale
                        jak jestem w tamtych okolicach to zawsze z reklamówka wychodzę
                        body maja po 4 - 5 zł
                        i jest tam wszystko nie tylko dla dzieci jak pisze rachotka

                        jeszcze chciałam dodac że to co kupuje nowe po sklepach to jak jest za male to potem na allegro sprzedaje
                        zawsze to troche się wraca i jest na następne ciuszki
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Witam
                          Moja mała nie nie pije w nocy mleka ostatni posiłek jest miedzy 21:00 a 22:00 i idzie spać,ale moniaB zmniejszac mleko na ilośc wody to chyba nie najlepszy pomysł lepiej zrobić mniej mieszanki niż pije w ciągu dnia.
                          Wczoraj była u Mnie pediatra do małej i tak przy kawie sobie pogadałyśmy o szczepieniach, mleku jak wprowadzac następne,bo chce nie długo wprowadzić Nan 3 powiedziała,że moge juz podawać tylko nie mieszac 2 z 3 w jednej butelce ewentualnie na przemian (a rady colleen czy goplany...)wole konsultacje z pediatra a chodze do dwóch okazuje się ,że nic nie wprowadziłam za wcześnie,wszystko zależy od dziecka jak jej i ile...ale by tu dużo pisac...a Ty moniaB to juz na mleko 3 podajesz?

                          Skomentuj


                            podaje 2. Marysia ma niecale 8 m-cy, wiec chyba za wczesnie. to moze sama wode podawac? pediatra powiedziała ze jak je kaszki to mleko moze byc tylko raz dziennie.




                            Skomentuj


                              Może być woda ,herbatka z melisy z jabłkiem,malinowa z dzika różą,napewno lepsza herbatka niż soczek na noc spróbuj

                              Moja zjada 4x po 210 ml mleka z czego raz kaszkę,zje całą miseczkę zupy a za godzine wypije butelke mleka,
                              kiedyś miała wysoka temp. 39 stopni i jadła jak zawsze, ale Noce mam z głowy od początku przesypiała i nie jadła jak się obudziła to herbatka wystrczała ,albo smok...

                              Skomentuj


                                Marysia nie ciagnie smoka. sprobuje dzisiaj dac wode.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X