Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No cisza, ja czekam na męża i tak sobie tu zaglądam. Julka czyta książeczki, więc się trochę uspokoiła.

    A... masz wpisane, że jesteś z dolonośląskiego. A tak dokładniej jeśli mogę wiedzieć? Bo ja z Wrocka


    Skomentuj

    •    
         

      hej jak tam dzionek zlecial dzis?u nas powolutku,strasznie sie nudze maz dopiero po 20 bedziedobrze ze seriale sa i internet,bo bym chyba zwariowala,no i dobrze ze malutka jest ona mi najwiecej rozrywki daje
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        Hej Mamcie
        Ale nastukałyscie stron juz wszystko przeczytalam

        Amela dzis bardzo żywa , wszedzie jej pelno.
        A ja zła jestem , zreszta to nie pierwszy raz.
        Gdyz moj brat ma narzeczona(chrzestna Amelki) i ona jest u nas 360 dni w roku !! to sie robi takie męczące że szok.Taka cicha mysza z niej.Nic nie powie , ani nie zagada.Są już razem ponad rok .Nawet niezapyta sie czy przy małej niczego nie zrobić itpChce wziąsć mała na spacer ale ja mowie nie bo niemam do niej zaufania , niepotrafi nic zrobic a na spacer chce brac!!
        Teraz też przyszła i poszla do pokoju z bratem siedziec.Jemu tez ona sie nudzi a na drugi dzien podoba.Zwarjować można.A najbardziej nie cierpie jak ida na impreze przychodza kolo 5 i sie kochajaBrak poszanowania.
        Własnie poszłam do nich do pokoju po długopic i proszę już sie kochają.
        Wrrr
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Hej Ewulka
          Mamy szczeniaka w domu 3m-ce , chwila nie uwagi i zrobił kupke która Amesia wzieła do rączki
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            o rany ty to masz wesolo,szczeniak brat,narzeczona....eh!ja to tylko glucha cisza ale jak tak czytam o tej twojej niedoszlej jeszcze bratowej,to nie zazdroszcze,w dodatku taka chrzestna z niej ze pozal sie BOże,moze jej zwroc uwage?
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
              o rany ty to masz wesolo,szczeniak brat,narzeczona....eh!ja to tylko glucha cisza ale jak tak czytam o tej twojej niedoszlej jeszcze bratowej,to nie zazdroszcze,w dodatku taka chrzestna z niej ze pozal sie BOże,moze jej zwroc uwage?
              Najgorsze jest to ze ja jej czasem w zartach mowie ze ma byc zywsz itp a ona nic , obraza sie.Ona nawet niemowi dziekuje jak u nas spedzi noc
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                no to faktycznie niezly z niej dziwolag no moze jeszcze sie zmieni moze teraz taka jakas niesmiala bo jeszcze nie w rodzinie calkiem?albo poprostu taka bezczelna ze mysli ze jej wolno wszystko i ze sie jej poprostu nalezy wszystko
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ewulka ona ma 23 lata i taka sierota Marysia.Wszystko po woli .A o mojego brata zazdrosna jak nic.Wszystko musi wiedziec po co , na co , z kim.Jest nawet zazdrosna o swoja siostre ze sie przytula do brata.Paranoja.Tak jak ja kiedys lubialam tak mam jej dosc
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    no bo to tak wlasnie jest z tymi bratowymi ze jak sie juz na dobre zadomowia to swoje rozki dopiero potem pokazuja,a dlugo oni juz sa razem?
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      W sierpniu bedzie dwa lata dopiero
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no to nie tak wiele a juz masz z nia przeboje,co dopiero po slubie bedziewspolczuje

                        a tak odbiegajac od tematu,co porabia teraz Amelcia?
                        GABRYSIA:12.03.2008.

                        Skomentuj


                          Amelcia bawi sie lusterkiem i daje sobie buzi , o idzie do mniei mi przeszkadza
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            umie juz buzi dawacmoja nie umie jak ja nauczylas?
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              ja probowalam moja uczyc ale jakos nie zajarzyla o co mi chodzi i dalam spokoj,moja wlasnie sie bawi i w miedzy czasie podjada bananka
                              GABRYSIA:12.03.2008.

                              Skomentuj


                                Daje jej buzi chyba ze sto tysiecy razy dziennie nie zartuje.Brałam ja do siebie i mowilam daj buzi i dawała z otwarta buzia pelno sliny ale buzi jestLusterko tez cale w slinie , zdarzy sie ze lali da buzi ale rzadko
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X