Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    he he!cwaniak!
    no ale zimno mu było to wykombinował!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      a jakie masz zdanie na temat tego jeździka?
      wiesz ja większośc rzeczy kupuje z chicco
      ale i u nich zdarzaja się niewypały.
      kolor ładny? a jak sie prowdzi?
      a jak na chodniku z tym podnóżkiem? (chodzi mi o szary podnóżek nie tą "tacke" niebieską)
      siedzenie sie podnosi żeby cos tam włożyć?
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        wiesz pytam bo ten jeździk jest dośc niski widzę
        a ta rączka do prowadzenia dość wysoka ?
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          [B]nusiak [/B jak masz gg to napisz to pogadamy czasem
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            Ja też większość rzeczy kupuje z chicco i jestem z nich zadowolona. Mam wózek i łóżeczko i są ok. Podobnie z tym jeździkiem. Jak go kupiliśmy to julka miała 7-8 miesięcy a już dobrze jej się w jeździło. Jest stabilny. Prowadzi się na pewno ciut gorzej niż takie normalne rowerki bo koła są plastikowe i grube. I nie ma możliwości zablokowania, żebyś tylko ty mogła sterować kierunkiem jazdy. Dziecko kręcąc kierownicą prowadzi. Ale nie było z tym większych problemów. Ale np co u nas na osiedlu dzieci bardzo praktykowały to prowadzenie ich przed sobą, bo jest w nich taka opcja. Podnóżki te szare nie trą o podłoże. A siedzenie rzeczywiście się podnosi i można tam coś schować. Jedyna opcja jakiej nie wypróbowaliśmy to ta z tymi niebieskimi "płozami" jakoś nie było czasu.
            Ocena ogólna: bardzo dobra


            Skomentuj


              Fakt jest niższy od innych rowerków, ale dla nas to był plus jak julka jest jeszcze dość mała. Najpierw wypróbowalismy kilka na osiedlu i w tym najpewniej siedziała a ja najpewniej się czułam prowadząc ją. Do innych po prostu jest jeszcze za mała chociaż tez bardzo mi się podobały.

              Pisałam na gg, gdyby nie doszło mój nr 4633511


              Skomentuj


                hejale super są te jeździki nawet bym nie pomyślała. idzie wiosna wkłada się dzidziusia do takiego jeździka super. a co tam u was? u mnie dziś -11 czyli troszkę cieplej niż wczoraj. Ubrałam Majeczkę i wyszłyśmy na 10 minut na balkon żeby się przewietrzyła. popołudniu będzie powtórka. A co można kupić 2,5 letniej dziewczynce na prezent? to jest moja chrześniaczka i nie było okazji żeby jechać w święta i niedługo pojedziemy. może coś mi doradzicie?
                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  czesc dziewczyny
                  Ja sie wreszcie chcialam pochwalic ze moj maly ma taka jakby kreseczke
                  na dolnej jedynce MAM NADZIEJE ZE TO ZABEK
                  Patryczek


                  http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                  Skomentuj


                    no to Edysob gratulacje my czekamy na górne jedynki i nie możemy się jakoś doczekać. Mały śpi?
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj


                      Mam nadzieje ze sie nie myle ale dziekuje
                      No co ty buszuje po pokoju jak szalony, wszedzie chce wejsc wszystko dotknac narazie dorwal jakas zabawke i jest spokoj
                      A jak u ciebie z dzidzia z tego co pamietam tyz tez masz wczesniaczka?
                      Patryczek


                      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny!
                        mój spi od 15 minut ale idę do kuchni robić obiadek bo ostatnio nic nie moge zrobić jak on nie śpi
                        napadło go od kilku dni żeby go na rękach nosic i tragedia bo raz że ciężki a dwa że nic nie zrobię.
                        potem zajrzę
                        rachotka spisałam sobie twoje gg do kontaktów
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Maja też jest wcześniaczkiem z 34/35 tydzień. teraz leży w łóżeczku i marudzi ale może zaśnie. A Twój maluszek w którym tygodniu urodzony?
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            Moj 35 tydzien no koncowka ale to zawsze 35
                            Patryczek


                            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                            Skomentuj


                              Pinklady moja też szaleje ostatnio. Jak nie wychodzimy na dwór to masakra. też Cię zapisałam jak będziesz miała chwilę to się odezwij. co robisz na obiadek?
                              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                              Skomentuj


                                zupę grzybowa taka na rosole z lanymi kluskami
                                (zazyczył sobie mój starszy syn bo uwielbia)
                                a na drugie schabowy ziemniaczki i surówka z pekińskiej
                                własnie sie dorwałam do miski i chyba surówka nie dotrwa do obiadu
                                dziś nie wychodzę bo wprawdzie jest piekne słońce ale na dworze -15
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X