Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja córcia też nieraz jak się obudzi to z płaczem ale gł. przez dzień.
    dZIS jak się obudziła to była tak cichutko,myslałam że śpi...a tu wielkie oczy patrzą w moją stronę.....i trzeba było już wstać

    Skomentuj

    •    
         

      Marysia do niedawna też budziła się cichutko.potrafiła godzine leżeć , a ja mogłam dalej spać, a teraz nici ze spania. nie wiem dlaczego.




      Skomentuj


        może jakieś ząbki się ruszają...albo budzi się z płaczem bo może coś jej się śniło..sama nie wiem...moja córka ma prawie rok i różnie się budzi..

        Skomentuj


          niedawno jej wyszedł 3. tak szybko następne?




          Skomentuj


            jesli chodzi o rocznik 2008 to zaliczam sie do tego forum urodzilam córeczkę teraz w czerwcu dokladnie 5 na wakacje udalo sie ze w ten upal nie chodzilam z brzuszkiem choc i tak nie byl wielki bo tylko 7kg przytylam jesli jest ktos chetny zapraszam na gg 10992526 zapraszam na gg bo tam jestem czesciej niz tu pozdrawiam

            Skomentuj


              u mnie teraz ok 0 i za oknem biało od padającego śniegu(mieszkam na 3 pietrze) i prawie nie widze nastepnego bloku(a normalnie moge zajzec ludziom do talezy

              Skomentuj


                hejka dziewczyny!
                u nas tez sypie i sypie!
                i biało!
                mąz mówi że autem dosłownie 20 na godzine jechał.ale nie wychodze z małym bo sypie i wieje.
                poprosiłam mame by przyjechała popilnowac Szymka i ide ze starszym po południu na sanki
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja wyjde ale zaloze folie zeby Gabrysia nie przewialo, bo inaczej to zycia w domu nie bede miala, spacer musi byc.

                  wczoraj (niestety dopiero) o 16 poszlismy z rodzinka na spacer nad morze i nad samym brzegiem bylo strasznie mrozno, ale mlody nie marudzil dopiero po tem myslalam ze przemarzl i pobieglam do domu a on poprost sie nudzil i troche zglodnial rece i nozki mial cieplutkie, poliki tez tylko nosek troszke zimny

                  Skomentuj


                    u nas taka zima
                    zrobiłam 5 minut temu z okna



                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      zaraz zrobię foto odemnie z domu.....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie dziewczyny
                        u nas tez duzo sniegu i caly czas sypie
                        dzis ide z Patrykiem do lekarza bo mi w nocy kaszle mam nadzieje
                        ze to nic powaznego bo potem zaraz bym na maly spacerek smigla
                        bo maly jeszcze sniegu nie widzial
                        Patryczek


                        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                        Skomentuj


                          A u nas to tak wyglada

                          Patryczek


                          http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                          Skomentuj


                            nie wysle foto bi jakiś błąd wyskakuje...

                            Skomentuj


                              ja mieszkam na 8 pietrzea a przed blokiem mam park ktory na tym
                              zdjeciu wyglada marnie ale latem mm...cale lato tam spedzilam z malym
                              Patryczek


                              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                              Skomentuj


                                froch ale Twoja corcia ma niesamowite oczy takie wielkie
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X