Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja tez uciekam , do wieczorka

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć mamusiemały ma drzemkę

      a ja całą noc prawie nie spałam nie wiem dlaczego tłukłam sie po całym wyrku dobrze że niunia nie obudziłam ale o dziwo jestem dzis wyjątkowo żywotnaciachnie mnie pewnie wieczorem!

      Monika ale jej dobrze w tym wóziu!!!

      Izunia super ze to nie AZS ,ja zapomniałam ci powiedziec że mój synek też ma alergie na czekolade a objawiła się wypryskiem na policzku lewym taka sucha nieregularna plama czerona a po 2 dniach jak nie dawałam cz.to znikła ja nie skojarzyłam tego z Amelcią

      A tak wogóle to tes\ż sie lubie chwalić :synek robi i mówi papa ,robi kosi łapci ,bije brawo mowi nie i pokazuje główką ;mama ,tata,sila .baba,lala,aaaaaaaaaa jak chce spać ;tańy tany robi slicznie ,baaaaardzo duzo mowi ale co mnie smuci to nie chce raczkować a ma już 10 m-cy!!! nie chodzi przy mablach nawet ale chodzi trzymany za rączki i sam próbuje ale czy to normalnie jakos tak inaczej niz inne dzieci ja bym wolała żeby raczkował też
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Wczoraj małemu sie przebiła druga górna dwójeczka tak że mamy teraz 6 ząbków i gryziemy co popadnie ha ha

        a ja mam zęba do wyrwania i sie strasznie bojęwiem ze znieczulenie bedzie ale i tak jestem przerażona
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Mamusie co robicie na sylwestra?my siedzimy w domciu w tym roku wypijemy szmpana o północy i lulu jak sie da
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Czym by tu jeszcze zawrócic wam głowy?

            ooooooo mały sie cos kręci a ja gadam (pisze) sama do siebie hi hi
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              silek weź znieczulenie i po sprawie
              w ciązy nie brałam w zastrzyku tylko takie w sprayu
              lekarka prysła chwilka i juz nie czuć

              mój pierwszy syn w ogóle nie raczkował jak miał równo rok zaczął chodzic i tyle

              my sylwester w domku
              z dziećmi przed telewizorem spędzimy
              ale wcale mnie to nie martwi
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                Cześć Pinklady

                Wezmę zneczulenie ale ten strach pozostaje niestety a zęby mam tak zryte po 2 ciążach ze ho ho tak że to nie moja pierwsz wizyta i nie ostatnia

                ja tam też mam Sylwka w domu przed telewizorem ale tak troszke brakuje ludzi mi już 5 at spędzamu go w domu i by sie chciało wyjśc ale na razie nie da rady ,trudno

                jak dzieciaczki?
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     




                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Moje szkraby

                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      silek sorki że uciekłam przedtem, dom wzywał.
                      moje chłopaki dziś grzeczne, mały polubił klocki z drewna i nimi sie bawi.
                      ja mu układam wieżę a on burzy, a tak sie przy tym śmieje.
                      no i woże go jeździkiem, czasem syn go wozi i bardzo się małemu spodobało.

                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        o twoje to do zdjęcia z prezentami pozowały.
                        pisałaś że mały nie raczkuje ale widzę że ma chodzik to i tak wszędzie go pełno pewnie.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Hej
                          Amelka juz spi
                          Oby sie nie ubudziła w nocy
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            no to teraz na moje przechwałki czas

                            Gabryś robi
                            papa, gasi i zapala swiatło,robi tany tany,skacze na pupie,potrafi podskakiwac na materazu, czasem mu wyjdzie pierdzioszek, a potrafi 5 minut probowac, grzechocze ze mna jak sie bawimy w glosno/cicho ale jeszcze nie kuma tego, no i ostatnia umiejetnosc do ktorej sam nas wyciaga to kółko graniaste.

                            oprocz tego pokazuje gdzie chce lub co chce.i próbuje zakladac kolka na piramidke,i robi misio bam (podrzuca i rzuca),gra w pilke (jak siedzi to l"lapie" i turla a jak pod paszki go trzymamy to kopie). no chyba starczy tych przechwałek

                            monia uwazaj zeby jej nie ulec w karmieniach nocnych bo moj tez do ok 3-4 miesiaca przesypial ladnie nocki, a potem sie zaczelo nocne karmienie po spuchnietych dziaselkach i tak do dzisiaj

                            Skomentuj


                              Jak wszyscy to i ja

                              Amelka potrafi :robić papa , mówi mama , baba, tata , pokazuje paluszkiem co chcę , tanczy na dwoch nozkach , albo na siedziąco, dzieli sie jedzeniem z pieskami albo z nami.Wie co to Lala , a jak powiem dzidzia to sie usmiecha i pokazuje na zdjęciu.Od wczoraj robi kosi kosi , pokazuje głowką nie , daje buziaka i moze pare jeszcze.

                              Każda nowa umiejętność jest czymś wielkim.Nie długo beda potrafić wszystko nasze maluchy
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                oczywiscie zapomnialam o tym ze mowi mama,tata, baba, dziadziadzia,NIE
                                probuje klaskac ale kosi kosi to tylko z rekami na moich rekach, a i buziaczki robi,i od dzisiaj wyrzuca mi ciuchy z brudniaka jak robie pranie,a od dawna juz wrzuca ze mna pranie do pralki i z szuflad wyrzuca, nauka nie idzie w las(kolezanki corka go uczyla co robic z szufladami )

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X