Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a w ogóle collinne gratulację magisterki i w ogóle co studiowałaś???
    wiem jak to jest uczyc się i mieć bobo, ja z jedna maturkę zdawałam a teraz magisterkę broniłam w 6 miesiącu ciąży
    jeszcze raz gratuluję


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Tak , dziś ugotowalam pierwszy raz , wyszło pyszne dziękuje za przepis , mi nigdy nie wychodziło a to grudki itd.
      Misio zjadł za smakiem 60 ml ale to sukces bo od 2 dni nie jadl mleka pezez zeby tylko wszystko łyzeczka tak że chyba mu smakowalo
      ale on zawsze mało jadł mleka max to bylo 150 trwalo to tydzien potem znow tak ok 120 ml , jest na 15 centylu drobinka moja ale żywe sreberko!!!tylko nie chce raczkować
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        dziewczyny jak Wy się wyrabiacie ze wszystkimi "pracami domowymi" i macie jeszcze czas posiedzieć na forum???


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          SIlek to sie ciesze ze smakuje Bobaskowi
          Majajula niewiem jak mi sie udaje:P po prostu jak mala spi robie jak najszybciej wszystko co mam i juz.A jak mala nie spi po bawie sie z nia a potem bawi sie dalej sama a ja robie np.obiadzio
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Silek moja nieraczkuje nie ma zabkow:P ale na to jest okreslony czas.
            Jutro na 9 mamy szczepienie.Az sie boje bo ostanio miala 2 dni temperature
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              ja mam ciągle bałagan, więc żeby na to nie patrzeć zabieram dziewczynki na spacerek
              może z czasem sie nauczę jak wszystko pogodzić, ale jak narazie zbyt dużo czasu mi zajmuje opieka nad 2 dzieci


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                no co ty ja sie nie wyrabiam babcia daleko musz sobie sama radzić ,a po pracy dużo mąż pomaga .Iza bardzo chętnie wpadne na gg ale musze najpierw zainstalować to jestem 100 lat za murzynami
                jak coś to dam znać...ja też mam dwójke w domciu -Sylwia 8 lat noi Damianek 7,5 mca ,kochane szkraby ,dlatego tak pózno siadam do forum
                Attached Files
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  boże Wy tu już o raczkowaniu, a moja leży i nic nawet jej sie nie chce przekręcić na boczek a ma już prawie 5 miesięcy


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Majajula wcale Ci sie niedziwnie.Ja przy jednym czasem niemam nic zrobiona a czasem wszystko.Dom jest do mieszkania a nie do sprzatania
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Majajula Amelka pozno zaczela sie przekrecac.Moze z 3 tyg temu dopiero swobodnie sie przekreca na brzuszek.A tak nic :P
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        też tak ostatnio stwierdziłam bo co to za różnica czy w zlewie 1 talerz czy 40???


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Wiesz co innego jak ma sie w domu tylko 40 talerzy hhihi
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            a ja się ciągle o nią martwie czy cos nie tak. chyba niepotrzebnie porównuję ją do starszej córki która wszystko wcześnie robiła i jak miała 5 miesięcy to juz siedzi ła, a przeciez każde dziecko jest inne


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              tak i ostatnio mój mąż stwierdził że pozmywa, chyba częściej muszę te talerzyki mu zostawiać


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                No wlaśnie ja tak jak Iza wykorzystuje każdy moment i sprzatam na bieżąco , Sila też pomaga mamusijak maly nie chce spać to wyciaga ze mna pranie odkurza jako tako bywalo gorzej teraz to błysk he he jak byl maly to mial straszne kolki i te 3m-ce to nie wiem jak przetrwałam ale to było minelo ....
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X