Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny

    mały padł mi dziś wymęczony gadaniem he he
    Monika mówią że takie zielone pieniste kupki sa przy skazie albo innej alergii np.na gluten ale tez takie kupki powodują bakterie
    ale lepiej idz do lekarza

    Monia dzieci po infekcjach często nie maja przez długi okres apetytu -on stopniowo powraca ,bedzie dobrze
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Witam nową mame ,napisz coś więcej o sobie i maluszku


      Ewulka to super i gratuluje !!!ale sama chodzi już?bo mój jak miał 9 m-cy to postawil pierwsze kroczki ale teraz mu sie nie chce za bardzo, woli jak go za ręce prowadzamy,ale troszku łazi coraz odważniejszy sie robi ale jest leniuszek nadrabia gadulstwem buzia mu sie nie zamyka

      dzis puścił sie mnie i zrobił 3 kroczki i zlapał sie fotela ,powoli powoli....
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        witam nowa mamę
        Silek Ola ma skaze białkową, ale przeciez dostaje tylko bebilon pepti i kaszke ryżową jabłkową. wcześniej zielone kupki robiła ale lekarz powiedział ze dzieci karmione nutramigenem czasem tak mają

        Skomentuj


          mojemy by sie pewnie udalo zrobic pare kroczkow bo juz czasem sie zapomina i stoi bez trzymanki, ale jak tylko nie siega reka to schodzi na raczki i nie próbuje sie puszczac, ale tez nie chce go popedzac, puki co troszke wiekszy spokój

          Skomentuj


            Moj Pawelek nie spieszyl sie na swiat, nie mialam skurczy ani rozwarcia.Termin porodu wyznaczony byl na 24 lipca ale posiedzial az do 6 sierpnia.Mi nawet 2 kroplowki z oksytocyna nie pomogly a kiedy poszlam na trzecia indukcje to po podlaczeniu mnie pod ktg okazalo sie ze maly ma zaburzenia akcji serduszka i szybko decydowali o cc.Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze i synek jest zdrowy


            Pawełek 06.08.2008 rok

            Skomentuj


              madziorka721 dobrze ze twój synek urodził sie zdrowy

              Skomentuj


                to dobrze ze wszystko sie szcęśliwie skonczyło

                Monika moja starsza córcia to miala skazę i zielone kupki

                pila nutramigen -fuj paskudztwo
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam
                  Witam nowa Mamusie
                  Gratuluje Gabrysi BRAWO

                  Amelka już śpi
                  Ale wiecie ma AZS , patrzalam w necie na objawy itp i ma to samo tyle ze narazie tylko na nozkach tak jak tu http://www.atopowe-zapalenie.pl/atop...:DSC07084_.jpg o boze amela ma tak jak tu
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Moj synek tez ma skaze i pije nutramigen.Narazie nic wiecej mu nie podaje bo do niedawna byl karmiony piersia takze jeszcze chyba nie czas na wprowadzanie nowosci, jak myslicie?Monika26-a ta kaszka ryzowa jablkowa ktora dajesz swojej dzidzi to jest cos podobnego jak kleik ryzowy?I jakiego smoczka uzywasz jesli podajeszja butelka chyba ze lyzeczka.



                    Pawełek 06.08.2008 rok

                    Skomentuj


                      Cześć Izunia
                      to przykre ale do lekarza idziesz w poniedziałek ,nie?
                      on musi to potwierdzic lub ewentualnie wykluczyć

                      ale ciągle mam nadzieje że to nie to
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        madziorka721 Ola tez piła nutramigen ale w pewnym momencie przestał jej smakowac . od 4 miesiaca dostaje bebilon pepti 2 i do kilku dni kaszke ryzową którą podaje tak ja mi lekarz kazał na początek : na 180 ml 4 miarki bebilonu i 2 miarki kaszki, smoczek medium czyli 2 (do 4 miesiaca miała smoczek 1 do mleka i 0 do cherbatki lub soczku ale to zależy chyba od dziecka)

                        Skomentuj


                          No to musze lekarza zapytac a dobrze sie sklada bo we srode idziemy sie szczepic to sobie o tym pogadam.Pawełek na poczatku tez pil bebilon pepti ale z dnia na dzien przestal mu chyba smakowac bo nie chcial go pic i przeszlismy na nutra(a on jest moim zdaniem gorszy w smaku niz bebilon ale malemu widac smakuje).Mam nadzieje ze sie mu nie odwidzi jak poprzednio

                          Skomentuj


                            dobranoc wszystkim mamusiom

                            Skomentuj


                              dobrej nocki wszystkim

                              Skomentuj


                                Dobranoc mamcie
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X