Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej mamcie
    mam chwilke bo maluni mój usnął ciekawe na jak długo

    a tak woo\góle to jesli chodzi o prezenty to za bardzo nie wiedział o co chodzi ale był zadowolony a najbardziej to z auta i klocków cały czas sie bawił dzis grzecznie

    a co najlepsze to w koncu dwojka sie przebiła i juz duza nawet a tak mi ostatnio żle spal musiało go męczyć bardzo wczoraj dostał czopek i lepiej było ----tak że Damianek ma już 5 ząbkow!!!

    a starsza córcia przeszczęsliwa z prezentów
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Oto Amela z mikołajem w ręku


      Święta i po świętach , teraz Nowy Rok a potem roczek maluszków .O losie jak to szybko zleci
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        szybko bardzo
        szkoda że te święta nie będą mile wspominane a to pierwsze Majka


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          moja CORA MA roczek 19 stycznia

          Skomentuj


            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
            szybko bardzo
            szkoda że te święta nie będą mile wspominane a to pierwsze Majka
            Co sie stało Majajula?
            u mnie też byla nerwówka ale potem było ok...
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              my tez zmeczeni ale tak pozytywnie.
              troche odpoczelam od rutyny domowej bo dziecko bylo rozrywane przez dziadkow i wujków .

              prezenty, od nas dostal takiego malego losia na kółeczkach, jak go kupowalismy to go widzial a potem dopiero pod choinka, i jak go rozpakowal to na niego krzyczał
              dostal tez jeszcze traktor z przyczepa i zwierzatkami, jezdzi sam i na poczatku sie go bal, dopiero jak zakleilismy glosniczek i zrobil sie cichszy to sie do niego przekonał.pluszaki jeszcze go nie rajcuja(oprocz pluszowego samochodu ktory robi brum brum)

              majajul a czemu smutne swieta? (chodzi o bratowa,czy cos pokrecilam?)

              Skomentuj


                czesc panienki
                moja malenika zasnbela i mam wrazenie ze jej drogi zabek idzie bo znowu jesc niechce.
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć! właśnie wrócilismy od rodziców.
                  wpadłam tylko na chwilę ale nadrobię
                  czytanie później jak położe małego spać.
                  Nam tez szybko minęły święta.



                  Last edited by pinklady; 27-12-2008, 19:10.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Witajcie Mamusie! ja jestem wykończona po świetach. wigilia była super Ola ja się obudziła o 9,30 to zasnęła dopiero po 22, miała dzień pełen wrazeń

                    Skomentuj


                      polavica, moj w czwartek u dziadkow tez wykumal jak sie przemieszczac skaczac na tylku, zabawne to

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        vikka mamy córki w tym samym wieku moja Ola urodziła sie 19 sierpnia.

                        Skomentuj


                          MArysia coś od kilku dni nie ma apetytu. była chora ale juz jest dobrze wiec nie wiem czemu kilka łyżeczek zje i nie chce




                          Skomentuj


                            Monia z moja córcia też tak miała kilka dni, a do tego od wczoraj sa zielone kupki, wieczorem zrobiła jakby z pianą(nigdy takiej nie widziałam), ale moze to od ząbków. musze iść z małą do lekarza

                            Skomentuj


                              czesc dziewczyny moj synek tez jest z rocznika 2008 Dokladnie urodzil sie 6 sierpnia wiec za niedługo skonczy 5 miesiecy

                              Skomentuj


                                witajcie mamusie po swietachco tam u was u nas brzuchy przepelnione i zmeczone bardzo ale bylo super,pelno wrazen i duuuzo prezentow w dodatku Gabrysia nam zrobila prezent swiateczny bo zaczela juz sama chodzic!!!swieta mielismy udane!a co u was?
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X