Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co tam słychać? u nas tak sobie Maja od ponad tygodnia strasznie marudziw nocy budzi się co kilka godzin i w dzień nie chce spać chyba idą jej górne ząbki
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      u nas jak na razie dobrze,jutro biore sie za pieczenie i gotowanie i jeszcze musze pokoj oprzatnac

      Skomentuj


        no właśnie zaczęła płakać muszę lecieć. wpadnę później
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          ach te swieta a w sobote bedzie juz po swietach

          Skomentuj


            ano a tyle przygotowan

            Skomentuj


              święta święta i po świętach my jedziemy do rodziców na cały tydzień wracamy dopiero na sylwestra więc nie odczuwam tych wszystkich przygotowań
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                czesc
                ale mialam dzis pracowty dzien
                Patryczek


                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                Skomentuj

                •    
                     

                  witaj edysob!

                  no to pewnie jesteś wykończona. ja jutro bede robiła sałatki.

                  Skomentuj


                    cześć wszystkim!
                    ja też wyjeżdżam na swieta więc prawie nic nie gotuję, ale i tak jestem wykończ\ona lataniem za prezentami, opakowaniami,sprzątaniem
                    padam i nic mi się nie chce
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      ja sie dziś strasznie wkurzyłam, bo przejechałam z Olą 30 km na darmo . Ola miała miec dzis wizyte u neurologa w innym mieście, a pani która ją zapisywała zapomniała zadzwonic i powiedziec ze lekarz sie rozchorował. No i teraz to pewnie dopiero w lutym ją zbada jakiś lekarz (od 5 stycznią sa dopiero zapisy do centrum zdrowia matki polki w łodzi)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć pinklady!
                        ja jeszcze nie mam prezentu dla mamy ale siostra powiedziała mi ze mama upatrzyła sobie jakieś ażurowe narzuty wiec zrzucimy sie i ona jutro kupi

                        Skomentuj


                          A jeszcze wczoraj choinkę ubieraliśmy
                          dobrzeże mąż był bo mały tak leciał do bombek i światełek że musiał go mąż na rękach mieć póki ze starzym synem nie ubraliśmy tej choinki a troche to nam zjęło
                          a jak u Was?
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            ja tez jutro zabieram sie za gotowanie w tym roku wigilia u mnie to sobie
                            wyobrazcie ale mam super tesciow i oni cos przyniosa ze soba
                            ja w tym roku robie prezent tylko Patryczkowi bo u nas cieniutko
                            z kasa z reszta tak sie umowilismy
                            Patryczek


                            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                            Skomentuj


                              no wiesz! co za babsko tam siedzi,
                              też bym sie wkurzyła, ciężko zadzwonić, w końcu to nie koło domu tylko trzeba jechać z maluchem!
                              ja właśnie dziś dokupowałam prezent dla teściowej bo z tego wszystkiego tylko o niej zapomnieliśmy.
                              kupiłam czajnik bezprzewodowy bo ma taki sfatygowany więc się przyda, jutro juz nie chodzę po sklepach bo dziś było multum ludzi i miałam dość.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                A choinke ubralismy tez wczoraj maly byl z babcia w innym pokoju
                                tylko honorowa zawiesil ostatnia bombke
                                byl zachwycony bombkami lampkami i wogole az mu sie raczki palily zeby cos chwycic i zerwac
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X