Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zrobic klin pod glowka, ja kladlam na brzuszku to tak nie ulewal no i zapobiegac wysilkowi na brzuszek.

    G chyba ida kolejne zabki, nic mi jesc nie chce. jogurt ewentualnie.

    Skomentuj

    •    
         

      witam nowe mamusie
      moja jak jej teraz zabek szedl tez nic nie chciala jesc.
      PAULINKA 31.8.2003
      VICTORIA 20.5.2008

      12.1.2009r raczkowanie
      13.1.2009 pozegnanie cycunia
      16.1.2009 samodzielne siadanie

      Skomentuj


        Hej Mamcie

        Jestem załamana dziś była ogromna histeria Amelki po kąpieli z ubieraniem pieluszki Aż się po płakałam tak płakała ,przez to płakanie ma chrypke
        Znacie to uczucie kiedy po płaczu nie można sie uspokoić?Amelka tak właś nie płakała a potem nie mogła dojść do siebie ja już nie mam siły.
        Nie pomaga zabawianie , dawanie przedmiotów RATUNKU !!!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          czemu tak plakała?? pytam bo ja nie w temacie

          Skomentuj


            Gdyz nie daje sobie ubrac pieluszki
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              iza, krzywda jej sie nie dzieje wiec moze probuje wymusic zebys jej tej pieluchy nie zakladala
              nie mam pojecia co masz z tym zrobic, cierpliwosc cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc? moze zmien na jakis czas miejsce przewijania. nam czasem pomaga zabawa na materacu bo on ucieka ja go lapie i za ktoryms razem dopiero zakladam pieluszke.

              Skomentuj


                Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                iza, krzywda jej sie nie dzieje wiec moze probuje wymusic zebys jej tej pieluchy nie zakladala
                nie mam pojecia co masz z tym zrobic, cierpliwosc cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc? moze zmien na jakis czas miejsce przewijania. nam czasem pomaga zabawa na materacu bo on ucieka ja go lapie i za ktoryms razem dopiero zakladam pieluszke.
                Witaj Pieczulka
                Przebieram ja albo na podłodze albo na przewijaku albo na kanapie i wszedzie tak samo.Równiez probowałam ja puscic niech sobie lata na golasa a co tam ale jak tylko ja polozylam placz histeria
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  to nie wiem co mozesz zrobic...

                  bo G zawsze darł sie w niebogłosy, i gardlo zdzieral. najgorsze ze przy tym przewijaniu to tak nogami merda ze nie idzie tego fik mik zrobic

                  Skomentuj


                    Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                    to nie wiem co mozesz zrobic...

                    bo G zawsze darł sie w niebogłosy, i gardlo zdzieral. najgorsze ze przy tym przewijaniu to tak nogami merda ze nie idzie tego fik mik zrobic
                    A teraz juz tak nierobi?CO pomoglo?
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      a czasem robi jeszcze i jak maz przewija to tez tak robi.

                      nie wiem co pomoglo ,ale czasem oprocz gadzetow do reki to próbuje unieruchomić go i moze to tez pomaga?
                      jak minie chcial zasypiac tylko sie wil a byl zmeczony ze lepek mu opadal to go bralam w uscisk i unieruchomialam i w moment zasypial.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        [quote=pieczulka;27239]a czasem robi jeszcze i jak maz przewija to tez tak robi.

                        nie wiem co pomoglo ,ale czasem oprocz gadzetow do reki to próbuje unieruchomić go i moze to tez pomaga?
                        ja dzis próbowałąm ja przytrzymac to o losie myslalam ze jej gardełko wyskoczy
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          to musisz ja chyba tak przetrzymac , parerazy gardelko wyskoczy a potem sie uspokoi bo zobaczy ze to nic nie daje i ze ty jestes stanowcza i silniejsza
                          przynajmniej trzeba miec taka nadzieje

                          Skomentuj


                            Oby Pieczulka
                            Gdyż to jest straszne , najgorzej jak jest kupka
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              czesc dziewczyny
                              Bylam dzis z Patryczkiem u lekarza bo od wczoraj jakos mu sie dziwnie
                              glos lamal myslalam ze to od jego krzykow dzis bylo jeszcze bardziej
                              glos sie stal gruby wiec z maz trzymal lampke a ja zajrzalam do gardelka
                              i zobaczylam tam biale grudki, wiec malego pod pache i do przychodni
                              nocnej no i okazalo sie ze ma angine
                              Patryczek


                              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                              Skomentuj


                                o zgrozo...
                                to ja tez musze z moim pujsc do lekaza, co prawda jak chrypi to mu psikam tantum verde, i chrypi z reguly po wrzaskach ale lepiej chuchać na zimne. wiesz gardelko zdarte od placzu latwiej daje sie zaatakowac.
                                zyczymy zdrowia i braku powiklan, a najgorsze jest to zeby dziecko w anginie powstrzymac od fikania(bo na serce potrafi sie rzucić )
                                3mam kciuki za was

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X