Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uciekam dziewczynki na spacerek
    PA
    Patryczek


    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

    Skomentuj

    •    
         

      Papa Edysob
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        papa

        Skomentuj


          dziewczyny czy to normalne? moj malyza 4 dni skonczy 7 miesiecy, nie umie jeszcze chodzic, niedawno nauczyl sie wstawac, a teraz juz na schody sie wdrapuje. z zalaczam fotke zeby nie bylo ze wymyslam.
          przed chwila sciagnelam go z 3 stopnia
          Attached Files
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
            dziewczyny czy to normalne? moj malyza 4 dni skonczy 7 miesiecy, nie umie jeszcze chodzic, niedawno nauczyl sie wstawac, a teraz juz na schody sie wdrapuje. z zalaczam fotke zeby nie bylo ze wymyslam.
            przed chwila sciagnelam go z 3 stopnia
            mojej kolezanki synek jak miual 7 m zaczol chodzic. niemasz sie czym martwic. jak sie dziecko czuje gotowe to czemu mu bronic, jakby mial zaslabe nozki to by tego nie zrobil.pzdr
            PAULINKA 31.8.2003
            VICTORIA 20.5.2008

            12.1.2009r raczkowanie
            13.1.2009 pozegnanie cycunia
            16.1.2009 samodzielne siadanie

            Skomentuj


              Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
              dziewczyny czy to normalne? moj malyza 4 dni skonczy 7 miesiecy, nie umie jeszcze chodzic, niedawno nauczyl sie wstawac, a teraz juz na schody sie wdrapuje. z zalaczam fotke zeby nie bylo ze wymyslam.
              przed chwila sciagnelam go z 3 stopnia
              Amelka ma 9 m-cy a chodzi tylko przy meblach , sama nie.
              Z czego widze masz nie za wysokie schody wiec dziecku jest latwo sie wdrapac
              Niczym sie nie martw
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                padam dziewczyny. jestem taka zmeczona. Marysia tak marudzi. biedactwo moje.




                Skomentuj

                •    
                     

                  czesc dziewczyny
                  Monia a co sie dzieje z twoja kruszyna?
                  Patryczek


                  http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                  Skomentuj


                    Hej Kobitki
                    Amela spi , dzis byla bardzoo grzeczna
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Witam mamusie
                      Co tam Monia sie stało?
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        helo
                        nie przejmuj sie schodami tylko je zabezpiecz zeby ci nie spadl!
                        a moj tez jak raczkowal w wieku 5,5 mies to odrazu nauczyl sie na jeden "schodek" wchodzic bo my spimy na materacu na podlodze i on na tenmaterac i z materaca myk myk
                        a i przez nas bezproblemu przelazil i pod stolem jest niska belka i ja tez pokonywal .

                        iza ale mowilas ze dzwoni Ameli ?!? bo zanim bedzie duzy zab to jeszcze troszke, moj ma krzywo w buzi jeden wyzej drugi nizej. chyba ze sie zakrecilam z tymi amelkowymi zabkami.

                        oj tak jak dzieciaki "chodza" to trzeba miec oczy dookola glowy i nic sie prawie nie da w domu zrobic. tymbardziej ze Gabrys ciagle za mna placze, jak tylko sie rusze to ryk... staram sie go ignorowac ale on jak sie rozbeczy to tak jakby karetka jechala i nie uspokaja sie sam, no ale cwiczymy to .kiedy sie konczy taki ryk za mamą?

                        moj tesciu jest strasznie przeczulony i najchetniej do gumowej klatki by go wsadzil zeby sie nie poobijal, a mlody juz prawie sie nie obija i na milimetry lazi,

                        Skomentuj


                          A to dzisiaj
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            iza ale mowilas ze dzwoni Ameli ?!? bo zanim bedzie duzy zab to jeszcze troszke, moj ma krzywo w buzi jeden wyzej drugi nizej. chyba ze sie zakrecilam z tymi amelkowymi zabkami.


                            Wiesz dzwoniło Babcia sprawdzala ale ja wkladam palec i niema.Wkoncu przyszla ma kuzynka (ma 2 dzieci , jej coreczka ma 6 m-cy i juz 6 zabkow) i powiedziala ze sa ale jeszcze sie nie przebily
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Super PieczulkaA mój berbeć ma prawie 10 m-cy i nie raczkuje ani myśli he he ale zaczyna chodzić ,wiadomo za rączki jak prowadzimy i za jedną od dzisiaj a nawet dziś zrobił sam 4 kroczki od taty do mamy
                              ale też strasznie za mną płacze ostatnio to chyba ten wiek,i mama i mama aż taką minke żałosną robi słodziuchną,a spryciarz też próbuje wymuszać mi ale mamy sposób na razie
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj




                                kto by pomyslaz ze ja taki grzeczny jestem
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X