Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam mamki

    Gratulacje Amelka,w koncu sa perelki!!!
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie
      Witam nowa MAmusie

      Ale sie ciesze , nawet lagodnie to przeszla wiec tym bardziej
      A co u Ciebie Ewulka jak Gabrysia?
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Witajcie!
        Witam nowa Mamusie

        Gratulujemy Amelce Wiecie dziś spotkałam znajomą której córka tydzień temu skończyła roczek i nie ma ani jednego ząbka. Aneta mówiła lekarzowi o braku zabków już od 4 miesięcy a on ciągle ze nie ma sie czym przejmowac a jak wczoraj była u niego to powiedział ze chyba trzeba bedzie działaćTylko co to oznacza? Ja kiedyś słyszałam ze nacinają dziasełka

        Skomentuj


          Witaj Moniko
          Ale jak moga naciac dziaselka skoro zabki niewidoczne ?
          Czy jest je widac?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            czyli nie ma gumowych zabkow
            GRATULACJE!!
            ja bylam na 2h poza domem spotkac sie z nasza klasa fajnie tak sie wyrwac

            Skomentuj


              Witam mamcie siedzicie jeszcze?
              Gratulacje dla Amelki
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                ja jestem, i siedze sama w domu, no z Gabrysiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witaj Pieczulka
                  A niema gumowych zabkow ale za to ma wkoncu
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    hej dziewczyny jest ktos jeszcze?

                    Iza, u nas ok powoli przygotowujemy sie do swiat,zakupy itd,a Gabrysia tez ok tylko wczoraj strasznie plakala caly dzien i w nocy przez te zabki i na noc dalam jej paracetamol,i spala spokojniei dzis juz caly dzien ok i jadla ladnie,a wczoraj to szok nawet cycusia nie chcialadobrze ze juz jej minelo,mysle zo to te zabki bo wciaz jej rosna,a jak tam Amelka oprocz tego ze ma juz sliczne perelki?
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      chyba juz niema nikogotrudno, a napiszcie co macie dla szkrabow pod choinke?chyba ze nie dajecie?my mielismy nie dawac bo mala i tak nic nie bedzie pamietac,ale nie moglismy sie oprzec zeby jej cos kupic,wiec dostanie konika na biegunach i taka fajna edukacyjna zabaweczke,z ktorej pod wplywem powitrza wyskakuja pileczki juz nie moge sie doczekac jak zareaguje
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
                        chyba juz niema nikogotrudno, a napiszcie co macie dla szkrabow pod choinke?chyba ze nie dajecie?my mielismy nie dawac bo mala i tak nic nie bedzie pamietac,ale nie moglismy sie oprzec zeby jej cos kupic,wiec dostanie konika na biegunach i taka fajna edukacyjna zabaweczke,z ktorej pod wplywem powitrza wyskakuja pileczki juz nie moge sie doczekac jak zareaguje
                        Zrób jej zdjęcie z prezentem ,przeciez to jej pierwsza gwiazdka i nie wazne ,że nie będzie pamiętać.

                        Skomentuj


                          my kupujemy taka bąbke z dedykacja tylko musimy wymyslec co na niej napiszemy oprocz daty i pierwsza gwiazdka Gabrysia

                          Skomentuj


                            Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                            my kupujemy taka bąbke z dedykacja tylko musimy wymyslec co na niej napiszemy oprocz daty i pierwsza gwiazdka Gabrysia
                            Świetny pomysł,ja kupiłam żyrafe z klockami Fisher Price

                            Skomentuj


                              ja kupilamwdie takie male ksiazeki z twardej tektury i wneij sa zwierztaka podpisane taka do nauki zwierzakow

                              Skomentuj


                                my kupiliśmy synkowi muzyczny wóz strażacki z fisher price'a to jego pierwsza gwiazdka i chcemy żeby wszystko się udało więc prezent obowiązkowy





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X