Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Mamcie
    Juz znam przyczyne jednodniowej temperatury i malego placzu w nocy
    Amela ma dolan prawa jedyneczke HUra hura wkoncu.
    Obecnie jest ok tylko ma zadkie kupki jedna za druga, choc juz zabek jest Myslicie ze bedzie kolejny za pare dni?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      IZABELA GRATULACJE DLA AMELKI!!! napewno drugi wyjdzie nie dlugo,u nas dolne jedynki wyszly rownoczesnie,za to gorne jedyneczki wyszly w odstepie ok tygodnia jedna od drugiej
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        iza gratuluje kasownika
        Gabrysiowi wyskoczyla dzis wielka wysypka, ale juz przeszla.
        teraz spi, w nocy byl jakis dziwny, co chwile plakal jakby go cos bolalo, myslalam ze moze brzuszek ale jak siadalam z nim na fotelu to spal spokojnie

        Skomentuj


          Pieczulka,oj biedny twoj Gabrys
          GABRYSIA:12.03.2008.

          Skomentuj


            Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
            pytanie do dziewczyn karmoiacych piersia. ile dajecie dziecku posilkow dzienni i czy wtedy tez karmiciue na zadanie dodatkowo? bo moja to by najchetniej caly czas z lyzka siedziala i sie p[chnela.
            ja mojegho przyzwyczailam juz do czasowego jedzenia w dzien:

            6 cyc(budzi sie wtedy)
            9 mleczne sniadanko (kasza), + owoc, czasem "jajecznica"
            12 cyc (ale teraz probuje tu jeszcze cos konkretnego,ale chorował wiec odpuscilam mu)
            15 objadek
            18 kasza
            19 troche banana (jezeli ma ochote, to tez plan wiekszego najadania sie w dzien)
            19.30-20.30 zalezy jaka ochote ma na sen, cyc (bo przy cycku zasypia)
            potem czasem sie budzi 22 na cyca,
            24 cyc
            3 cyc
            i wtedy juz rano, dostaje jeszcze soczki ,herbatki, i chrupki ale w sladowych ilosciach bo jest niechetny do pojadania. tylko chleba jak my jemy dostaje bo uwielbia dziamgac.no i oczywiscie wszystkie ramy czasowe maja +/-30min

            Skomentuj


              izabell gratulacje dla Amelki

              Natalce powoli przechodzi katarek i kaszel. Ale dzisiaj ma jakiś taki słaby apetyt, nie wiem dlaczego
              Natalka - 24 lipca 2008r.

              Skomentuj


                amelcie gratulacje bylas bardzo dzielna.ewulka mialam taki sam pomysl co niunia wiec juz nie pisze. a co do dozywiania to moja je tak miedzy 5-6 cyc. okolo 9 kaszka tak ze 180ml,owoc i spanko ostatnio zasypia ze smokiem tylko tzeba ja przytulic wiec juz cyca nie daje. spi ostatnio nerwowo niewiem moze zabki?
                potrafi pospac sporo ale na ogol ten owoc jej przestawiam na po drzemce, o 14 zupka czasem pozniej jak cos wypadnie no herbatka w miedzy czasie pare razy. no i na ogol pozniej juz miala cyca. pytalam bo myslalam ze zaduzo ja pchne ale widze ze niew ciagu dnia tez czasem daje chrupki i cyc sie czasem przewinie czesciej ale to raczej zadko. a w nocy herbatka albo woda.
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  polavica ty masz wrazenie ze za duzo, ja ciagle mysle ze daje za malo,i wiesz cycusia to moja zawsze prawie chetna,ale co do innego jedzonka to moge powiedziec ze na sile jej wpycham,a najchetniej to ona je nieswiadomie,szczegolnie jak leci reklama w tv wtedy dobrze ja mi sie karmi bo strasznie zapatrzonai nawet nie wie ze je,hehe
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    wiesz ja mam takie wrazenie bo moja je wszystko bardzo chetnie i czesto ma chec na wiecej niz moge jej dac. a co do cycusia to moja tez chetnie i zawsze ale ostatnio zauwazylam ze jak zje kaszke o 9 i o 11 klade ja spac to ona wcale glodna nie jest a ssie bo to w koncu cycus. daje jej smoka i przytulam i tak zasypia. gorzej tylko ze ona praktycznie nigdy nie zasypia w swoim lozeczku i wogole go ze snem nie kojazy narazie ok bo ja pozastawiam i wiem ze nie spadnie ale pozniej jka zacznie chodzic to bede miala problem, alke moze do tego czasu sie przekona do swojego wyra
                    PAULINKA 31.8.2003
                    VICTORIA 20.5.2008

                    12.1.2009r raczkowanie
                    13.1.2009 pozegnanie cycunia
                    16.1.2009 samodzielne siadanie

                    Skomentuj


                      polavica, ja tez w dzien jak moglam to kladlam mlodego w "salonie" na wersalce (w poprzek) a jak zacza juz sie przemieszczac to bezproblemu kladlama go do wyra. w nocy zawsze w swoim spal tylko nad ranem czasem ladowal u nas

                      widzisz moj jako nieborak to byl klops okropny juz mi prawie 11 kg wazyl, teraz jak zacza lazikowac to zatrzymala mu sie waga mniejwiecej na poziomie 10.7 w ubraniu, i mi sie wydaje ze sie w dzien nie najada i dlatego w nocy mi sie budzi, bo juz probowalam go przestawic na niejedzenie ale to jest takie zawodzenie i fobia szukania cyca ze az strach,inaczej niz w dzien, moze to ja jestem jakas za miekka, ale to dokarmianie w nocy mnie tak nie meczy, tylko chcialabym moc wyjsc czasem wieczorem, sama albo z mezem, a mlody zeby sobie spokojnie lulal.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej MAmusie

                        Moja Mama mowi ze Amela nie ma zabka bo nic nie widzi ani nieczuje
                        Ja sprawdzalam palcem i czuc jak sie przejedzie po dziaslach kucie a raz nie

                        Zostaje mi czekac az urosnie
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          oj, a dzwoni? to najlepszy test. jak jest tak tuz pod skorka to czue sie juz go bardzo dobrze, ale ja tak zawsze wyczulam(az 2 razy) dzien przed zabkiem
                          uciekam bo maly strasznie marudny

                          Skomentuj


                            Julka jest z 22.08.2008

                            Skomentuj


                              czesc kamila to rowno o 5 miesiecy mlodsza od mojego Gabora

                              Skomentuj


                                witajcie.
                                wczoraj kubusiowi udalo sie wdrapac na pierwszy schodek !!! czy to nie za szybko?? takie mialam oczy
                                Jakub 19.05.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X