Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    i czy mu jest w rodzinnym gniazdku dobrze czy nie, bo jak tylko poczuje wolnosc to zaraz zmyka, i pewnie tez na to nie ma reguly, to jest tak jak z malymi dziecmi kazde jest inne
    Patryczek


    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

    Skomentuj

    •    
         

      witaj Joasia

      Skomentuj


        czesc Joasia
        Patryczek


        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

        Skomentuj


          Ja mam synka Antosia z 22 lipca Strasznie szybko rośnie waży już 11,5kg i ma 75 cm... Ostatnio wyszedł mu drugi ząbek na dole!! Pozdrawiam mamusie

          Skomentuj


            hej dziewuszki ja tez uwazam ze przytulanki naszym dzidziom napewno nie zaszkodza a wrecz przeciwnie,a co do przedszkola to jeszcze niewiem ale jesli bende musiala do pracy wrocic,to pewnie bedzie to konieczne
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              hej
              witam nowa mame.
              Marysia dzisiaj nie chce dzisiaj nic jeść. nie jest chora.




              Skomentuj




                Witam ja urodziłam synka 28 lipca ważył 3,530 kg a teraz waży 7,5 kg czyli chyba tak normalnie A dziewczyny powiedzcie mi czy dajecie swoim dzieciom juz cos do jedzenia oprocz mleka?Bo ja daje kaszki i soczki jak na razie i stwierdzam ze bardzo smakuja Kacperkowi

                Skomentuj

                •    
                     

                  to szybko rosną Wasze dzieciaczki. Moja Natalcia urodziła się z wagą 3,750kg i długościa 57cm, teraz wazy 6,600 kg i mierzy 68-70cm.

                  Napisane przez malenka Pokaż wiadomość


                  Witam ja urodziłam synka 28 lipca ważył 3,530 kg a teraz waży 7,5 kg czyli chyba tak normalnie A dziewczyny powiedzcie mi czy dajecie swoim dzieciom juz cos do jedzenia oprocz mleka?Bo ja daje kaszki i soczki jak na razie i stwierdzam ze bardzo smakuja Kacperkowi
                  ja daję Natalce kleik Sinlac i po troszke soczki, kleik wcina z apetytem, ale soczki jakos nie bardzo jej pasują, ale chyba musi sie przyzwyczaic do nowego troche kwasnego smaku i bedzie pic
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    a i dawałam jej też gotowane jabłuszko, ale się krzywiła i wypluwała. To jabłko było kwaśne, ale teraz kupiłam słodziutkie jabłka i zobaczę czy będzie jej smakowało
                    Natalka - 24 lipca 2008r.

                    Skomentuj


                      Mamusie a ja mam takie pytanie czy ktoras z was miala lub ma lek przed druga ciaza?? moja 4mies niunia byla planowana a teraz jakos mialam fobie ze jestem w ciazy od trzech mies okres regularnie ale moja kuzynka byla w ciazy juz przy trzech okresach i kurcze chodzilam jak struta a test sie balam zrobicale w koncu maz wyczail ze cos nie tak bo dziwnie z nim rozmawialam przez telefon i sie przyznalam kazal mi isc po test i oczywiscie wyszlo ze nie jestem w ciazy ulzylo mi.a boje sie drugiej ciazy bo maz za granica ja sama z niunia a tu jeszcze ciaza? koniec swiata nie dala bym radenoi i ten porod jeszcze sie nie otrzaslam z tego a juz bym miala sie przygotowywac do nastepnego?nigdy w zyciu nie mowie ze juz wogole dzieci ale troche potrwa zanim sie otrzasne z tego wszystkiego...teraz juz biore tabletki to juz nie bedzie strachu
                      Wikunia 04.08.2008r

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam styczniowe mamy

                        ja urodziłam moja Gwiazdeczkę Milenkę 19.01.2008 ważyła 4400g, 59cm.
                        teraz waży koło 11kg.jest dużą, zdrową dziewczynką. nie raczkuje, trzymając się rączek- chodzi, jak stoi przy łózku bądź meblach sama umie się przemieszczać.pozdrawiam wszystkie Milenki

                        Skomentuj


                          HEJ Moni,i Niunia,moja tez dzis brak apetytu,a co do lekow przed druga ciaza,to nie biore chociaz mi proponowal lekarz ale ja sie boje bo potem podobno rozne powiklania,nigdy nie bralam wiec niemam przekonania,a Gabrysia byla planowanawiec jeszcze wpadka mi sie nie zdazyla nigdy i mam nadzieje ze nie zdazy
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            niunia kochana ja na druga ciaze zbieralam sie 4 lata wtedy jak mi sie tylko okres zaczol spozniac to juz mialam paranoje a teraz juz wiecej ciaz nie planuje ale jakby sie zdazylo to bym sie bardzo cieszyla.witam nowa mame
                            PAULINKA 31.8.2003
                            VICTORIA 20.5.2008

                            12.1.2009r raczkowanie
                            13.1.2009 pozegnanie cycunia
                            16.1.2009 samodzielne siadanie

                            Skomentuj


                              Napisane przez Niunia84 Pokaż wiadomość
                              Mamusie a ja mam takie pytanie czy ktoras z was miala lub ma lek przed druga ciaza?? moja 4mies niunia byla planowana a teraz jakos mialam fobie ze jestem w ciazy od trzech mies okres regularnie ale moja kuzynka byla w ciazy juz przy trzech okresach i kurcze chodzilam jak struta a test sie balam zrobicale w koncu maz wyczail ze cos nie tak bo dziwnie z nim rozmawialam przez telefon i sie przyznalam kazal mi isc po test i oczywiscie wyszlo ze nie jestem w ciazy ulzylo mi.a boje sie drugiej ciazy bo maz za granica ja sama z niunia a tu jeszcze ciaza? koniec swiata nie dala bym radenoi i ten porod jeszcze sie nie otrzaslam z tego a juz bym miala sie przygotowywac do nastepnego?nigdy w zyciu nie mowie ze juz wogole dzieci ale troche potrwa zanim sie otrzasne z tego wszystkiego...teraz juz biore tabletki to juz nie bedzie strachu
                              zara chodzi o lek czy lęk???
                              PAULINKA 31.8.2003
                              VICTORIA 20.5.2008

                              12.1.2009r raczkowanie
                              13.1.2009 pozegnanie cycunia
                              16.1.2009 samodzielne siadanie

                              Skomentuj


                                polvica,ja tez bym sie cieszyla jak by sie zdazyla,no ale wiesz,na razie nie planuje,jak bedzie mialo byc to i tak bedzie
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X