Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no właśnie bo tak naprawde to nie wiem ci będzie chciał zrobić gastrolog

    Skomentuj

    •    
         

      nikon fajna sprawa : mam d40x robi rewelacyjne zdjecia, teraz to tez d200 bysmy kupili ale sony alfa tez fajny bo tak naprawde to Minolta(sony ja wykupił)

      Skomentuj


        polavica tak szczerze mówiąc dopiero zaczęłam się rozglądać
        chcę na pewno lustrzankę
        słyszałam że nikony są naprawdę dobre
        a jak cena tych co napisałaś?
        bo ja chcę cos do 1500 zł ale nie wiem czy w tej cenie cos kupie
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          nie wiem jak to u dzieci sie robi ale ja mialam gasroskopie jako nastolatka da sie zniesc ale takiemu malcowi to raczej ciezko.a swoja droga to takie dziwne ze sie dziecku ulewa? wezcie nie strascie bo sie zaczne schizowac. jest jakis okres czasu do ktorego dziecku moze sie ulewac a pozniej nie?
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
            no właśnie bo tak naprawde to nie wiem ci będzie chciał zrobić gastrolog
            A moze ona mleka nie moze?Moj mlodszy brat nie mial skazy lecz po mleku ulewal
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              pieczulka, wiesz Ola rzeczywiście jak leży na pleckach to próbuje "siadac" i tak ciagle robi i wierci sie , nie poleży chwili spokojnie

              Skomentuj


                Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                nie wiem jak to u dzieci sie robi ale ja mialam gasroskopie jako nastolatka da sie zniesc ale takiemu malcowi to raczej ciezko.a swoja droga to takie dziwne ze sie dziecku ulewa? wezcie nie strascie bo sie zaczne schizowac. jest jakis okres czasu do ktorego dziecku moze sie ulewac a pozniej nie?
                W MamoToJa mowili ze do wieku kiedy zacznie byc w innej pozycji niz lezenie na pleckach.Mowili ze do roku najpozniej moze byc
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  wiecie co ja bym nie dała takiemu maluchowi
                  zrobić gastroskopii!
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    przyjzyj sie czy przypadkiem nie "cwiczy " czy sie prezy chwile przed ulaniem. bo moze sobie poprostu zoladek zgniata wiec nie ma innej mozliwosci jak ulanie ja bym poczekal jaeszcze,z jakas ingerencja.

                    Skomentuj


                      Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                      polavica tak szczerze mówiąc dopiero zaczęłam się rozglądać
                      chcę na pewno lustrzankę
                      słyszałam że nikony są naprawdę dobre
                      a jak cena tych co napisałaś?
                      bo ja chcę cos do 1500 zł ale nie wiem czy w tej cenie cos kupie
                      nie znam cen w zl ten pentax co mnie zainteresowal kosztowal 500 funtow z kitem.
                      nikon d80 cos okolo 600f
                      a d200 to sama puszka z 600 badz 800
                      nie wiem dokladnie bo dawno nic nie czytalam i na biezaco nie jestem
                      PAULINKA 31.8.2003
                      VICTORIA 20.5.2008

                      12.1.2009r raczkowanie
                      13.1.2009 pozegnanie cycunia
                      16.1.2009 samodzielne siadanie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ola ciagle sie się wygina , wyglada jakby brzuszki ćwiczyła. A jak ją sama zostawie w łóżeczku to kombimuje jak sie złapac za szczebelek z jednej strony i próbuje siadac. jest bardzo silna, tak learz mi powiedział

                        Skomentuj


                          mój Szymek też często ulewał teraz też mu się zdarza jak za duzo zje
                          zaraz szaleje na podłodze wygina się na wszystkie strony, albo siedzi, gniecie brzuch i ulewa
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            Moniko znalazlam takie cos
                            ulewanie Ekspert



                            Dzieci podczas karmienia często łykają powietrze. Dzieje się tak, gdy zbyt łapczywie połykają pokarm lub technika karmienia nie jest jeszcze do końca opanowana. Nagromadzone powietrze musi w jakiś sposób się uwolnić. Jeżeli odbije się do góry, to wszystko co jest porcją powietrza – ulewa się. U noworodków i niemowląt występuje fizjologicznie wiotkość zwieraczy przewodu pokarmowego. Powoduje to przy napinaniu się dziecka (np. podczas oddawania stolca), ulewanie się pokarmu. Podobny mechanizm wystąpić może przy położeniu dziecka na brzuch zaraz po karmieniu. Ulewanie się nie jest powodem do niepokoju, jeśli dziecko prawidłowo przybiera na wadze. Przy uporczywych ulewaniach czy wymiotach, powodujących brak przyrostu masy, trzeba skontaktować się z lekarzem.
                            Do 3-4 miesiąca życia dzieci ulewają bo mają nierozwinięty dobrze układ trawienny i pokarmowy, nie dostosowany do takiego pożywienia.
                            Stad to tzw. odbekiwanie. Ponos dzieciątko na ramieniu, połóż go tak aby rączki zwisały mu na twoje plecy i spaceruj. Wtedy twoje ruchy beda pasować mu brzuszek, a ty pomasuj mu lekko plecki - nie klep.
                            Jeśli natomiast ulewanie wystepuje później, w 4-5 miesiącu, pojawiają się wymioty, często nagłe i na spore odległości - to zwykle mowa jest o alergii pokarmowej. Trzeba iśc do specjalisty!
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              ten pentax mnie kusi bo jak przyjdzie mi obiektywy dokupywac to niewydole.a z drugiej stronie nie robie tego zawodowo.ale nikony to naprawde dobry sprzet i zdjecia robia przepiekne
                              PAULINKA 31.8.2003
                              VICTORIA 20.5.2008

                              12.1.2009r raczkowanie
                              13.1.2009 pozegnanie cycunia
                              16.1.2009 samodzielne siadanie

                              Skomentuj


                                a na badanie typu gastroskopia pewnie się nie zgodze bo ostatnio u neurologa mało nie płakałam z Olą. baba tak ją wyszarpała (rozumiem ze musi zbadac ale troche delikatniej powinna) ze wkońcu wyrwałam jej dziecko z rąk

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X