Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A widziałam
    Moze Gabrys glodny i dlatego sie budzi co?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      no zarłok zniego okropny, teraz mi z waga stana ale jak mial 6 miesiecy to 10 wazyl

      Skomentuj


        sprobuje mu teraz kaszki dac moze dlozej pospi bo o 22.30 jadl a teraz znowu sie budzi

        Skomentuj


          Wiec moze faktycznie kaszka co?
          Jak tak patrze na nasze dzieci z forum to wszystki takie pulchne a moja drobnica
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
            sprobuje mu teraz kaszki dac moze dlozej pospi bo o 22.30 jadl a teraz znowu sie budzi
            Ale dałas mu piers?
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              on o 18 zjadl kaszke na dobry sen , o 19.30wycmokal cyca, i o 22.z kawalkiem sie obudzil i znowu mnie wycyckal, no teraz sie jeszcze nie obudzil dalam dydka i spi dalej ale za polgodziny pewnie smoczek nie wystarczy

              Skomentuj


                mysle zeby mu o 22 dawac kaszy moze to zadziala ale on raz zje z butli a drugim razem mu nawet smoczka do buzi nie da rady wsadzic, musi byc cyc

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                  mysle zeby mu o 22 dawac kaszy moze to zadziala ale on raz zje z butli a drugim razem mu nawet smoczka do buzi nie da rady wsadzic, musi byc cyc
                  ja Ci wspóczuję,ciesze sie ,że nie mam problemu z cyckiem

                  Skomentuj


                    Oj ciezko bedzie .A moze w ciagu dnia tez sprobuj z butli co?

                    Ja uciekam spac.Pszepraszam Pieczulka ze w polowie tematu ale sila wyzsza.

                    Spijcie dobrze
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Dobranoc Iza ja rówiez uciekam..papatki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale powiem wam ze mi tak naprawde jak on sie by budzil mi nawet te 2 razy w nocy czyli o 24 i o 3 (bo o 6 z reguly wstaje) to mi to nie przeszkadza tylko te wieczorne bo bym go mamie podrzuciła i poszla w koncu gdzies z mezem na miasto, kiedys to codzinnie sie szlajalismy po miescie, jaknie pub to w plenerze a on nie dosc ze nie chce butli to jeszcze musze byc zawsze ja przy uspokajaniu bo inaczej drze sie w nieboglosy,

                        Skomentuj


                          dobranocka, pogadamy jeszcze kiedy indziej

                          Skomentuj


                            no a ja jak zawsze,jestem a tu nikogoprzynajmniej mialam co poczytac bo duzo poklikalyscie
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              no i puki co sniadanko nie zjedzone z butli nie chce, ale nie popuszcze do 12 moze zmieknie i zje bo o 12 powinien byc cycus.

                              Skomentuj


                                a ja wszkole i tata zajmuje sie dzidzia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X