Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny,znowu mnie nie bylo dlugo i az nie jestem w stanie poczytac tego wszystkiego co napisalyscie ostatnio ale jakos prubuje nadrobicstrasznie duzo naklikalyscie!przynajmniej mam co czytac
      musze sie pochwalic,Gabrysia ma juz 3 zabolkii czwarty jest juz w drodze...ale maruda z niej,masakra,przez to wlasnie nawet niemam czasu pisac,ale jak tylko mam chwilke to wchodze i staram sie chociaz przeczytac co pisalyscie,tylko ze jak ja jestem to nikogo wtedy niema
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        a no i zapomnialam dodac ze super fotki dodalyscie,sliczne sa wasze dzidzie,ja jakos nieumiem dodacmoze meza zwerbuje wieczorem to mi pomoze
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          a i jeszcze zauwazylam ze wy szczegolnie wieczorem piszecie a ja wieczorem nie mam czasu niestety bo maz wraca po 12 godzinach pracy no i musze sie nim troszke zajchehe
          GABRYSIA:12.03.2008.

          Skomentuj






            Skomentuj


              nie wiem co robie nie tak




              Skomentuj


                o jest ktos w koncunie przejmuj sie ja tez nie umiem wlepiac zdjec
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  no nie ja to mam pecha,jak ja jestem to niema nikogoszkoda....
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    Chciałabym się przywitać.
                    Jestem mamą 4 miesięcznej Marysi.
                    happiness is easy

                    Skomentuj


                      Witaj!
                      Moja córeczka też ma na imię Marysia. Ma 5 m-cy




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jest tam kto?




                        Skomentuj


                          Witaj Monia B

                          Wiecie Amelka jest dzis 100% marudna.W nocy musiałam ja wziasc do siebie bo tak marudziła i w mik zasneła.A dzis o losie placz na kazdym kroku , ale to niemoge byc zabki bo w buzce nic niema nawet opuchlizny dziasel
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Marysia też marudna. Najlepiej żebym cały czas ją nosiła. Ale w nocy ładnie spała . Wczoraj często się budziła i wstała przed po 4




                            Skomentuj


                              Niewiem cyzy to pogoda czy co innego.Ale zadnych objawow na chorobe niema.Amela nawet na rekach za dlugo nie chce byc.Teraz musiałam ja ululac do snu
                              Aha nawet zabawki ma w nosie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                to samo Marysia. lubiła na macie leżeć a dzisiaj nic. może i pogoda. ciągle jest śpiąca.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X