Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    Polecam teatrzyk cieni, można nim zainteresować nawet bardzo małe dzieci, nie ma żadnych nakładów finansowych a super zabawa

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      jest mnóstwo rzeczy które z dzieckiem mozna robić, bawić się w odkrywcę, detektywa, poszukiwacza z lupą na podbój świata

      Skomentuj


        #78
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Mój synek jest ostatnio na etapie pomagania, uwielbia pomagać mi w kuchni czy sprzątaniu, nawet sam rwał się ostatnio do odkurzania

        Skomentuj


          #79
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          Ja z moim dzieciątkiem uwielbiam malowanki,wycinanki,kolorowanki itp.Czasem również siedzimy wspólnie przed komputerem układając puzzle na internecie np takie http://vitispharma.pl/dla-dzieci .

          Skomentuj


            #80
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Ja osotatnio zamówiłam synkowi książeczkę z serii "Akademia 2 latka" kojarzycie? Czekam na przesyłkę, jestem ciekawa czy synek się zainteresuje

            Skomentuj


              #81
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Mojej córki wogóle nie ciągnie do zabaw kreatywnych, za to jest niezwykle aktywna fizycznie. Polecam Gym Generation - dzieci mogą wyszaleć się na gimnastyce dostosowanej do ich wieku polegającej na przechodzeniu torów przeszkód ułożonych z różnych materacy, równkażni itp. i wykonywaniu ćwiczeń.

              Skomentuj


                #82
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Napisane przez fantagira Pokaż wiadomość
                Mojej córki wogóle nie ciągnie do zabaw kreatywnych, za to jest niezwykle aktywna fizycznie. Polecam Gym Generation - dzieci mogą wyszaleć się na gimnastyce dostosowanej do ich wieku polegającej na przechodzeniu torów przeszkód ułożonych z różnych materacy, równkażni itp. i wykonywaniu ćwiczeń.
                Super taka forma aktywności a to chodzisz gdzieś z dzieciakami na takie zajęcia czy sama może tworzysz im takie tory przeszkód?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  W pewnej książce wyczytałam taką zabawę aby np pocztówkę pociąć na róznej wielkości elementy i tak tworzymy puzzle
                  I tak robiliśmy z różnymi pocztówkami i wycinkami z gazet i dzieci bardzo się w tą zabawę zaangażowały i chciały coraz to mniejsze elementy .

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    W pewnej książce wyczytałam taką zabawę aby np pocztówkę pociąć na róznej wielkości elementy i tak tworzymy puzzle
                    I tak robiliśmy z różnymi pocztówkami i wycinkami z gazet i dzieci bardzo się w tą zabawę zaangażowały i chciały coraz to mniejsze elementy .
                    Lara5, ja się tak bawiłam z mamą. SUPER zabawa! Pamiętam też jak z pazłotka po czekoladzie wycinałyśmy przeróżne wzory, np. serduszka, gwiazdki. Lubiłam tez kłaść pod kartkę monety i odrysowywać je


                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Powiem krótko - jakiekolwiek wypady czy to dłuższe czy krótsze - tylko polskie góry. Jeżdżę tam od lat, a wciąż mam wiele do zobaczenia i przejścia W tym roku kwateruje się w Nosalowym Dworze i zamierzam trochę powalczyć z Tatrami Zachodnimi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        W pobliskim parku mamy taką siłownię, ale dziś paskudnie pada i zimno, więc dzieciaki wybierają grę z portalu BobiBobi http://bobibobi.pl/ Wszyscy lubimy gry w których gra cała drużyna i gry logiczne.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          A co myślicie o kolekcjonowaniu monet? Czy ktoś z Was kiedyś miał z tym do czynienia?
                          Swego czasu mój dziadek był zapalonym numizmatykiem. Ostatnio z czystej ciekawości zaczęłam przeglądać monety, które po nim zostały i muszę powiedzieć, że mnie to zainteresowało. Tutaj przeglądałam ostatnio nawet katalogi: http://www.cezar24.pl/katalogi-monet-c-37_3.html . Myślę, że szykuje mi się zupełnie nowe hobby

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Jeśli szukalybyście jakiegoś fajnego miejsca na wakacje to polecam zajrzeć sobie na ten blog:
                            http://szerokiej-drogi.pl/

                            Znajduje się na nim bardzo wiele pomyslów jak spędzic czas z dzieciaczkiem. Sama proponuję zabrac dziecko na przyklad do Lublina. Niedługo będzie odbywawał się tam karnawał sztukmistrzów. Jedna z najciekawszych imprez jakie odbywają się w Polsce:
                            http://forum.mamotoja.pl/

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Ostatnio ktoś powiedział mi, że co weeckend robią sobie rodzinny wypad za miasto. obierają trasę do 20 km od domu i w ten sposób zwiedzają i poznają swoją okolicę.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                Takich obiektów jest sporo.
                                Generalnie jednak każde miejsce, gdzie można spędzić czas dziecka z rodzicem świetnie się sprawdzi.
                                http://www.digest.com.pl/terapia-sokami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X