Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ostatnio mąż stwiedził ze chetnie by na chwilke wrócił do tych czasów wlasnie jak Zosia byla taka malusia, jak spala na jego klatce taka spokojna , bo teraz to wulkan energii
    Ja aż ostatnio sobie zdjęcia jakoś tak sentymentalnie oglądałam i aż się wzruszyłam jako to nasze maleństwo słodkie było, cichutko spało...a teraz mały terrorysta się robi aż jestem ciekawa jak to będzie przy bucie dwulatka, jak już teraz charakterek choleryczny wykazuje moja kochana pociecha

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      czas leci szybko ...
      szybko się doczekacie do takich kreatywnych zabaw Moje kreatywnie malują po ścianach po moich zeszytach Po wszystkim co się da Także jeszcze się nacieszycie

      Skomentuj


        #48
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        czas leci szybko ...
        szybko się doczekacie do takich kreatywnych zabaw Moje kreatywnie malują po ścianach po moich zeszytach Po wszystkim co się da Także jeszcze się nacieszycie
        hehe wszystko przed nami - ostatnio moja panna pomalowala przescieradło - rysowala sobie przy stoliczku swoim - ale postanowila sie przeniesc na lozko i wyjechalo jej sie troszku za kartke - ja cos robilam i nie zauwazylam tej ucieczku od biurka - ale dziecko przyszło, wzieło mnie za reke - doprowadzilo do łożka, pokazala cos sie stalo i powiedziala "ołlł"

        Skomentuj


          #49
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          czas leci szybko ...
          szybko się doczekacie do takich kreatywnych zabaw Moje kreatywnie malują po ścianach po moich zeszytach Po wszystkim co się da Także jeszcze się nacieszycie
          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          hehe wszystko przed nami - ostatnio moja panna pomalowala przescieradło - rysowala sobie przy stoliczku swoim - ale postanowila sie przeniesc na lozko i wyjechalo jej sie troszku za kartke - ja cos robilam i nie zauwazylam tej ucieczku od biurka - ale dziecko przyszło, wzieło mnie za reke - doprowadzilo do łożka, pokazala cos sie stalo i powiedziala "ołlł"
          Często dzieci robią takie urocze, rozbrajające miny przy swych psotach, że aż człowiek nie ma serca się gniewać na nie wcale 27otosifem jedno słowo a jak wiele wyraża, to "ołł" rozczuliło mnie Kurcze, fajne te Wasze pociechy są bardzo

          Skomentuj


            #50
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Teresa pucholine mozna kupic - ale wychodzi drogo , mozna ja wykonac samemu z mąki i oleju, oliwy lub oliwki płynnej dla niemowląt, tutaj na blogu kusiątek http://kusiatka.blogspot.com/2015/03...-diy.html#more jest przepis jak robić masę - a masa jest super w dotyku, ładnie sie z niej klei - my bawiłyśmy sie na podlodze w kuchni gdzie mam panele, zabezpieczylam je kartkami grubego papieru ale nawet jak masa wyladowala na panelach latwo sie wszystko umylo - polecam a dziewczynkom stworz (Ty jestes kreatywna Mama) teatr po pudełku po butach, pacynki z skarpet i niech wystawiają przedstawienie a na blogu kusiątek jest ogrom inspiracji do zabaw akurat chyba syn Magdy autorki bloga Wojtek jest w podobnym wieku do Twojej Zuzi wiec moze znajdziesz cos interesujacego ,
            Dzięki Justynko za podpowiedź. Już teraz przed świętami nie będę Zuzi pokazywać takiej fajnej zabawy, ale po świetach będziemy sie bawić i tworzyć.
            Z tym malowaniem po prześcieradle to się ciesz że tak się skończyło, bo moja Zuza kiedyś na łóżku coś wycinała i przy okazji z prześcieradla też. Pan w którym zawsze kupuje pościel się śmieje ze będzie mi musiał większe upusty dać,a Zuzi kupić większe nożyczki

            Skomentuj


              #51
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Dzięki Justynko za podpowiedź. Już teraz przed świętami nie będę Zuzi pokazywać takiej fajnej zabawy, ale po świetach będziemy sie bawić i tworzyć.
              Z tym malowaniem po prześcieradle to się ciesz że tak się skończyło, bo moja Zuza kiedyś na łóżku coś wycinała i przy okazji z prześcieradla też. Pan w którym zawsze kupuje pościel się śmieje ze będzie mi musiał większe upusty dać,a Zuzi kupić większe nożyczki
              artystka mała Ci rosnie z przescieradla pewno chciala cos uszyc dla lali

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              Często dzieci robią takie urocze, rozbrajające miny przy swych psotach, że aż człowiek nie ma serca się gniewać na nie wcale 27otosifem jedno słowo a jak wiele wyraża, to "ołł" rozczuliło mnie Kurcze, fajne te Wasze pociechy są bardzo

              ja to sie na moja panne giewac nawet nie umiem - wczoraj bawila się w odbijanie ksztaltow w mąc, mąka byla w misce i miała foremki - ladnie sie bawila praktycznie dwie h w taki sposob ja cos robilam obok - i na sam koniec wysypała cala ta mąkę na panele w kuchni - i znowo to ołłłł było i takie nie winny usmiech

              Skomentuj


                #52
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                artystka mała Ci rosnie z przescieradla pewno chciala cos uszyc dla lali

                Bo te prześcieradła nudne są, więc kreatywna córka Twoja chciała zrobić wzorki

                ja to sie na moja panne giewac nawet nie umiem - wczoraj bawila się w odbijanie ksztaltow w mąc, mąka byla w misce i miała foremki - ladnie sie bawila praktycznie dwie h w taki sposob ja cos robilam obok - i na sam koniec wysypała cala ta mąkę na panele w kuchni - i znowo to ołłłł było i takie nie winny usmiech
                Bardzo ładnie się bawiła, 2 godziny to super Wniebowzięta pewnie, bo nowa zabawa i taka absorbująca

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  Bardzo ładnie się bawiła, 2 godziny to super Wniebowzięta pewnie, bo nowa zabawa i taka absorbująca
                  na szczęście Zofijka potrafi sie bawić długo i samodzielnie jesli wymaga tego sytuacja - a przelewać, przesypywać, mieszać kocha nie ważne czy to piaskolina, czy ryż, czy kasza, czy mąka, czy groch jasiek wazne ze cos sie sypie, coś można przeniesc na łyżeczce z miski do miski - lubi takie zabawy bardzo , wczoraj było troszku bałaganu i była na koniec cala w mące - aż załuje ze jej zdjecia nie zrobiłam

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Naprawdę super. Dziś przychodzą znajomi z mała Alą-w wieku twojej córki. Ala to wulkan energii i zniszczenia Próbowałam ją ost razem czymś zając, to 2 sekundy, zabawka rzucona, lub w rekę i krzycząc robiła kólka w koło salonu. I tak ciągle przez 2 godziny. Chyba kilometry maratońskie pokonała. Aż kręcka dostałam od patrzenia

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Naprawdę super. Dziś przychodzą znajomi z mała Alą-w wieku twojej córki. Ala to wulkan energii i zniszczenia Próbowałam ją ost razem czymś zając, to 2 sekundy, zabawka rzucona, lub w rekę i krzycząc robiła kólka w koło salonu. I tak ciągle przez 2 godziny. Chyba kilometry maratońskie pokonała. Aż kręcka dostałam od patrzenia
                      to moja chrześnica Gabii jest taka głosna, energiczna i wogole pelno je, nie zajmie sie nawet na pol minuty niczym powaznie, ja jak jade do siostry to przewaznie wracam z bolem glowy bo nie jestem przyzwyczajona do takiego zaieszania jak Gabii wyczynia - zresztą Zosia też w tym chaotycznym postepowaniu Gabii nie umie się odnaleźć - poprostu jest innym dzieckiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        to moja chrześnica Gabii jest taka głosna, energiczna i wogole pelno je, nie zajmie sie nawet na pol minuty niczym powaznie, ja jak jade do siostry to przewaznie wracam z bolem glowy bo nie jestem przyzwyczajona do takiego zaieszania jak Gabii wyczynia - zresztą Zosia też w tym chaotycznym postepowaniu Gabii nie umie się odnaleźć - poprostu jest innym dzieckiem
                        Moja Ola zaś jak urzeczona się patrzyła z rozdziawioną buzią co się dzieje, nie mogła ogarnąć biegu z szybkością błyskawicy. A ja podziwiam mame Ali bo jest w ciązy, wtedy jak byli ostatnio w 6 miesiącu i lata za małą z lepsza kondycją z brzuszkiem, niż ja obecnie. Na kaloryfer chciała wejść, do wózka, do łóżeczka, do kosza na śmieci, szafy...no wszędzie dosłownie. Wow! Dzieci różne mają usposobienia, ciekawe jakie moje będzie Zosia spokojna

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          Jutro Zuzia wyrusza z tatą puszczać latawca, oby troszeczkę wiało, bo tak to nici z zabawy i Zuzia będzie zawiedziona

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Zuzia będzie mieć ekstra atrakcję. W dzieciństwie uwielbiałam puszczać latawce. Życzę zatem pomyślnych wiatrów. Latawiec kupny czy własnoręcznie robiony?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Latawce świetna sprawa, i zbliża dzieciaki z ojcem

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                Dwa lata temu, jeszcze przed ciążą, jak przyjechali do nas mali kuzyni męża na wakacje, to też chodzilismy na łąke puszczać latawce. Zabawa i dla mnie to była wspaniała. A w nocy puszczaliśmy lampiony do nieba. dzieciaki były zachwycone.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X