Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne zabawy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jesienne zabawy!

    Mamy dla Was kilka pomysłów na jesienne zabawy, które nie wymagają nakładu finansowego, a jedynie czasu i pracy - wspólnej z dzieckiem!

    Zajrzyjcie:
    http://babyonline.pl/jesienne-zabawy...,15050,r1.html

    Jakie są Wasze ulubione jesienne zabawy? Zapraszamy, dołączcie zdjęcia
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jesienne zabawy!

    Uwielbiam kreatywne zabawy. My jak w końcu wykurujemy się to też ruszamy na podbój jesieni. Bardzo fajna propozycja zabawy z tym kartonem I za dużo nie trzeba sprzątać ,bo wszystko dzieje się w tym pudle fajna sprawa!



    Skomentuj


      #3
      Odp: Jesienne zabawy!

      ja nie mogę sie doczekać, aż Zosia będzie na tyle kumata aby się bawić w taki sposób - czekam na to, a pomysły zabaw fajne, my ostatnio wyklejałyśmy z liści jeża i lwa - troszku nie wyszło, ale zabawa była fajna - jak zrobię foto to dołacze nasze "dzieło"

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jesienne zabawy!

        my to jesienia jestesmy kreatywni, zbieramy szyszki kasztanki itp robimy ludki, rodzinke, zwierzatka, jezyki, domki. Wszystko co sie da jesienia naprawde nie mozna sie nudzic z dziecmi

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jesienne zabawy!

          My dzisiaj szukaliśmy skarbów jesieni .W końcu udało nam się wyjść z domu po wstretnym chorobsku. ..co prawda kasztanów już nie było ale za to mnóstwo zoledzi i kolorowych liści. Jutro będziemy tworzyć obrazy



          Skomentuj


            #6
            Odp: Jesienne zabawy!

            u mnie co roku rządzi, ba sama jak byłam mała to tak sie rodzice ze mną bawili, robienie ludzików z kasztanów, żołędzi, robienie zielnika z kolorowymi listkami, jak byłam starsza to robienie róż z liści klonu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jesienne zabawy!

              my wczoraj byliśmy na spacerze i dziś robiłyśmy instrumenty muzyczne - do puszek metalowych po kawie włożyłyśmy żołędzie - Zośka dzielnie wkładała - wierch puszki obkleiłyśmy kolorowymi paskami papieru - zamknęłyśmy puszki i instrument gotowy a ile radości było

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jesienne zabawy!

                jutro z dziewczynkami bedziemy robily jesiene porzadki
                W sumei to pewnei nie beda porzadki jak one zaczna mi pomagac hahaha ale coz wazne sa checi i to zeby sie poamu uczyly jak sie zarzadza chata hehe Pamietam jak kiedys mi zmywac pomagaly... masakra haha

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jesienne zabawy!

                  evelinek13 ale to jest jak urocze jak takie dzieciaczki pomagają dokładnie liczą się ich dobre chęci - a propo porządków u nas też by się przydało umyć okna i zrobić porządki w garderobie bo chyba jakieś ubranka letnie ostatnio tam widziałam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jesienne zabawy!

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    evelinek13 ale to jest jak urocze jak takie dzieciaczki pomagają dokładnie liczą się ich dobre chęci - a propo porządków u nas też by się przydało umyć okna i zrobić porządki w garderobie bo chyba jakieś ubranka letnie ostatnio tam widziałam
                    Najlepiej moje mysze myja schody... chusteczkami nawilzajacymi hehe
                    Ale daje im Niech sobie pomyją
                    Zawsze maja radoche i sa potem takie dumne ze mi pomogły
                    Dlatego im zawsze znajde cos do roboty

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jesienne zabawy!

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      Najlepiej moje mysze myja schody... chusteczkami nawilzajacymi hehe
                      Ale daje im Niech sobie pomyją
                      Zawsze maja radoche i sa potem takie dumne ze mi pomogły
                      Dlatego im zawsze znajde cos do roboty
                      hehe i nas też jest wielkie sprzątanie w wykonaniu Zosi - a odkurzać to ona moze godzinami - ja też cos jej zawsze wyszukje i ma tyle radosci co nie miara

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jesienne zabawy!

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        hehe i nas też jest wielkie sprzątanie w wykonaniu Zosi - a odkurzać to ona moze godzinami - ja też cos jej zawsze wyszukje i ma tyle radosci co nie miara
                        O moja Zuzia też uwielbia sprzątać, ostatnio nawet zmywać chciała bo jej się podobała piana w zlewie. Pozbierała wszystkie swoje naczynia do gotowania i przyniosła, a jak chciałam je umyć to powiedziała że ja pozmywałam swoje to ona też chce umyć swoje

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jesienne zabawy!

                          Moja jak się bierze do zmywania to tak tłucze naczynia że jak zje to zaraz zabieram jej talerze aby nie wpadła na pomysł zmywania

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jesienne zabawy!

                            my mamy zawsze na jesień zabwę na szukanie najpiękniejszego listka , każdy szuka każdemu najpiękniejszego i tak co jesień

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jesienne zabawy!

                              jak jest fajna aura jesienna to zbieram szyszki z maluszkiem albo robimy ludki z plasteliny w sumie jak pada desz to ukladamy puzzle piankowe typu http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..sta-m-011.html wiec mój maluch sie nie nudzi

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X