Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy Wasze dzieciaki czytają książki pokroju "Dziennika Cwaniaczka"?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy Wasze dzieciaki czytają książki pokroju "Dziennika Cwaniaczka"?

    Moje dziecko dostało w prezencie książki: najnowszy "Dziennik Cwaniaczka" i "Kacper Niewypał. O!błędne notatki". Co myślicie o tego typu książkach? Z jednej strony mi się podobają - są zabawne, dziecko w końcu CZYTA, są napisane współczesnym językiem. Z drugiej strony po prostu wolałabym by dziecko czytało np. "Złodziejkę książek".
    Tez tak macie?

    #2
    Odp: Czy Wasze dzieciaki czytają książki pokroju "Dziennika Cwaniaczka"?

    O dzienniku cwaniaczka nie słyszałam, ale Mój Kubuś czytał koszmarnego karolka i był zachwycony, ostatnio też kupiłam mu "Kacper Niewypał" i mu się spodobał bo jest lekki i ma dużo śmiesznych obrazków. Co do innych książek to już trochę gorzej, nie mówiąc o lekturach zadawanych w szkole...

    Moim zdaniem ważne, że coś czyta. Poza tym z tego co przeglądałam Kacpra to fajnie pokazane jest jak dąży on do celu, chociażby po to by przenieść siedzibę swojego biura detektywistycznego z szafy mamy do wieżowca w centrum

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy Wasze dzieciaki czytają książki pokroju "Dziennika Cwaniaczka"?

      moje dziecko najstarsze czyta wszystko praktycznie wszystko a takie ciekawe książki to już w ogóle pochłąnia, bardzo polecam nie ma nic złego w tej książce .

      Skomentuj

             
      Working...
      X