Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

    Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
    chciałabym zobaczyć minę twojego synka ogólnie gdzie nie spojrzeć to faktycznie wszystko robią na dotyk. Niestety dziecko później często nie chce malować czy pisać, bo to już wysiłek a na tablecie palcem pojeździ i gotowe
    Masz rację, wszystko tak idzie do przodu że truno madążyć, co do rysowania to synek nie bardzo jeszcze chce malować ale za to przypadł mu do gustu znikopis- taka tablica na krótej rysuje a później może to zmazać

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

      też mam ten problem, mój synek całymi dniami mógłby siedzieć i grać, mam nadzieję że wiosna przyjdzie szybciutko i będzie można iść w końcu na świeże powietrze, a nie tylko w tym domu siedzieć.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

        Rysowanie - moja córeczka godzinami może rysować. Ważne, żeby rozwiajać zainteresowanie, pokazywać różne możliwości, techniki - kredki, flamastry, farby, wiadomo Ostatnio spodobało jej się też robienie kolaży, zapamiętale wycina z gazet, klei i rozdaje wszystkim swoje dzieła

        Skomentuj


          #94
          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

          Kiedy nie mam sił, bo czasem ich nie mam, by wymyślać kreatywne zabawy dla dziecka, włączam mu piosenki dla dzieci. Maluch bardzo chętnie tańczy i śpiewa.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

            Zabawki dla małych dzieci dostępne są na http://www.smykoland.pl/zabawki-niemowlece.html . Możecie tutaj zajrzeć jeśli szukacie ciekawych zabawek, którymi możecie zająć swoje dzieci. Wybór zabawek naprawdę spory.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

              Moim zdaniem idealnie sprawdzają się place zabaw. Dziecko może wyjść z domu, rusza się na świeżym powietrzu, same plusy. Siostra ma w ogóle dom z ogrodem i postawiła sobie urządzenie z tej firmy http://spil.pl/ i teraz ma cały czas dziecko na oku, a może robić sobie w kuchni co chce, bo akurat ma okno prosto na to, co się tam dzieje. Mega wygodne rozwiązanie, choć jak wiadomo, raczej dla starszych dzieci, których nie trzeba prowadzić już ze wszystkim za rączkę

              Skomentuj


                #97
                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                Witam
                Moim zdaniem fajnie jest wymyślić z dzieckiem jakąś kreatywną zabawę, zachęcić go w najprostszy sposób. Np. wyciąć z ziemniaków pięczątki, stworzyć różne formy i za pomocą farby odbić je na kartce, kolejną kreatywną zabawą może być odbijanie rączek i stópek (umalowanych w farbie) na jakimś dużym kartonie bądź płótnie, można zaangażować do tego całą rodzinę i zrobić piękny obrazek na ścianę.
                Dla małych dzieci 3-4 latków można pobawić się w przesypywanie grochu, mąki czy innych dostępnych produktów, do naczyń o różnej wielkości, zabawa kreatywna .
                Jest mnóstwo możliwości na stworzenie własnej zabawy z dzieckiem korzystając z rzeczy które mamy w domu, ale często idziemy na łatwiznę kupując dziecku różne zabawki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                  Na mojego synka działa np zgniatanie wyrwanych stron z gazetu i póżniej rzycanie tych papierowych kulek np do plastikowej miski ustawionej na środku pokoju

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                    My mamy taki osobisty plac zabaw, ale to tylko latem. Synek ma tam piaskownicę, basen, huśtawkę. Fajnie sie tam bawi i aż szkoda nam było, ze przyszła zima.

                    Skomentuj


                      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                      Zawsze w zimie można udać się też na takie place zabaw do miasta z kolorowymi piłkami itp zabawa może być super ale ja też czasem mam obawy czy dzieci nie złapią tam jakieś przeziębienia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                        Ja zima unikam takich miejsc. Nie chcę, a by synek mi sie zaraził. Wystarczy, zę do rodziny jedziemy i tam jest dużo dzieci. Fajnie sie z nimi bawi.

                        Skomentuj


                          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                          Rodzina i znajomi z dziećmi są chyba najbezpieczniejszym towarzystwem dla naszych maluchów bo oni otwarcie powiedzą Ci np gdy dziecko jest chore

                          Skomentuj


                            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                            Wiele rodziców prowadzi swoje dzieci do takich miejsc mimo iż wiedzą, ze dziecko jest chore i nie powinno mieć kontaktu z innymi maluszkami bo zarazi.

                            Skomentuj


                              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                              ja już z utęsknieniem czekam na wiosnę i lato i powoli liczę na to, że synek zacznie w końcu mniej chorować bo już jesteśmy tym zmęczeni oboje ;(

                              Skomentuj


                                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                                Czasami trzeba się nieźle natrudzić żeby zająć dziecku czas, ja ostatnio kilka fajnych pomysłów tutaj znalazłam https://badzdlamnie.pl/badz-dla-mnie...-kapsula-czasu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X