Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Jeśli mielibyśmy gdzieś pojechać na weekend to na 100% byłyby to Polskie Bieszczady. Byłam tam raz i było niesamowicie pięknie. Nie ma tam tylu ludzi co w Tatrach. Cisza, spokój, idealnie
    Mama małego Adriana. Niestety poważnie choruje, ale staramy się dać mu jak najszczęśliwsze życie. Sama pracuję jako księgowa Jelenia Góra wspomaga nas finansowo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Też chcieliśmy wyjechać na weekend nad morze, ale potem stwierdziliśmy, że za długo będziemy jechać, a to przecież tylko dwa dni. I w zamian za morze pojechaliśmy, uwaga... do Borysewa do zoo safari :P i była to bardzo fajna wycieczka, dzieci pierwszy raz były w zoo i chodziły z takimi minami -> :O
      I nie trzeba jechać 5 godzin w jedną stronę, chociaż zależy skąd się jedzie

      Skomentuj


        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Ja bardzo często takich weekendowych ofert szukam na Grouponie i tym podobnych stronach. Moi znajomi natomiast tego lata wynajmowali tego typu auta: http://www.campernord.pl i jeździli po całym kraju bez martwienia się o hotel. W przyszłym roku może i my tak zrobimy.

        Skomentuj


          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Zakopane - jest piękne jesienią

          Skomentuj


            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Ja tam polecam wyjazd do Krakowa i tam spędzenie naprawdę miłego weekendu. Ew. skorzystać z jakiś katalogów Polskich miast i wybrać ten najlepszy. Chodzi o takie katalogi jak np. Katalog biur rachunkowych.

            Skomentuj


              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Polecam Szklarską Porębę która pięknie wygląda zwłaszcza jesienią

              Skomentuj


                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                Fajne sa góry Wałbrzyskie, przyjemne szlaki na górską wyprawę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  A co warto zobaczyć na Śląsku? Mąż strasznie chciałby pójść m.in. do kopalni Guido w Zabrzu. Co jeszcze byłoby ciekawe? I jaki hotel polecacie? Myślałam nad Hotelem Diament, bo mają fajne akcje promocyjne http://www.hotelediament.pl/start/di...y-dzien-dobry/ . Przy dokonaniu rezerwacji w określonym dniu można dostać nawet 40% rabatu. Znacie ten hotel?

                  Skomentuj


                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Ja polecam wybrać się z Bieszczady i szlak Połoninami coś cudownego Solina piękny widok o każdej porze roku
                    Jestem Amelia, kocham mojego synka Adasia najbardziej na świecie, prowadzę biuro rachunkowe Jelenia Góra to nasze miejsce zamieszkania.

                    Skomentuj


                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Ja polecam Kraków. Z rodziną często tam jeździmy na weekend. I nigdy nie żałujemy bo atrakcje dla dzieci w Krakowie są naprawdę interesujące i każde dziecko na pewno będzie zadowolone z wizyty. Przetestowałam i polecam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Masz tyle miejsc w ktore możesz jechać... Ja mam cała listę miejsc które chciałabym zobaczyć W pierwszej kolejności chyba wybiorę się do Hotel Bukowina w Tatrach Potrzebuję odpoczynku w SPA i spacerów po górach.

                        Skomentuj


                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Dla mnie najbardziej relaksującym miejscem byłoby spa może być to np. hotel Gołębiewski w Mikołajkach nawet dziś wspomniałam mężowi, że mógłby mi zrobić niespodziankę i wykupić karnet na masaże już nie ważne gdzie aby tylko doładować akumulatory

                          Skomentuj


                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Jedź do Poznania, na pewno nie będziesz się nudzić.
                            Możesz nocować m.in w hotelu puro na starym miescie. Sama myślę o wycieczce do Poznania, to miasto ma coś w sobie. Byłam tam kilka lat temu i się zakochałam.

                            Skomentuj


                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Może góry? Teraz jest idealny czas na wyjazd w góry. Zobacz sobie ten hotel w zakopanem. Sama się zastanawiam nad weekendem w górach. Uwielbiam polskie góry szczególnie jesienią. Mam mieć trochę wolnego i fajnie byłoby spędzić ten czas gdzie indziej niż w domu.

                              Skomentuj


                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Tak jak piszecie, polecam wyjazd do SPA. Szczególnie chętnie odwiedzam hotel Perła Południa w Rytrze. Beskidy są w ogóle bardzo malowniczym miejscem, a ilość turystów jest stosunkowo niewielka. Rytro słynie też z bardzo dobrze przygotowanych stoków narciarskich, a hotel, o którym piszę, jest położony bardzo blisko. Można też wirtualnie zwiedzić cały obiekt - na stronie internetowej http://perlapoludnia.pl jest dostępna opcja wirtualnego spaceru. Polecam obejrzeć pomieszczenia SPA - bardzo przytulne i ciepłe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X