Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Moja propozycja to Park Jurajski Bałtów - świetny pomysł na wyjazd i z młodszym i ze starszym dzieckiem http://szczepimy.com.pl/baltowski-ko...brej-przygody/

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Na weekend warto wybrać się w Bieszczady Od siebie mogę polecić hotel SPA Jest świetnie wyposażony, w pięknej okolicy a ceny są bardzo ok. Sama rozważam wyjazd do tego miejsca ale na urlop. Na weekend póki co nigdzie się nie wybieram bo niestety nie mam czasu.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        W sumie to fakt - Bieszczady to dobry pomysł. A Roztocze?

        Skomentuj


          #79
          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Na szybki wypad, stricte weekendowy polecam Kazimierz. Jest pięknie, a na dłużej też nie ma co, bo nie za bardzo jest co robić. Idealny na krótki wyjazd.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Zimą byliśmy w Karpaczu, latem jedziemy do Darłówka Karpacz fajny, przyjazny z dzieckiem w dobrym hotelu jest co robić a nad polskim morzem daaanwno nie byłam więc mega się cieszę że jedziemy w tym roku oprócz tego we Wrocławiu zoo i afrykarium, termy maltańskie w Poznaniu. Co roku jeździmy też do Olejnicy w wielkopolsce, cisza spokój, jeziorko obok, zostawiamy sprzęty elektroniczne i wypoczywamy

            Skomentuj


              #81
              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Z racji miejsca zamieszkania i miłości do gór, na weekend (zwłaszcza dłuższy) jeżdżę do Zakopanego. Już od lat zresztą, dlatego mam tam kilka miejsc, tras i ośrodków, które odwiedzam regularnie. W tym roku zatrzymamy się na pewno w Nosalowym Dworze i chyba pójdziemy na Czerwone Wierchy - moja ulubiona konfiguracja

              Skomentuj


                #82
                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                Ja ostatni weekend spędziłam w Zakopanem. To był w sumie spontaniczny wyjazd, spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyliśmy. Noc spędziliśmy w hotelu Kasprowy (www.kasprowy.pl) i chociaż zawsze myslałam że to prl-owski przezytek to byłam bardzo miło zaskoczona. Pokój dostaliśmy bez problemu, łóżeczko dla dziecka wstawili bardzo szybko pomimo już dość późnej pory, jedzenie rewelacja i już zastanawiamy się czy nie pojechać tam na wakacje bo mają super ofertę, ale najważniejsze to dolinki tatrzańskie, tym razem postawiliśmy na te po słowackiej stronie i to był strzał w dziesiatkę. Zaraz za granicą na Łysej Polanie już pierwsza z nich, kawałek w stronę popradu dolinka Białej Wody - na prawdę super, mało ludzi, cisza, spokój, szum wody. Polecam! Dziecko spokojnie może podróżować w wózku, chociaż my preferujemy nosidełko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Na weekend warto wybrać sie do Olsztyna Fajne miasteczko... można poleżeć nad jeziorkiem albo pozwiedzać miasto Na krótki wypad na prawdę opłaca się pojechać . I dla dzieci i dla dorosłych cos się znajdzie

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-ap...otkoterminowy/ tutaj będzie idealnie Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych kryteriów wyboru apartamentów na doby w Krakowie jest ich lokalizacja. Apartamenty Aurora zapraszają wszystkie osoby, które zainteresowane są odpoczynkiem w komfortowych warunkach w niedalekiej odległości (15 minut pieszo) od Rynku Głównego).
                    Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wypad nad polskie morze - Jelitkowo to chyba najlepszy wybór dla całej rodziny z małym dzieckiem. Spokój i cisza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        O Jelitkowie słyszałam już nieraz od rodziny ale jeszcze tam nie byliśmy. Ostatnio natomiast byliśmy w JuraParku w Bałtowie, frajda dla całej rodziny! http://szczepimy.com.pl/baltowski-ko...brej-przygody/

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Z dzieckiem na weekend mogę polecić http://magiczneogrody.com/ Niedaleko jest Kazimierz Dolny i janowiec gdzie także znaleźć można wiele atrakcji. Miejsce warte odwiedzenia- weekend w sam raz

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Jeśli wypad we dwoje na romantyczny weekend to zdecydowanie http://www.hotelponiatowski.pl/. Po prostu przepięknie! Hotel i otoczenie...no i blisko Warszawy, zawsze można zrobić sobie wypad na nocne zwiedzanie

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Na romantyczny weekend warto wybrać się do wrocławia
                              Zobacz sobie co ma do zaoferowania hotel Puro we wrocławiu.
                              Sama z chęcią bym się tam wybrała. Wrocław to przepiękne miasto z mnóstwem atrakcji, nie można się tam nudzić Ja osobiście uwielbiam zwiedzać.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                A ja z kolei polecam http://hotelmagellan.pl
                                Jest to niedrogi hotel 3 gwiazdkowy położony z dala od miasta, 50km od Łodzi i 100km od Warszawy i Czestochowy. Znajdziesz tam SPA, basen, sauny i zabiegi pielęgnacyjne. Jeżeli chcesz się wybrać ze swoim mężczyzną na romantyczny weekend to polecam pakiet "zaręczyny", który gwarantuje kolację na dachu hotelu lub piknik na trawie Super sprawa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X