Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Osobom z woj. małopolskiego polecam wypad do Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie - to teren bogaty we wspaniałe krajobrazy (fantastyczne skały wapienne, źródła i jaskinie) i liczne zabytki. W tej okolicy mogę polecić hotel "Kochanów" http://www.kochanow.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Nasze młode tez lubi po parkach i lasach chodzić - mały przyrodnik

      Skomentuj


        #63
        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Hmm... A co powiecie na apartamenty Wrocław rynek? Wrocław jest miastem, które na weekendowe szaleństwo nadaje się idealnie. I pozwiedzać można, i pobawić się, i poleniuchować

        Skomentuj


          #64
          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Byłam kilka razy we Wrocławiu, ale znacznie bardziej podoba mi się Kraków. Z resztą zgadzam się z opinią jednej z moich przedmówczyń, że w zasadzie w każdym mieście można znaleźć coś ciekawego do zwiedzania, a jeżeli chodzi o dawną stolicę Polski samych zabytków jest bardzo dużo. Co więcej można sobie w fajniej cenie wynająć tego typu apartament i zwiedzać miasto do woli.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Sądzę, ze na tego typu wyjazdy bardzo dobry jest Poznań. Miasto jest ciekawe a i noclegi nie drogie, mi udało się znaleźć tutaj http://nest.poznan.pl/, bardzo fajne pokoje gościnne.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Ja ostatnio była we Wrocławiu i bardzo spodobało mi sie to miasto i jestem pewna, ze synkowi tez by tam bardzo sie podobało. Jest tam naprawdę wiele miejsc, gdzie małe dziecko moze się pobawić, pooglądać. Polecam.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                W zasadzie pomysłów jest bardzo wiele,to moim zdaniem zależy czy chcecie spędzić czas zwiedzając zabytki czy raczej wypoczywając,bo jeżeli opcja nr 2 to polecam wyjazd w Tatry

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Moja propozycja na aktywny weekend w stolicy to Park Linowy. Można tam zabrać już trzylatka http://szczepimy.com.pl/chcecie-pocz...owego-bielany/

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Ja w najbliższym czasie wybieram się z mężem i dziećmi do parku przygody Kulturinsel. Co prawda to nie w Polsce, ale tuż obok, bo na granicy z Niemcami. Dla mnie to bez różnicy, bo mam blisko z Wrocławia - chyba trochę ponad 150km. Koleżanka mi poleciła to miejsce, a ma dzieci w podobnym wieku co moje, więc chyba to dobry wybór. Dam znać jak było

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      My niestety za bardzo nie jesteśmy mobilni, więc musimy szukać miejsc w stolicy albo blisko niej. To znaczy wiem, że są pociągi itp. ale boję się z małym dzieckie i jeszcze w ciąży jeździć pociągiem lub autobusem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        W takim razie ja również coś polecę.Jest to Warszawa chociaż moim zdaniem weekend to zdecydowanie za mało aby zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca jakie ma do zaoferowania. Jakiś czas temu odwiedziłam Warszawę z dzieciakami i byliśmy w :
                        centrum nauki Kopernik
                        Muzeum Powstania Warszawskiego
                        Muzeum Miasta Warszawy
                        Zamku
                        No i łazienkach

                        I powiem Wam,że był to bardzo intensywny tryb zwiedzania niemniej dzieciaki były zachwycone. Dodam równie,że wynajmowaliśmy nie hotel ale ten 2-pokojowy apartament:
                        http://www.warsaw4you.com/warszawa-a...arecka-3-100-1

                        Znacznie wygodniejsza opcja. Mieliśmy dostęp do kuchni i więcej przestrzeni.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          A ja Wam polecam Wrocław! Na spacery z maluszkami znajdziecie tu sporo parków w któych są na prawdę fajne place zabaw. Na rodziny wyjazd polecam też Afrykarium

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Osobiście jestem zdania, że w każdym polskim mieście jest coś godnego uwagi. Jak do tej pory nie miałam jeszcze okazji odwiedzić Łodzi, ale chciałabym tam w końcu pojechać, bo jest to naprawdę piękne miasto i ma bardzo bogatą historię. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się to zrobić, tym bardziej że udało mi się natrafić na ciekawą ofertę łódź noclegi .

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              A ja Wam polecam Wrocław! Na spacery z maluszkami znajdziecie tu sporo parków w któych są na prawdę fajne place zabaw. Na rodziny wyjazd polecam też Afrykarium
                              Przyznaje Wrocław jest wart zwiedzenia. Są ciekawe miejsca, Panorama Racławicka, Zoo z Afrykarium, Hala Stulecia i przede wszytkim rynek który jest piękny.
                              Warto również wybrać się do Poznania, Krakowa na rynek. Polecam również małe miejscowości mi bardzo podoba się Cedynia i jej okolice.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Na weekendowy wypad najlepsze są jeziora. Oczywiście, jeśli ktoś mieszka bardzo daleko to góry też są fajną opcją. Jednak gdy jest cieplutko to kocyk i jeziorko jest najlepszym wyjściem.
                                Kto ma Węgra za przyjaciela, ten w życiu nie potrzebuje mieć wrogów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X