Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    A jeździcie czasem na jakieś wycieczki? co powiecie na taki rodzinny park rozrywki?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      A ja proponuj wybrać się nad morze. Zimą nad morzem równiez jest ciekawie, znajduje się tam wiele atrakcji, które warto jest sobie zobaczyć. Co najważniejsze nie ma tylu turystów tak więc można spokojnie oraz wygodnie sobie wypocząć.
      Proponuję zerknąć sobie na stronę:
      http://www.dhapartamenty.pl/ - obecnie jest tam sporo mieszkań do wynajęcia nad morzem ( konkretnie w Trójmieście, w Gdańsku). Sama zwykle preferuję tę formę wynajmu bo jest to dla mnie wygodniejsze, Większa przestrzeń oraz możńa dzieciaczkom przygotować jedzenie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        My często wyjeżdżamy na weeknend na kajaki. Wypożyczamy je tutaj i ruszamy! świetna zabawa zarówno dla nas jak i dla naszego synka Polecam!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          O to mnie zaciekawiłaś tym szlakiem Orlich Gniazd bo strasznie lubię wszelkiego rodzaju zamki i twierdze i historie z nimi związane.
          To może zainteresowały by Cię również poniemieckie bunkry, których nie brakuje na Mazurach? Fajna taka wycieczka - ruszyć szlakiem tych bunkrów.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Moim zdaniem warto zobaczyć Gdańsk, Wrocław i Kraków. Tutaj http://www.apartament-krakow.pl/ widziałam ostatnio bardzo atrakcyjne apartamenty w centrum Krakowa. Sama zastanawiam się nad weekendowym wypadek do Krk.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Jeśli kogoś stać to słyszałam, że hotel Gołębieski ma nianię na etacie. My jednak wyjeżdżamy zawsze do pensjonatów ponieważ zależy nam aby nocleg był tani a większość czasu spędzamy na plaży lub bawiąc się na świeżym powietrzu

              Skomentuj


                #52
                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                My wyjeżdżamy w różne miejsca, a zawsze bierzemy ze sobą rowery. niestety, nie wszędzie mamy je gdzie trzymać. Przecież taki stojak rowerowy nie jest drogi https://calus-p.pl/46-spirala/82-sto...rala-mala.html czemu nikt o to nie dba? Moje dziecko już złapało bakcyla, ale widze, że jest z tym duży problem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  my bylismy w Krakowie tutaj https://studiokrak.wordpress.com/ 2 tyg temu, znalazłam ogloszenie na olx ktore przypadlo mi do gustu cena takze. Jestem bardzo zadowolona, ciepło, czysto, wszystko co trzeba jest w apartamencie, fajna lokalizacja stare miasto wiec samo centrum , wszedzie blisko w poblizu masa restauracji, kafejek, zabytków itp., ładna odnowiona kamienica i wg mnie dosc przystepna cena. Wczesniej jezdzilismy do hoteli ale takie mieszkanko to jednak wieksza swoboda a w przyp. wyjazdu z dzieckiem wygoda (kuchnia)

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Tak naprawdę jeśli chodzi o większe miasta to spokojnie można w każdym spędzić weekend i na pewno będzie co robić. Chociażby na przykładzie warszawy jest tam cała masa miejsc takich jak centrum kopernik na które zejdzie cały dzień są też bardziej specyficzne ale równie fajne miejsca jak wrongroom - http://wrongroom.pl/ mniej znane miejsce, ale dające fajną rozrywkę. Także w każdym mieście można poszukać tego typu atrakcji i sobie zorganizować weekend czy dzień.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Ja polecam Góry Świętokrzyskie, cisza spokój i świeże powietrze to największe atuty.
                      Warto tam się wybrać a poszukać noclegu można TU

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Może dół Polski - Nasze piękne góry, termy ? Zakopane, Białka? Czego chcieć więcej

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Na weekend to wypad nad polskie morze o tej porze roku też, bo jest korzystnie cenowo zwłaszcza jak się wybieramy z rodzinką. W ferie wybrałam się na urlop z dziećmi do Primavera w Jastrzębiej Górze i bardzo nam się spodobał ten hotel, bo mają mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, nie bez powodu to hotel przyjazny rodzinie. Mąż szalał z dzieciakami na basenie, a ja siedziałam w SPA pół dnia, jak dla mnie idealne rozwiązanie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Ja na weekendowy wypad polecam Wrocław. Byliśmy tam ostatnio w Zoo i synkowi bardzo się podobało. Bardzo fajna atrakcja dla dzieci i nie ma obawy, że dziecko nam sie zgubi. Mozna tam spędzić pół dnia.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Warszawa, jeśli macie dzieci w wieku przedszkolnym polecam Centrum Nauki Kopernik - sama świetnie się tam bawię.
                              Weekend nad morzem zawsze jest świetnym rozwiązaniem, ale z dziećmi bezpieczniej jest w mniej zatłoczonych miejsowościach.
                              Góry dla aktywnych są fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy dzieci posiadają za dużo energii

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Zakopane - kocham to miejsce!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X