Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

książka dla 10-latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    książka dla 10-latka

    Czy są tu mamy starszych dzieci? Synek idzie na urodziny do kumpla z podwórka, który kończy 10 lat. Lubi czytać i czyta dużo (kumpel, choć synek też ), ostatnio hitem był Baśniobór i Felix, Net i Nika - chcielibyśmy kupić mu coś, co najchętniej ma wiele części - wtedy łatwo o kolejne prezenty
  •    
       

    #2
    Odp: książka dla 10-latka

    ja bym powiedziala,ze 10-latki sa w takim wieku,ze mnostwo fajnych rzeczy ksiazkowych mozna im kupic
    a cos takiego: http://www.skapiec.pl/site/cat/1043/comp/733010 ? ostatnio moj maluch dostał to od kolezanki na 9 urodziny zawzsze sie bawia w rycerzy,wiec super sprawa

    Skomentuj


      #3
      Odp: książka dla 10-latka

      Na pewno jest bardzo dużo fajnych i ciekawych książek dla dziecka,jednak pytanie czy 10 latek na pewno będzie chciał czytać bo dobrze wiemy ile do zaoferowania ma internet oraz komputery...
      Last edited by BabyBest_pl; 11-04-2014, 13:35.

      Skomentuj


        #4
        Odp: książka dla 10-latka

        Mój Franek uwielbia Jaśki, dlatego ostatnio kupiłam mu drugą część - Jaśki repeta i okazały się równie zabawne jak pierwsze Jaśki to niezłe urwisy i na pewno nie pozwolą się nudzić!
        Attached Files

        Skomentuj


          #5
          Odp: książka dla 10-latka

          dla starszych dzieci polecam dziennik cwaniaczka i zmierzch mój dziesięciolatek przeczytał wszystkie 3 tomy zmierzchu, to super opowieść

          Skomentuj

                 
          Working...
          X