Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

    Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
    Jest jeszcze opcja wyjazdu bez męża
    Myslę że byłoby mu przykro, to miały byc nasze oierwsze wakacje nad morzem z Majką i chciałby pojechac z nami. zresztą mi też byłby łatwiej, bo sama to bym sie tylko umeczyła w pilnowaniu małej. Pewnie i tak sie razem przejedziemy nad to morze ale tylko na weekend.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

      jjmka ja tez bez meza nie potrafilabym wyjechac - szkoda by mi go było ze zostaje sam, pracuje i wogóle zle samej by mi było - ale Wy moze jedźcie normalnie jak masz zaplanowane a mąz niech dojedzie - czy takopcja tez Cie nie satyfakcjonuje?

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

        Muszę przynać, że podróż z małym dzieckiem bez męża, albo drugiej osoby do pomocy to duże wyzwanie. Mnie się tak zdarza podróżować i sporo osób się dziwi

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

          Ja często jeżdżę sama do moich rodziców, 100 km i to odkąd Majka skończyła 2 miesiące, ale jest zawsze bardzo grzeczna w samochodzie więc nie ma z nią problemu. Właściwie zaraz zasypia jak tylko do samochodu wsiada. Ale na wakacje to tylko z mężem

          Skomentuj


            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

            Wakacje z dzieckiem - szczególnie z niemowlęciem to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodziny. Decyzja o tym kiedy pierwszy raz można wybrać się z dzieckiem dalej niż na spacer do parku zależy przede wszystkim od tego jak pewnie czujemy się w roli matki, a także od tego jak czuje się nasze niemowlę. Mówi się o tym, iż możemy wybrać się na dłuższy wyjazd wtedy, gdy dziecko skończy 4 miesiące, ponieważ ma wówczas na tyle silny organizm, by szybko przyzwyczaić się do nowego klimatu i otoczenia. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wyjazd na łono natury, tam gdzie będzie świeże powietrze tak, by niepotrzebnie nie fundować dziecku diametralnej zmiany klimatu.

            Skomentuj


              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

              Ja bardzo polecam między zdroje, tam bardzo wypoczęliśmy i to z zaledwie siedmiomiesięcznym dzieckiem, poza sezonem, nie było ludzi

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                A ja jestem zdania,że warto jest wybrać sie na wycieczkę do jakiegoś fajnego parku. Jeśli mieszkacie w Warszawie to macie naprawdę wiele przeróżnych opcji. Zobaczcie jaka wycieczka jest na przykład oferowana przez biuro Avia Tour Travel:
                http://aviatourtravel.pl/dino-park-kolacinek/

                Do Dino Parku w Kolacinku. Koszt za jedną osobę to tylko 50 zł ( opiekunowie są gratis).
                Na miejscu jest wiele atrakcji. Plac zabaw, park rozrywki. Wystawa geologiczna. Małpi gaj.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                  Mnie ostatnio zaciekawił park iluzji
                  http://www.farmailuzji.pl/
                  jednak myślę, ze mała jest jeszcze troszeczke za mała na takie atrakcje, wiec może w przyszłym roku się udamy

                  Skomentuj


                    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                    Może do Białki Tatrzańskiej? Widziałam ofertę Termy Białka - http://www.termabialka.pl/ i wydaje mi się, że to miejsce idealne zarówno dla dzieci jak i rodziców. Nam morze już uszami wychodzi dlatego w tym roku albo zostaniemy w domu albo pojedziemy w góry.

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                      Ja staram się wybierać miejsca, w których nie będzie się nudziło ani dziecko ani ja z mężem. Powiem Wam,że jakiś czas temu wybraliśmy się do Białki Tatrzańskiej. Znajomi polecili nam wyjazd ponieważ mówili, że podobało im sie tam bardziej niż w Zakopanem i mieli rację . Jest taniej, spokojniej, Okolice przepiękne, wiele tras spacerowych.
                      A na miejscu znajduje się świetny ośrodek - termy:
                      http://www.termabialka.pl/

                      Jest to olbrzymi kompleks basenów oraz saun. Dzieci miały taką radochę,że nie chciały stamtąd wyjść po całym spędzonym tam dniu. Można tam równiez kupić sobie obiad.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                        Rodzinna wycieczka powinna być przede wszystkim dobrze zaplanowana. Dzieci szybko się nudzą, więc trzeba im zapewnić jak najwięcej atrakcji.

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                          Z dzieckiem na wakacje trzeba jechać tam, gdzie jest wiecznie ciepło. Bo jeżeli polecimy w miejsce z niepewną pogodą, jak np. polskie morze, to cały wyjazd morze lać, a wtedy dziecko się zapłacze z nudów. Lepiej nie ryzykować.

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                            Dziewczyny a możecie mi doradzić co najlepiej zabrac na plażę z małym dzieckiem (2 lata) w prawdzie mamy w planach tylko 4-dniowy wyjazd, ale jedziemy z małą pierwszy raz i nie wiem od czego zacząć. Najbardziej to chodzi mi o takie rzeczy ochronne, typy parawan, parasol?? Może macie jeszcze jakieś pomysły, chętnie skorzystam.

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                              Proszę - http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php Cały pakiet rodzinny. Dzieci za darmo, zajęcia dla nich, animacje, również imprezy. Jest sauna, basen, plaża, kort, boiska - a teraz policzcie sobie ile za to samo zapłacilibyście poza granicami Polski ;-)

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                                Najlepiej wybierzcie się na wakacje własnym samochodem. Sami wybierzecie sobie miejsce, plażę i hotel. My w sierpniu wyjeżdżamy do Chorwacji. Za tydzień zrobimy przegląd w http://skp.vcentrum.pl i jak samochód będzie sprawny, spokojnie będziemy mogli jechać na wakacje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X