Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

    ja wybiorę na pewno coś z eurobon.pl - mają sporo ofert na podróże, połowę taniej a miejsca świetne no i jak się wykupi bon to w zasadzie cała wycieczka jest już zorganizowana i niczym nie trzeba się martwić

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

      Pewna dobra pogoda i atrakcje i niedrogo w miarę i dla rodziców relaks - tylo Bułgaria

      Skomentuj


        #63
        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

        Interesującym kierunkiem jest również Lubelszczyzna - szczególnie mam tutaj na myśli Jezioro Białe w Okunince. Jest tutaj stosunkowo tanio. Polecam również wypad weekendowy do Warszawy. Największe nagromadzenie muzeów, zabytków itd w jednym miejscu. A spać można np tutaj: http://www.bwfelix.pl/ - rezerwacja z odpowiednim wyprzedzeniem to gwarancja niskiej ceny

        Skomentuj


          #64
          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

          Na weekend najlepiej chyba jednak wybrać się do Krakowa, Wrocławia lub Poznania. Warszawa jest chyba dosyć nudna dla dzieci. Idealną lokalizacją na wakacje jest z kolei morze, bo maluchy je uwielbiają i mają tam co robić w przeciwieństwie do gór np.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

            Ja jeżdżę z rodzinką na mazury od kilku już lat. Każdy polecał mi gospodarstwo agroturystyczne - bo to dobre dla dzieci etc. tylko, że ja ich nie lubię :/ Kiedyś znajomi polecili nam hotel Księżycowy Dworek, niedaleko jeziora Siercze i od tamtej pory jesteśmy stałymi bywalcami. Dzieci mogą się wybiegać, bo tereny wokół są przepiękne, woda bardzo blisko, a przy tym ja też mam coś z życia, bo mogę poodpoczywać w SPA

            Skomentuj


              #66
              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

              Cześć Ja ostatnio byłam z moim 2,5 letnim synkiem w Bieszczadach na weekendzie majowym. Byliśmy w okolicach Ustrzyk Dolnych, widoczki były przepiękne. Nocowaliśmy w http://rabe.pl, gdzie był super plac zabaw. A wieczorem mogłam skorzystać z oferty zabiegów pielęgnacyjnych Pozdrawiam.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                Ze swojej strony mogę polecić park rozrywki Zatorland, z którego niedawno wróciliśmy z dziećmi. Szkoda tylko, że nie zarezerwowaliśmy większej ilości czasu bo dzieci nie można było wyciągnąć z tych parków tematycznych, a zwłaszcza z Parku Bajek i Wodnych Stworzeń. Rejs gondolą także był ciekawy. Może wybierzemy się jeszcze we wrześniu na Live Festival, można będzie zobaczyć wiele znanych gwiazd z tv i zespołów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                  My z mężem w przyszłym tygodniu zabieramy dzieci nad jezioro zegrzyńskie do centrum rekreacyjnego Promenada - może warszawiacy znają to miejsce bo leży zaledwie pół godziny samochodem od Wawy. A zupełnie inny świat. Cisza spokój, ładna przyroda.
                  No i wiele atrakcji dla maluchów tak więc raczej nie ma opcji na nudę. Przynajmniej moje dzieci bardzo lubią tam spędzać czas. Zawsze narzekały jak jeździliśmy tam na weekendy i musieliśmy szybko opuszczać miejsce tak więc w tym roku wynajęliśmy tam cały tydzień.
                  Mam tylko nadzieję,że pogoda się utrzyma.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                    Na wakacje takie tradycyjne (tydzień lub 2) uwielbiam Polskie morze.
                    Mamy cudowne palże i dzieci mają co porabiać i dorośli zadowoleni. Zawsze się coś dzieje i można spokojnie odpocząć.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                      Napisane przez tola23 Pokaż wiadomość
                      Na wakacje takie tradycyjne (tydzień lub 2) uwielbiam Polskie morze.
                      Mamy cudowne palże i dzieci mają co porabiać i dorośli zadowoleni. Zawsze się coś dzieje i można spokojnie odpocząć.
                      Jak byłam w Krynicy to przepraszam, ale nie dziwię się czemu się mówi, że do Egiptu taniej. Po prostu ceny porażają :/

                      Lepiej ze znajomymi na mazurach domek w dobrej lokalizacji wynająć, a na prawdę szeroki wybór jest nawet w sezonie. Często i gęsto ludzie rezygnują i można fajne ceny wynegocjować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                        My z mężem w przyszłym tygodniu zabieramy dzieci nad jezioro zegrzyńskie do centrum rekreacyjnego Promenada - może warszawiacy znają to miejsce bo leży zaledwie pół godziny samochodem od Wawy. A zupełnie inny świat. Cisza spokój, ładna przyroda.
                        No i wiele atrakcji dla maluchów tak więc raczej nie ma opcji na nudę. Przynajmniej moje dzieci bardzo lubią tam spędzać czas. Zawsze narzekały jak jeździliśmy tam na weekendy i musieliśmy szybko opuszczać miejsce tak więc w tym roku wynajęliśmy tam cały tydzień.
                        Mam tylko nadzieję,że pogoda się utrzyma.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                          Ja w tym roku wybieram się nad morze. Ale dopiero we wrześniu, bo mąż ma wtedy wolne. Mam nadzieję, ze pogoda dopisze i małą będzie mogła jeszcze pomoczyć nogi w Bałtyku. No a jak nie będę musiała chodzić po plaży w ciepłej kurtce

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                            Napisane przez tola23 Pokaż wiadomość
                            Na wakacje takie tradycyjne (tydzień lub 2) uwielbiam Polskie morze.
                            Mamy cudowne palże i dzieci mają co porabiać i dorośli zadowoleni. Zawsze się coś dzieje i można spokojnie odpocząć.
                            ja również kocham polskie morze a w tym roku pogoda dopisuje

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                              Polskie morze i piaszczysta plaża to jest to, tylko przyznam że z roku na rok jest tam coraz tłoczniej. Są jeszcze miejsca takie jak Dębki czy Sianożęty, urokliwe miejscowości bez dużej infrastruktury i służące głównie do spokojnego wypoczynku, ale należą do mniejszości. A w wyjące i ryczace kurorty nie ma co sie pchać.
                              Dla mnie w tym roku wakacje niestety się skończyły na wybraniu nowego grilla (ale było gadania), przejeździe na działeczkę, walce z komarami i bólu głowy. Co zrobić, może za rok.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                                Wrzesień nad naszym morzem jest często bardzo ładny Klimat się przesuwa tak więc na pewno widzisz jakie tutaj mamy obecnie długie jesienie? Poza tym na pewno będzie o wiele mniej turystów. Na kurtkę przeciwwiatrową jednak musisz się nastawić ponieważ nad morzem na pewno będzie wiało ( taka już specyfika).
                                Jeśli zastanawiasz się nad miejscowością to w Łebie jest super. Dla dzieciaków jest tam wiele fajnych atrakcji takich jak muzeum motyli czy też park dinozaurów. Kwatery na pewno będą wtedy w niższych cenach.
                                http://forum.mamotoja.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X