Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

    Serdecznie zapraszam Państwa na rodzinne wakacje na Mazury!

    Nasz domek położony jest w samym sercu Mazur, w otulinie lasu, na skraju Puszczy Piskiej. Jest to wygodny, dobrze wyposażony dom o wysokim standardzie. Jest to idealne miejsce, aby wyciszyć się, zregenerować siły, uporządkować myśli, uciec od codzienności, wielkiego miasta i żeby spędzić wspaniały czas z rodziną.

    Rezerwacja pod numerem tel.: 519 604 233

    Szczegółowa oferta na stronie: http://Villa-Relax.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

      Ja polecam Jastrzębią Górę. W zeszłym roku byłam tam jeszcze w ciąźy. Nocleg mieliśmy w hotelu La Siesta 150 m od morza. Bardzo wiele rodzin z maluszkami. W tym roku wrócimy tam tylko juź w tròjkę
      Last edited by gabrysio; 04-04-2014, 21:48.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

        My byliśmy nad morzem z dzieckiem

        Skomentuj


          #49
          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

          Jeśli wakacje z dzieckiem, to tylko jakieś większe miasto, które będzie w stanie sprostać dziecku, które jest żywiołowe i musi mieć non stop nowe źródła rozrywki i zabawy. Nie mówiąc już o udogodnieniach takich jak sklepy, apteki i lekarze.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

            A żadna z Was nie myślała, żeby kupić sobie działkę nad morzem? My w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na zakup. W tym roku ogrodziliśmy ją i postawiliśmy domek na kółkach - taki bez zezwolenia. Myślę, że własny kawałek ziemi w takim miejscu to dobry wybór, bo tanio i przyjemnie spędzimy wakacje.Takie działki nad morzem nie są drogie. Ceny zaczynają się od 28tys.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 14-05-2014, 12:57.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

              Działka nad morzem czy nad jeziorem to super sprawa, w zasadzie ceny nie są wygórowane, ale zależy jak i kto na to patrzy.. w zasadzie taka działka akurat mi się marzy, ale skąd wziąć te 28 tysięcy, no i zależy ile to metrów.. ktoś wie jakie ceny za metr? z dzieckiem można wybrać się właśnie nad morze

              Skomentuj


                #52
                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                Chyba pod względem majątku, a nie wypoczynku - bo trafić w Polsce na ładną pogodę to cud, a jeszcze na ciepłą wodę to już... W Zielonej Polanie maja basen, jest prywatna plaża, a jeśli pogoda nie dopisuje to są atrakcje na terenie ośrodka, okolica do zwiedzania. Nad polskie morze czy jeziora na pewno się w najbliższych latach nie wybierzemy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                  Działka nad morzem? Wydaje się dobrym pomysłem, ale tylko wtedy jeśli mieszkamy w odległości maksymalnie 100km od morza, bo kto będzie zaglądał częściej niż 2-3 razy w roku jeśli działka będzie 500km od nas?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                    Ale nad morzem jest drogo, kiedy nie ma pogody, to wieje nudą.
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 14-05-2014, 12:59.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                      To niestety prawda. Morze jest bardzo fajne, ale jest tam drogo, świeża ryba zwykle jest rybą mrożoną, ludzi mnóstwo, a i nawet pogoda rzadko dopisuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                        na polu namiotowym w Chłapowie nad naszym morzem mają bardzo dobre warunki dla rodzin z dziećmi, byłam tam w zeszłym roku i całe pole objęte jest monitoringiem, w dodatku pole podzielone jest na sektory, ja byłam w tym rodzinnym, gdzie są różne udogodnienia dla osób wypoczywających z dziećmi - najlepiej zajrzeć na stronę: http://www.lazurowe.com.pl/

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                          Chyba nie będę odkrywcza jeśli powiem, że nasze morze to bardzo dobry pomysł. My wyjeżdżamy w tym roku do Darłowa - już po raz drugi, aczkolwiek pokochałam to miejsce, a moje dzieciaki świetnie się tam bawią

                          Wiadomo, że na plaży należy bardzo uważać na dzieci: poparzenia słoneczne, piasek w oczach, ukąszenia owadów. Dla wszystkich mam, tutaj jest przydatny artykuł: http://www.mamazone.pl/artykuly/starsze-dziecko/zdrowie/2011/7-wypadkow-na-wakacjach-z-dzieckiem.aspx Może i to oczywiste co robić w takich sytuacjach, ale przed wyjazdem warto sobie to utrwalić

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                            Ja znam mnóstwo małżeństw., które podróżują z małymi dziećmi na wycieczki zagraniczne, moim zdaniem warto zdecydować się nawet na dłuższą podróż, tylko podstawą jest tu dobra organizacja, bo bez tego wakacje raczej udane nie będą niestety

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                              Myślę, że z dzieckiem można wszędzie jechać, właśnie kwestia organizacji .
                              naprawa komputerów

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                                No właśnie tu się nie zgodzę wszędzie raczej z dzieckiem się nie pojedzie. Ja np. nie lubię zatłoczonych miejsc bo mój mały ma tyle energii, że go gubię. Wolę jak jest większy spokój. Ostatnio byliśmy sobie na weekend z rodziną pod Krakowem dosloncespa.pl/pl/dla_dzieci/zabiegi_spa_dla_dzieci - bardzo fajna oferta jechaliśmy typowo pod SPA i są też zabiegi specjalnie przygotowane, dla dzieciaków. Do tego teren ogrodzony więc też wszystko było dużo łatwiejsze, dla mnie do upilnowania.
                                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 06-03-2015, 16:10.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X