Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baśnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Baśnie

    Czy Wasze pociechy grzecznei sluchaja jak sie im czyta? Ja mam krotkie ksiazki w twardych oprawach dla dzieci, czyta sie taka ksiazke w minute gora dwie, dzieci ledwo wytrzymuja;/;/ Moja mama kupila ogromna ksiazke piekne Basnie, ksiazka wyglada jak ze zlota dziewczynom sie spodobala ale oczywiscie nei do czytania;/ ja kzachecic male do sluchania basni??
  •    
       

    #2
    Odp: Baśnie

    ja moim chłopcom czytam od kiedy skończyli 7 miesięcy. Trudno wymagać od takich dzieci zainteresowania ale czytałam. Kiedy byli więksi wyglądało to tak że ja czytałam a oni biegali dookoła mnie, próbowali zabierać, ale ja i tak czytałam uparcie, jak mieli dwa lata zaczęli słuchać bardzo uważnie i tak jest do dzisiaj, sami wybierają którą bajkę chcą mieć przeczytaną,jeżeli jest krótka to wybierają kilka, jeśli długa to jedną, a jeżeli wierszyki to od jakiegoś czasu zaczeli uczyć się ich na pamięćtzn., ja zaczynam zdanie a oni kończą, no i najgorszą karą za bycie niegrzecznym jest właśnie nie czytanie bajek


    Skomentuj


      #3
      Odp: Baśnie

      moje juz "stare" baby i sluchac nadal nie chca;/ ogladac owszem ale czytanie ich nudzi;/;/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Baśnie

        Ja zawsze zaczynałam od tych z mała ilością stron, czytałam i czytałam jak BAGNES Zawsze dzieci przewracały mi kartki bo chciały zobaczyć następny obrazek, a ja czytałam i zaciskałam zęby Olka dokładnie robiła to samo -jak czytałam do spania ona wszystko robiła tylko nie lezała.Jak się kiedyś wkurzyłam i przestałam czytać -zamilkłam ,to moment siadła i "citaj mama".Widocznie dzieci maja świetną podzielnośc uwagi.Teraz Olka sama przychodzi z bajką i pyta czy czytamy.Jak nie mam czasu to ona mi czytaudaje ze słucham i pytam Tak? nie mozliwe? co ty? tak było? ona jest zachwycona i papla takie głupoty,stula niesamowicie i ma przy tym straszną frajde.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Baśnie

          koliberek coś w tym musi być bo moi też przestawali automatycznie rozrabiać kiedy ja przestawałam czytać.
          a teraz niesamowite jest to że Paweł, który ma duże problemy z koncentracją i skupieniem uwagi (efekt uboczny oburęczności), nie potrafi wysiedzieć 5 minut bez ruchu nawet na ulubionej bajce, kiedy czytam wieczorem słucha uważnie nawet dłuższej bajki.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Baśnie

            dzis na dobranoc udalo sie przeczytac krociotka ksiazeczke oby jutro tez sie udalo!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Baśnie

              EWELINEK powolutku małymi kroczkami, małe bajki ,krótkie a sama zobaczysz dadza sobie kiedyś przeczytać dlugą baśń.
              Ale wiecie co? zastanawiaja mnie sytuacje z filmów jak to rodzic czyta i dziecko zasypia? u mnie tak jeszcze nigdy się nie zdazyło a u was ? moje po bajce miały tysiace pytań, a wogóle chciały jeszcze.Zadna bajka nie działała na nie usypiająco...moze ja mam bajki sensacyjne z akcja? nie usypiajace?


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Baśnie

                no wlasnie moje wczoraj po bajce zaczyly wymyslac swoje i opowiadac glupotki))

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Baśnie

                  Ja podczas czytania daje Mai też książkę. Dzięki temu nie chodzi po łóżeczku tylko naśladuje mnie także ona czyta mi a ja Jej ...w tym samym czasie oczywiście istny cyrk... mówię Wam



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Baśnie

                    moja Olcia to i by moze posluchala ale Majcia? od razu zaczyna wariacje a Oluś papuga daje z nia hehe

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Baśnie

                      Mój bardzo lubi oglądać wszelkie książeczki, a na dobranoc jak mu czytam bajki to po prostu ma atak śmiechu, ale doczeka do końca. W dzień sam przedkłada kartki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Baśnie

                        Moja pociecha zawsze z ogromnym zainteresowaniem sluchal moich czytanek oraz bacznie sledzil obrazki

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Baśnie

                          Wiesz jak sie szybko zaczyna to potem nie ma żadnego problemu. Naszemu synkowi mąż czytał bajki jak jeszcze był w brzuchu. Potem jak się urodził to podczas karmienia i teraz ma 2 latka i uwielbia porę jak tata bierze książkę i siada na fotel bujany. Razem z misiem od razu wskakuje mu na kolana i słucha jak zaczarowany




                          -----------------
                          Twoje dziecko potrzebuje Podręczniki szkolne pamiętaj aby je zakupić.
                          Last edited by IwonaParis; 10-06-2013, 21:59.
                          Twoje dziecko potrzebuje Podręczniki szkolne pamiętaj aby je zakupić.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Baśnie

                            Czytane bajki to najlepsze co może być w kwestii rozbudzenia wyobraźni dziecka,to zaprocentuje w przyszłości wiem z doświadczenia,dziecko tym chętniej będzie samo czytało.


                            www.Amko.com.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              My przed snem puszczamy małemu Calineczkę, bardzo ją lubi i zawsze przy niej szybko zasypia.

                              ____________________
                              Mamy najniższe ceny na rynku. http://www.kuza-projekt.pl/kontakt.html Sam sprawdź!
                              Last edited by DeberaXyz70; 17-03-2014, 10:12.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X