Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bajki wczoraj i dziś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Bajki wczoraj i dziś

    Tak widziałam zapowiedź to bajka o czerwonym psie gigancie Dla nas to nowość, nigdy nie widzieliśmy tej bajki, także czekamy z niecierpliwością, co też ciekawego w niej będzie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Bajki wczoraj i dziś

      Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
      A wiecie, że od czerwca będzie znowu leciał Clifford? Widziałam na fan page stacji.
      Ooo, akurat jako prezent na dzień dziecka

      Skomentuj


        #48
        Odp: Bajki wczoraj i dziś

        A jak u was po dniu dziecka?? My wyjątkowo zaszeleliśmy i kupiliśmy maluchom trampolinę. Jaka była radość aż sama poskakałam Cały dzień tam spędzili z dwugodzinną przerwą na maraton z Kucykami Pony. Skąd te dzieciaki czerpią siłę??

        Skomentuj


          #49
          Odp: Bajki wczoraj i dziś

          My przegapiliśmy maraton ale oczywiście nagrałam starszakowi bo uwielbia kucyki Następnego dnia miał ogromną radość i powiem, że sama się wciągnęłam

          Skomentuj


            #50
            Odp: Bajki wczoraj i dziś

            Hej! Ja również uwielbiam stare bajki, moja Natusia chociaż ma dopiero 8 miesięcy już ją interesują smerfy

            Skomentuj


              #51
              Odp: Bajki wczoraj i dziś

              Moja mama kupowała mi mnóstwo bajek wolta Disneya, a że ja i moja siostra nie niszczyłyśmy książeczek to teraz są jak znalazł dla naszych dzieci, czytam im bardzo dużo a teraz nie widzę w sklepach takich wydań jak kiedyś

              Skomentuj


                #52
                Odp: Bajki wczoraj i dziś

                A ja pamiętam bajki na których sama się wychowałam, wszystkie te stare disneya jak król lew, śpiąca królewna czy pocahontas. Były piekne i zawsze niosły w sobie morał i wartości. Te nowe produkcje pixara i disneya to jakas porażka, brzydka grafika, wulgarne żartu których małe dzieci nawet nie rozumieją! już martwie się co będzie jak zaczne zabierać małego do kina (
                Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Bajki wczoraj i dziś

                  Kiedyś Bajki były lepsze mniej przemocy było

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Bajki wczoraj i dziś

                    My non stop Sąsiadów i Krecika

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Bajki wczoraj i dziś

                      Wszystko się zmienia, to i bajki się zmieniają. Wg mnie jest w nich więcej przemocy. Najważniejsze, to wyjaśniać dzieciom, że to co w telewizji widzą, to jedno, a to co jest w rzeczywistości to drugie.
                      Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Bajki wczoraj i dziś

                        Napisane przez janina1916 Pokaż wiadomość
                        A ja pamiętam bajki na których sama się wychowałam, wszystkie te stare disneya jak król lew, śpiąca królewna czy pocahontas. Były piekne i zawsze niosły w sobie morał i wartości. Te nowe produkcje pixara i disneya to jakas porażka, brzydka grafika, wulgarne żartu których małe dzieci nawet nie rozumieją! już martwie się co będzie jak zaczne zabierać małego do kina (
                        Zgadzam się! Tak samo uważam, że wcześniej bajki były dużo mądrzejsze i promowały dobre zachowanie. Dlatego u mnie w domu zakazany był zawsze Cartoon Network i był nakaz oglądania wyłącznie Mini Mini, gdzie były wyłącznie spokojne bajki z morałem, jak Clifford czy Noddy. O dziwo, dzieci je uwielbiały i chciały oglądać nawet w wieku, kiedy ich rówieśnicy oglądali już wyłącznie Ben Tena.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Bajki wczoraj i dziś

                          bajki na Carton Network to jakaś masakra. Nawet nie powinno się nazywać tego bajkami tylko jakimś agresywnym debilizmem. Moja Majcia czasami ogląda bajki na POLSAT JIMJAM i Disney JUNIOR. Tam są spokojne bajki z przesłaniem. Nawet stary Kubuś Puchatek i Reksio leci



                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Bajki wczoraj i dziś

                            Dzisiaj bajki zamiast wychowywać, straszą dzieci. A już na pewno niczego oprócz agresi nie uczą - a szkoda =/ . Bo kiedyś to były bajki... a teraz ehhhhh

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Bajki wczoraj i dziś

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Dzisiaj bajki zamiast wychowywać, straszą dzieci. A już na pewno niczego oprócz agresi nie uczą - a szkoda =/ . Bo kiedyś to były bajki... a teraz ehhhhh
                              Zgadzam się w 100%. Kiedyś bajki były z morałem, pouczające. To samo z grami, jeśli kogoś w ogóle było stać na komputer i gry to nie było takich strzelanek i zabijanek jak teraz. Syn mojej koleżanki ogląda Władcy much, więc generalnie super bajka dla 6latka. Bardzo pouczająca. Ciekawe co będzie oglądał za rok. Mój nie ogląda jeszcze bajek, ale ja z dzisiejszych lubię sama nieraz obejrzeć świnkę pepę. Myślę, ze z dzisiejszych jest jedną z fajniejszych bajek i z tych pouczających, wychowujących.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Bajki wczoraj i dziś

                                Bo kiedyś bajki dla dzieci pisali ludzie do tego przygotowani, a teraz byle gwiazda uważa, że ma coś godnego uwagi do przekazania...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X