Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bajki wczoraj i dziś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bajki wczoraj i dziś

    moje dzieci dzieki "klub przyjaciol myszki miki" nauczyly sie szybko rozrozniac koloro oraz nazywac figury Ale w bajkach czesto licza np raz dwa trzy a dzieci nalezy uczyc jeden dwa trzy, jest troche bledow wiadomo dlatego jest duzo za i duzo sprzeciw:-) zawsze sa plusy i minusy w danej kwestii

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bajki wczoraj i dziś

      No faktycznie uciekając do czasów mojego dzieciństwa to jak niebo i ziemia,jak byłam w wieku mojego synka ogladałam bajki w czarno białym telewizorze,i to właśnie Krecika,Rumcajsa Misia Kolargola.Oczywiście że uważam na jakie bajki patrzy mój synek przeważnie pozwalam mu oglądać te właściwe pouczające,uwielbia Umizoomi,Myszke Miki,Piratów z Nibylandi Dora mała podróżniczka i wiele innych ale napewno niema w nich żadnej przemocy

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bajki wczoraj i dziś

        U mnie bajki są właczone cały dzień bo nawet jak nie ogląda moja Olcia to słyszy , to piosenki to właśnie głos i nie zgodzem się ze dziecku ubozeje mowa od ogladania bajek, któras rozmowczyni tak twierdziła w poczatkowym poscie.
        Bajki- mini mini ma doskonałe bajki dla dzieci od 1+, a mam jakis kanał z Katowic i tam o godz 18 zaczyna się maraton dwu godzinny z Reksiem, Bolkiem i Lolkiem i Zaczarowanym ołówkiem.Ola jest zachwycona, Cebbiedes tez oglada na dobranoc "Dobranocny ogród".Z mową u niej jest świetnie papla na okrągło i uzywa pełnych zdań.
        Jakas totalna głupota-jak taki Krecik który w bajce nic nie mowi tylko jeczy ,czy Reksio i Bolek Lolek maja miec wpływ na mowe-przeciez to nieme bajki.
        Są kanały z bajkami dla starszych dzieci i dla tych całkiem małych -dziś rozrzut jest duzy i dopasowany do kazdego wieku.Dzisiejsze bajki są bardziej kolorowe mają głos i morał tez.
        Moja Olka lubi ogladać bajki długo-metrazowe typu "Shrek",Epoka lodowcowa cz hiciorem jest ostatnio Czerwony kapturek-prawdziwa historia.A Avatara oglądała z rozdziawioną buzią.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Bajki wczoraj i dziś

          Kiedyś dzieci oglądały Gumisiów, Smerfów, Muminków, Krecika, bajki uczyły, rozbawiały, teraz dużo jest bajek pełnych agresji, walk, negatywnych uczuć, a nawet podtekstów seksualnych. Osobiście wolę już filmy animowane takie jak Król Lew, Gdzie jest Nemo, Epoka Lodowcowa.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bajki wczoraj i dziś

            Jak ktoś by się zastanawiam jak i skąd wziąć bajki sprzed 15-20 lat te fajne z "naszego" dzieciństwa to polecam www.************************************************ tam można pobrać full bajek, jakie chcecie ile chcecie i faszerować dziecko tymi bajkami, zamiast obecnych bzdur w TV.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bajki wczoraj i dziś

              Acha no widzę, że forum, nie życzy sobie adresów stron internetowych. Więc napisze inaczej ************************************************ albo wpiszcie w Google chomikuj.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bajki wczoraj i dziś

                najfajniejsze bajki są na cartoon network między 4 a 7 - dexter, atomówki itp

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  My preferujemy baśnie Braci Grimm i Andersena.

                  ____________________
                  Mamy najniższe ceny na rynku. http://www.kuza-projekt.pl/kontakt.html Sam sprawdź!
                  Last edited by DeberaXyz70; 17-03-2014, 10:11.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bajki wczoraj i dziś

                    Moim zdaniem kiedyś bajki były 'ładniejsze' i 'przyjemniejsze'. Teraz nei wiadomo co puszczać dzieciom, dramat ! Ja osobiscie zamierzam puszczać dziecku tradycyjne bajki i bajki disneya, poruszają wyobraznie a nie straszą..

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bajki wczoraj i dziś

                      Napisane przez Kasia-Hania Pokaż wiadomość
                      Moim zdaniem kiedyś bajki były 'ładniejsze' i 'przyjemniejsze'. Teraz nei wiadomo co puszczać dzieciom, dramat ! Ja osobiscie zamierzam puszczać dziecku tradycyjne bajki i bajki disneya, poruszają wyobraznie a nie straszą..
                      To zależy teraz też niektóre bajki są bardzo edukacyjne Ciekawostki Georga czy chociażby Świnka Peppa. Zresztą to też nie czasy kiedy bajki można było oglądać jedynie o 19 w wieczorynce. A jak ktoś szuka ogólnie bajek to niech sobie wejdzie http://www.ciekawebajki.pl/ są całe serie bajek, dla dzieci, od chociażby Smerfum czy Muminków po wspomniane wcześniej.

                      P.s. Proszę naprawdę nie moderować tego bo strona jest zgodna z tematyką i naprawdę wielu rodziców szuka takich miejsc.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bajki wczoraj i dziś

                        Obecnie jest tak dużo propozycji bajek, że każdy może znaleźć coś dla swojego dziecka. Bajki sprzed lat zawierały mniej przemocy, jesdnak i teraz jest wiele takich, które bawią i uczą. U nas hitem jest Klub Przyjaciół Myszki Miki, oczywiście nieśmiertelny Kubuś Puchatek oraz Dora.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bajki wczoraj i dziś

                          Niestety aktualne bajki w większości są bardzo płytkie. Nie takie jak kiedyś..

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bajki wczoraj i dziś

                            Dzisiejsze bajki przedewszystkim zawieraja wiecej seksu i przemocy i mordowanie o krawężniki drogowe a strasze? No cóz dla dzieci wydaja sie nudne.
                            Polecam misza i masza - rosyjskie bajeczki w sam raz dla dzieci
                            Last edited by Krystian80; 04-03-2014, 21:36.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Bajki wczoraj i dziś

                              Okropne są te pseudo bajki z komputera, bez życia, bez wyrazu, puste bez charakteru. Kiedyś uważam, że były zdecydowanie lepsze.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Bajki wczoraj i dziś

                                Kiedys bajki były inne,miały morał i należały do rzadkości,niosły za sobą cały szereg różnych wartości które wpajano dziecku. Dzisiaj jest to produkcja masowa bez ładu ani składu,ale co na to poradzić...


                                www.Amko.com.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X