Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone wakacje

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wymarzone wakacje

    Każdy z nas ma na pewno swoje wymarzone wakacje,ale nie zapominajmy że do nich także musimy się odpowiednio przygotować i wyposażyć swoje dziecko we wszystko to co jest niezbędne,a szereg takich akcesoriów dla małego turysty znajdziecie u nas

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wymarzone wakacje

      Też bym potrzebował trochę odpocząć.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wymarzone wakacje

        My w tym roku stawiamy na Kaszuby. Góry były już wielokrotnie, a teraz kiedy dzieciaki pragną coraz więcej atrakcji, zdecydowaliśmy się na wypoczynek na domku http://www.domkikaszuby.eu/domekperkoz.html. Czytaliśmy opinie i myślę, że i tym razem będziemy zadowoleni.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wymarzone wakacje

          Poszukuję opinii na temat domków letniskowych http://www.domkikaszuby.eu/studio.html. Chcemy się tam wybrać w ferie zimowe z dzieciakami (2-8lat). Głównie chodzi mi o czystość w pokojach i łazienkach.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wymarzone wakacje

            Ja nie mam jakiś wielkich wymagań jeśli chodzi o wakacje. Nie muszę latać za granicę. Lubie Polskę i chętnie ją zwiedzam. Ostatnio trafiłam na http://www.apartament-krakow.pl/ i zastanawiam się nad wynajęciem apartamentu na weekend. Mam kilka miejsc, które chciałabym zobaczyć w Krakowie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wymarzone wakacje

              Wymarzone wakacje kojarzą mi się z ciszą, spokojem, miejscem gdzieś daleko od tłumu... Wymarzone wakacje byłby wtedy, gdy nie trzebaby patrzeć na zegarek, mieć po prostu czas na wszystko.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wymarzone wakacje

                Wymarzone wakacje to góry. Mogą być Tatry, mogą być Bieszczady, mogą być Pieniny - ale koniecznie góry. Uwielbiam te widoki, uwielbiam piesze wędrówki i to wdrapywanie się. Naprawdę wtedy wypoczywam, ale mam też satysfakcję i oczywiście takie wakacje to najlepiej z rodziną i przyjaciółmi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wymarzone wakacje

                  Ja wolę morze, ale nie w sezonie - wtedy jest głośno, dużo ludzi i nie jest przyjemnie. Za to nad morzem - albo poza sezonem, albo jakieś mało popularne miejsce - wtedy można się zrelaksować
                  Niektórzy znajdują włos w zupie również wtedy, gdy kucharz jest zupełnie łysy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wymarzone wakacje

                    Dla nas też cena ma znaczenie dlatego na włąsną rękę organizujemy wyjazdy zarówno te po kraju jak i te zagranicę. W tym roku marzą nam się ferie nad mozrem 2016 Primavera jakoś w lutym a latem pewnie pojedziemy zagranicę. Od dawna marzy mi się Wiedeń, Praga i tamte okolice więc kto wie... może się wybierzemy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wymarzone wakacje

                      Ja nie mogę sobie pozwolić na wakacje za granicą, dlatego w zbliżające się wakacje wybieram się z mężem i dziećmi na Kaszuby. Zastanawialiśmy się początkowo żeby wybrać się nad morze, ale w okresie letnim są tam po prostu tłumy ludzi. A nam zależało na spokoju, ciszy, właśnie z dala od dużych miast. Już pobyt mamy zarezerwowany w Ostrzycach , a konkretnie domek http://cwsostrzyce.com/domki-letnisk...kaszubach.html. Nudzić też się nie będziemy, bo atrakcji tam co nie miara. Byle do wakacji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wymarzone wakacje

                        Czasem wczasy w Polsce wychodzą drożej niż za granicą. Tym bardziej, że to zależy od środku transportu, który wybierasz. Na przykład takie wycieczki do Czarnogóry http://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki,czarnogora,8.html są w cenie wczasów nad polskim morzem, a jest dużo ciekawsze i moim zdaniem z dzieckiem idealne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wymarzone wakacje

                          My to mamy prawie cały czas wakacje, bo mieszkamy na wsi. Spacery po polnych i leśnych dróżkach, blisko las, niedaleko mamy małą plażę. Synek ma swoja piaskownicę, miejsce do zabawy. Ale planujemy w te wakacje wyjechać nad prawdziwe morze.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wymarzone wakacje

                            Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                            My to mamy prawie cały czas wakacje, bo mieszkamy na wsi. Spacery po polnych i leśnych dróżkach, blisko las, niedaleko mamy małą plażę. Synek ma swoja piaskownicę, miejsce do zabawy. Ale planujemy w te wakacje wyjechać nad prawdziwe morze.
                            To tak jak my. Na wsi cisza i spokój mogą nam tego ludzie z miasta zazdrościć. Mi sie marzy wyjazd do Meksyku i Egiptu. Ale to odległe marzenia. może kiedyś się spełnią, a teraz zbieram pociuchutku kasę na wyjazd do Rzymu. Nikt o tym nie wie że mamusia ma skarbonkę w szafie i każdy zarobiony grosik do niej wrzuca. Może w końcu skarbonka sie zapełni i wyjedziemy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wymarzone wakacje

                              My już dawno nie byliśmy razem na wakacjach, bo zawsze coś innego wypadało... praca, budowa domu. takie życie, ale może w te wakacje gdzieś wybędziemy. a jak nie to zostaje nam wieś. Tu też jest fajnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wymarzone wakacje

                                My od czasu gdy zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami staramy sie wyjeżdżać na urlop i spędzać czas z dziećmi. Nie są to długie urlopy, ale każdy dzień sie liczy u a sto max 5 dni bo mąż na wiecej nie może sobie pozwolić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X